Salon optyczny online

Salon optyczny online – co oferuje swoim klientom?

Opublikowano: 27 czerwca 2022

W ostatnim czasie tendencje zakupowe Polaków uległy znacznym zmianom. Zamiast shoppingu w galeriach handlowych wybieramy składanie zamówień w e-sklepach. Dzięki temu możemy nabywać dowolne produkty w dogodnym czasie i bez konieczności wychodzenia z domu. O ile jeszcze do niedawna kupowaliśmy w sieci głównie rzeczy niedostępne lokalnie, tak dzisiaj branża e-commerce rozwinęła się tak bardzo, że bez problemu można robić zakupy dowolnych produktów. Innowacją są salony optyczne w sieci i trzeba przyznać, że z ich oferty korzysta coraz więcej zadowolonych klientów.

Asortyment salonu optycznego online

W salonie optycznym, który działa w sieci z powodzeniem można kupić okulary przeciwsłoneczne światowych, prestiżowych marek i uznanych projektantów. E-sklepy z takim asortymentem mogą pochwalić się znacznie szerszą ofertą, aniżeli punkty stacjonarne. Wszystko dlatego, że nie ogranicza ich metraż sklepu ani przestrzeń na ekspozycję.

W salonie optycznym, który działa w Internecie można zamawiać również okulary korekcyjne, według indywidualnych potrzeb i preferencji. Klient wybiera online oprawki, a same szkła są wykonywane zgodnie z receptą.

Co ciekawe, niektóre e-salony optyczne udostępniają specjalny program graficzny, dzięki któremu można „przymierzać” okulary on-line i dopasowywać je idealnie, uzyskując pożądany efekt wizualny.

Badanie wzroku online

Oczywiście, przez Internet nie udaje się wykonać podstawowego badania oczu, które jest niezbędne, aby wykryć ewentualną wadę i na jej podstawie wykonać okulary, które mają ją niwelować. Z powodzeniem można jednak umówić się na badanie w salonie stacjonarnym, a potem dobrać okulary już za pośrednictwem sieci. Świetnym przykładem działalności połączonej, czyli tej w punkcie tradycyjnym oraz w Internecie jest Eyephoria – salon optyczny online, który zaprasza na badania w Sopocie.

Dostęp do najlepszych specjalistów

Klienci, którzy chcą skorzystać z oferty salonu optycznego online, mają dostęp do najlepszych fachowców, wspierających w wyborze okularów. Dzięki temu udaje się kupić okulary idealne, zarówno te przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne.

Co więcej, w e-sklepie z takim asortymentem przy każdym produkcie zamieszczony jest obszerny opis i specyfikacja techniczna, dzięki czemu potencjalny nabywca od razu uzyskuje niezbędne informacje.

Dodatkowe bonusy

Najlepsze salony optyczne, które działają w sieci, oferują dzisiaj nie tylko okulary w konkurencyjnych, znacznie niższych cenach, aniżeli stacjonarne punkty handlowe. Organizują też o wiele częściej specjalne promocje cenowe, sezonowe wyprzedaże czy udostępniają swoim klientom rabaty.

Niższa cena zakupów to jeszcze nie wszystko. Zapisując się do newslettera, potencjalny klient może liczyć na powiadomienia o nowościach, organizowanych promocjach i wszystkich akcjach, jakie e-salon optyczny oferuje zainteresowanym.

Na stronach internetowych można znaleźć również zakładkę z blogiem. Właśnie na nim zamieszczane są rzetelne artykuły branżowe oraz porady w zakresie profilaktyki ochrony wzroku.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...