ROLTOMA

ROLTOMA – Wszechstronnie dla rolnictwa

Opublikowano: 2 lipca 2019

ROLTOMA to firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. Od 2007 r. prowadzi działalność w branży rolniczej, szczycąc się licznymi osiągnięciami – dyplomami i statuetkami oraz nagrodą w konkursie AgroLiga 2018

Siedziba firmy początkowo znajdowała się w rodzinnej miejscowości właściciela, Tomasza Stypułkowskiego – Stypułkach-Święchach (gmina Kobylin Borzymy). Rozwój firmy i wzrost liczby klientów spowodował przeniesienie siedziby do pobliskich Sokół, gdzie do dyspozycji klientów oddano nowoczesną halę serwisową oraz sklep z częściami zamiennymi i artykułami do produkcji rolniczej o łącznej powierzchni 2600 mkw. Firma posiada też plac wystawowy o powierzchni 15 tys. mkw.

Sprzedaż maszyn rolniczych nie ogranicza się tylko do rynku krajowego – produktu oferowane przez firmę ROLTOMA trafiają także do wielu innych państw Europy (Niemcy, Portugalia, Czechy, Francja, Turcja, Litwa, Węgry), Afryki, a nawet do odległych krajów Azji, takich jak Chiny czy Sri Lanka.

Siedziba główna firmy Roltoma w Sokołach

Siedziba główna firmy Roltoma w Sokołach

ROLTOMA – od 12 lat spełnia oczekiwania klientów

ROLTOMA prowadzi jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów z artykułami rolniczymi w północno-wschodniej Polsce. Firma zatrudnia obecnie ponad 20 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Motywem przewodnim przyświecającym jej działalności jest dbałość o spełnienie oczekiwań klientów.

Pod marką kryją się również świetnie rozwinięte usługi rolnicze oraz bardzo duży plac maszynowy, który jest do dyspozycji podlaskich gospodarstw. Klienci, dla których firma od dawna świadczy usługi nowoczesnym sprzętem rolniczym, mogą zmaksymalizować zyski z uprawy gleby, zbioru zbóż, koszenia kukurydzy itd. Jest to również alternatywa i komfort dla mniejszych gospodarstw, których nie stać na zakup nowego sprzętu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy są oddaleni często po kilkaset kilometrów, ROLTOMA otwiera nowe punkty serwisowo-sprzedażowe. Dotychczasowe oddziały terenowe są zlokalizowane w Wysokim Mazowieckiem oraz Siemiatyczach. Oddalone są one od Sokół o ok. 100 km. Ponadto w tym roku została zakupiona działka w Augustowie oddalona o 130 km od siedziby głównej, gdzie zostanie wybudowany nowy budynek, w którym będą znajdowały się serwis, sklep części oraz maszyn.

Firma jest otwarta na inicjatywy społeczne i kulturalne. Uczestniczy w targach rolniczych i organizuje własne imprezy regionalne, np. „Dni otwarte” i pokazy polowe. Współpracuje m.in. z Klubem Sportowym „Sokół” i Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego PODR w Szepietowie.

Zdjęcie główne: Monika i Tomasz Stypułkowscy odbierają nagrodę z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy – Fot. Igor Smirnow/KPRP

 

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Janusz Fic
Zawsze staramy się szukać konsensusu i optymalnych r...
Motorola
Motorola otrzymała prestiżową nagrodę Effie Awards 2...
warzywnik na balkonie
Uprawa warzyw na balkonie to wspaniała opcja dla tych, którz...
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Waldemar Piórek
Zadano mi kiedyś pytanie, dlaczego konkurs WIKTORIA...