hurtownia fryzjerska

Przygotuj salon fryzjerski do ponownego otwarcia. Hurtownia fryzjerska ONLINE

Opublikowano: 13 kwietnia 2021

Pandemia mocno zmieniła naszą rzeczywistość. Branża fryzjerska została zamknięta na bardzo długi czas. Pora przygotować się na powrót. Jakie produkty możesz w ciemno zamówić z hurtowni fryzjerskiej online?

Pandemia sprawiła, że życie wielu osób uległo całkowitej zmianie. Trzeba było wypracować nowe nawyki, stosować większe środki ostrożności w pracy i utrzymywać higienę na jak najwyższym poziomie. Również w salonach fryzjerskich rzeczywistość nieco się zmieniła, szczególnie pod względem większego dystansu fizycznego i jeszcze bardziej zaostrzonej dezynfekcji sprzętów.

W pewnych okresach salony fryzjerskie musiały zostać czasowo zamknięte i taka sytuacja obowiązuje również dziś. Niemniej jednak po każdej burzy wychodzi słońce i warto zacząć już przygotowywać się do ponownego otwarcia salonu, wyposażając go w dobrej jakości produkty i zaskakując pozytywnie swoich klientów, którzy już niecierpliwie czekają na zabiegi.

Jak wybrać najlepsze produkty do mycia, koloryzacji i pielęgnacji włosów?

W wyposażeniu salonu fryzjerskiego w produkty, najważniejsza jest bez wątpienia regularność. Należy uzupełniać na bieżąco braki, aby klient miał możliwość jak największego wyboru chociażby spośród dostępnych farb do włosów. Jak jednak wybierać produkty, które zdecydowanie będą najlepsze?

Trzeba przyznać, że nie jest to łatwe zadanie. Można jednak kierować się kilkoma podstawowymi zasadami.

  1. Jakość produktu
    W salonie fryzjerskim dostępne powinny być produkty jak najwyższej jakości. Mają one zazwyczaj także wyższą cenę i być może odbije się to również na cenach samych usług, ale warto dokonywać właśnie takich inwestycji. Dlaczego? Usługi fryzjerskie nie są tanie i klienci zdają sobie z tego sprawę. Cenią sobie również możliwość korzystania z usług jak najwyższej jakości, w tym produktów z wysokiej półki cenowej, które będą miały świetny wpływ na ich włosy. Standardowe kosmetyki są wykorzystywane przez każdego mężczyznę i każdą kobietę na co dzień, w zaciszu domowym. Od fryzjera wymaga się natomiast więcej. Każdy klient może zobaczyć czego używa fryzjer, jaka jest to marka. Nie powinniśmy zatem pozwolić na to, aby na podstawie tego ktoś oceniał nas negatywnie. Nie można oszczędzać na towarze.
  2. Rekomendacje
    Przed zakupem warto poczytać opinie na temat konkretnych farb czy też odżywek. Na forach fryzjerów można zaczerpnąć wielu informacji i dokonać trafnego zakupu. Istotne jest także zwracanie uwagi na jakość produktów pod względem ich składów. Obecnie ludzie zwracają większą uwagę na składy kosmetyków niż kiedykolwiek. Cenią sobie jak najbardziej naturalne rozwiązania, które mają również pozytywny wpływ na włosy. Dobrze jest brać to pod uwagę. Ekologiczne produkty mogą być również skuteczne co te, które powstają na bazie składników syntetycznych.
  3. Nowości
    Warto je śledzić i sprawdzać, co pojawia się na rynku. Dzięki temu może się okazać, że dotychczas nasza najlepsza odżywka do włosów, na dzień dzisiejszy ustępuje miejsca zupełnie nowemu produktowi. Ciągłe testowanie i próbowanie nowych kosmetyków, to tak naprawdę jeden z podstawowych obowiązków każdego fryzjera.

Te produkty są hitem sprzedaży w hurtowniach fryzjerskich!

Hurtownia fryzjerska to miejsce, w którym najbardziej opłaca się dokonywać zakupów każdemu fryzjerowi. Dlaczego? Ponieważ ceny tam są stosunkowo niskie i ma się również do czynienia z ogromnym asortymentem, w którym każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jakie produkty najlepiej sprzedają się w takich hurtowniach? Trzeba przyznać, że dobrze sprzedają się jednorazowe rękawiczki, małe ręczniki czy też akcesoria niezbędne do strzyżenia. To są produkty często jednorazowe, które w dzisiejszych czasach muszą być regularnie wymieniane.

Ponadto fryzjerzy kupują duże ilości farb do włosów. Oczywiście obecnie najlepiej jest skupiać się na farbach, które nie posiadają w swoim składzie amoniaku. Wiele kobiet farbuje regularnie włosy i niektóre farby znacznie obniżają ich ogólną kondycję. Dlatego też istotne jest to, aby zadbać o wysoką jakość tych produktów.

W salonie fryzjerskim nie może również zabraknąć lakierów do włosów, dzięki którym stylizacja przebiega znacznie łatwiej. Dla mężczyzn przyda się natomiast guma, a dla kobiet posiadających lokowane włosy – pianka do stylizacji. Oczywiście nie można zapomnieć również o takich podstawowych produktach jak dobrej jakości szampony do włosówodżywki czy też jedwab, który je wygładza.

Dziś w salonach fryzjerskich stosuje się również olejki na włosy, szczególnie w celu ich odżywienia i nadaniu im przyjemnego zapachu. W hurtowniach zazwyczaj można znaleźć produkty w różnym zakresie cenowym, często sprzedawane w opłacalnych pakietach.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
fryzury ślubne
Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary, a fryzura pann...
Przeszczep włosów
Wypadanie włosów to problem, który dotyka w...
Lakier do włosów
Kiedy chodzi o lakier do włosów, istnieje wiele różnych rodz...
wypadanie włosów
Problem nadmiernego wypadania włosów jest powszechny. Mimo ż...
salon fryzjerski
Niezależnie od tego, czy urządzasz nowo powstający salon fry...