Menu
realme

realme debiutuje podczas Paryskiego Tygodnia Mody

Firma realme, najszybciej rozwijający się producent smartfonów, zadebiutowała na paryskim wybiegu. Podczas pokazów Paryskiego Tygodnia Mody marka zaprezentowała designerską torbę stworzoną dla smartfonów realme 9 Pro.

Wyjątkowa torba na smartfon – na granicy dwóch światów

Nowa torba od realme to efekt współpracy studia projektowego realme oraz kopenhaskiej marki modowej HELIOT EMIL, której doświadczenie w tworzeniu projektów, łączących nietuzinkowy design z funkcjonalnością, współgrało z innowacyjnym podejściem do produktu najszybciej rozwijającego się producenta smartfonów. Wspólny projekt został zainspirowany wyjątkową obudową „Light Shift Design” smartfonów realme serii 9. Co więcej, projekt zadebiutował na oficjalnym wybiegu Paryskiego Tygodnia Mody 2022 i został przedstawiony szerokiej publiczności obecnej podczas tego modowego wydarzenia.

Wyjątkowa torba realme, zaprezentowana w stolicy światowej mody, stanowi nowoczesny dodatek do linii smartfonów realme serii 9.

Zaprezentowany na początku tego roku model realme 9 Pro+ jest wyposażony w wysokiej klasy aparat Sony IMX766 OIS, podwójne głośniki Dolby Atmos, konstrukcję Light Shift, wyświetlacz Ultra Smooth z wysoką częstotliwością odświeżania oraz procesor Dimensity™ 920 5G.

Torba na smartfony realme z serii 9 chroni obiektyw aparatu, a jednocześnie pozwala na szybkie wyjęcie smartfonu i błyskawiczne wykonanie zdjęcia. Ponadto, eksponuje autorski desing smartfonu, który zmienia barwę obudowy z niebieskiego na czerwony w świetle słonecznym i UV, naśladując kolor wschodu słońca.

realme

Wyznaczanie trendów w technologiach

Założone w 2020 roku Design Studio od realme tworzy niezależny zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu przemysłowym i wizualnym produktów realme. Jako pierwsze mobilne studio projektowe w branży, realme Design Studio nawiązało współprace z uznanymi twórcami takimi jak: Eddie Opara, głównym projektantem firmy projektowej Pentagram, Naoto Fukasawa, japońskim mistrzem współczesnego wzornictwa przemysłowego i Jose Levy, projektantem współpracujący z Hermès.

zdjęcia: materiały prasowe


realme zostało założone w maju 2018 roku, stając się najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie. Ambicją realme jest wyznaczenie trendów i dostarczanie młodym ludziom produktów gwarantujących niezapomniane wrażenia. Smartfony oraz urządzenia AIoT od realme wyróżniają się nie tylko eleganckim i minimalistycznym designem czy wysoką wydajnością, ale również przystępnymi cenami.

Obecnie realme jest najszybciej rozwijającą się marką smartfonów, która weszła na rynki ponad 18 krajów, takich jak Chiny, Indie, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Malezja, Pakistan, Egipt itp., a od maja 2019 r. uruchomiła działalność w regionach europejskich. W Polsce realme obecne jest od kwietnia 2020 roku, a już w drugim kwartale 2021 była w TOP 3 dostawców smartfonów w kraju. W niecałe trzy lata, a więc w rekordowo krótkim czasie, marka realme sprzedała 100 milionów smartfonów na całym świecie, co pozwoliło jej zachować tytuł najszybciej rozwijającego się producenta smartfonów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022