Menu
Salon optyczny online

Salon optyczny online – co oferuje swoim klientom?

W ostatnim czasie tendencje zakupowe Polaków uległy znacznym zmianom. Zamiast shoppingu w galeriach handlowych wybieramy składanie zamówień w e-sklepach. Dzięki temu możemy nabywać dowolne produkty w dogodnym czasie i bez konieczności wychodzenia z domu. O ile jeszcze do niedawna kupowaliśmy w sieci głównie rzeczy niedostępne lokalnie, tak dzisiaj branża e-commerce rozwinęła się tak bardzo, że bez problemu można robić zakupy dowolnych produktów. Innowacją są salony optyczne w sieci i trzeba przyznać, że z ich oferty korzysta coraz więcej zadowolonych klientów.

Asortyment salonu optycznego online

W salonie optycznym, który działa w sieci z powodzeniem można kupić okulary przeciwsłoneczne światowych, prestiżowych marek i uznanych projektantów. E-sklepy z takim asortymentem mogą pochwalić się znacznie szerszą ofertą, aniżeli punkty stacjonarne. Wszystko dlatego, że nie ogranicza ich metraż sklepu ani przestrzeń na ekspozycję.

W salonie optycznym, który działa w Internecie można zamawiać również okulary korekcyjne, według indywidualnych potrzeb i preferencji. Klient wybiera online oprawki, a same szkła są wykonywane zgodnie z receptą.

Co ciekawe, niektóre e-salony optyczne udostępniają specjalny program graficzny, dzięki któremu można „przymierzać” okulary on-line i dopasowywać je idealnie, uzyskując pożądany efekt wizualny.

Badanie wzroku online

Oczywiście, przez Internet nie udaje się wykonać podstawowego badania oczu, które jest niezbędne, aby wykryć ewentualną wadę i na jej podstawie wykonać okulary, które mają ją niwelować. Z powodzeniem można jednak umówić się na badanie w salonie stacjonarnym, a potem dobrać okulary już za pośrednictwem sieci. Świetnym przykładem działalności połączonej, czyli tej w punkcie tradycyjnym oraz w Internecie jest Eyephoria – salon optyczny online, który zaprasza na badania w Sopocie.

Dostęp do najlepszych specjalistów

Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty salonu optycznego online, mają dostęp do najlepszych fachowców, wspierających w wyborze okularów. Dzięki temu udaje się kupić okulary idealne, zarówno te przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne.

Co więcej, w e-sklepie z takim asortymentem przy każdym produkcie zamieszczony jest obszerny opis i specyfikacja techniczna, dzięki czemu potencjalny nabywca od razu uzyskuje niezbędne informacje.

Dodatkowe bonusy

Najlepsze salony optyczne, które działają w sieci, oferują dzisiaj nie tylko okulary w konkurencyjnych, znacznie niższych cenach, aniżeli stacjonarne punkty handlowe. Organizują też o wiele częściej specjalne promocje cenowe, sezonowe wyprzedaże czy udostępniają swoim klientom rabaty.

Niższa cena zakupów to jeszcze nie wszystko. Zapisując się do newslettera, potencjalny klient może liczyć na powiadomienia o nowościach, organizowanych promocjach i wszystkich akcjach, jakie e-salon optyczny oferuje zainteresowanym.

Na stronach internetowych można znaleźć również zakładkę z blogiem. Właśnie na nim zamieszczane są rzetelne artykuły branżowe oraz porady w zakresie profilaktyki ochrony wzroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022