osiedle Ventana

Rezydencja Brighton – żyj pięknie i komfortowo

Opublikowano: 5 września 2020

Rezydencja Brighton na osiedlu Ventana w podwarszawskim Walendowie to idealne miejsce do życia dla osób, które cenią sobie spokój, jaki daje otoczenie lasów, bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowy monitoring, oraz lokalizację – ta sprawia, że ciesząc się urokami życia poza miastem, w 15 minut można dotrzeć do Warszawy. Dom, wybudowany w ostatnim etapie zakończonej inwestycji, zapewnia upragnioną intymność, a zarazem potrzebną przestrzeń.

Atutem osiedla Ventana jest niewątpliwie estetyka i spójność architektoniczna. Rezydencje różnią się wielkością, ale są utrzymane w jednorodnym, klasycznym stylu. Mieszkańcy dbają o swoje ogrody, co sprawia, że teren osiedla jest miły dla oka. Zieleń na terenie osiedla to jednak nie wszystko. Są tu również malownicze stawy, jest kort i boisko, plac zabaw, a także Club House sprzyjający sąsiedzkiej integracji. Wszystko to w otoczeniu zieleni Lasów Sękocińskich i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, które zachęcają do spacerów i wycieczek rowerowych.

Dom Brighton, który czeka na nabywcę, to wymarzone miejsce do życia. Wyróżnia go przede wszystkim przestronny charakter wnętrz. Wystarczy wspomnieć, że do obszernej sypialni typu masterbedroom przylega garderoba o powierzchni 12 mkw. Duże drewniane okna wypełniają pomieszczenia światłem i dodatkowo optycznie je powiększają, a latem harmonijnie łączą domowe wnętrza z ogrodem. W takiej przestrzeni wszyscy domownicy doskonale się odnajdą – jest miejsce zarówno na prywatność, jak i na wspólnie spędzane chwile w dużej jadalni i otwartym salonie.

osiedle Ventana

Do budowy domu wykorzystano materiały najwyższej jakości, takie jak pustak ceramiczny Porotherm Wienerberger o grubości 25 cm w systemie Dryfix, ceramiczna dachówka i 18-centymetrowa warstwa ocieplenia, które zapewniają trwałość i najlepsze parametry izolacyjne. Zastosowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją umożliwia precyzyjną wymianę powietrza przy jednoczesnym obniżeniu wilgotności i odzysku ciepła. W efekcie dom zapewnia nie tylko upragniony komfort życia, lecz także wymierne oszczędności.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Agencja nieruchomości.
Kinnisvaramaakler on spetsialist, kes abistab kliente kinnis...
olejki zapachowe
Witajcie! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak...
komoda z szufladami
Komody z szufladami to nie tylko meble, ale również...
Inwestycje lubią szybkość
Jako partnerzy medialni mieliśmy okazje obserwować z...
awaryjne otwieranie drzwi
Brak możliwości dostania się do własnego mieszkania...