Menu

Samochód używany… ale z salonu!

Zastanawiając się nad kupnem auta mamy do wyboru dwie możliwości wyboru – samochód nowy lub używany. Na decyzję jaką podejmiemy składają się nasze oczekiwania, rok produkcji wyposażenie, a przede wszystkim kwestie finansowe. Zakup nowego auta z salonu samochodowego jest zdecydowanie pewniejszą inwestycją, która posłuży nam wiele lat.

Mamy wtedy pewność, że otrzymaliśmy produkt bez ukrytych wad, w pełni sprawny. Jednak ceny jakie są w salonach samochodowych często bywają zaporowe, dlatego nasze poszukiwania skupiają się głównie na autach używanych. Tutaj jednak nie zawsze mamy stuprocentowej pewności czy nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. Co zrobić w takiej sytuacji?

Korzystne rozwiązanie

Połączenie komfortu kupna auta z salonu samochodowego oraz niskiej ceny, porównywalnej do kosztów, jakie trzeba ponieść przy zakupie na rynku wtórnym, brzmi jak idealne rozstrzygnięcie wspomnianego problemu. Co ciekawe, nie jest to tylko utopijna wizja, ale doskonałe rozwiązanie, które może realnie pomóc nam przy podjęciu decyzji o inwestycji w samochód. Nie musimy odkładać na nowy pojazd prosto z salonu samochodowego, aby mieć auto w pełni sprawne, z ważnymi przeglądami technicznymi oraz możliwością sfinansowania i ubezpieczenia. Takie rozwiązanie zapewnia każdy salon samochodowy Papis.

W ofercie firmy znajdują się samochody używane, które sprzedawane są w standardzie salonowym. Oznacza to, że nawet kilkuletnie auta posiadają aktualne  badania, gwarancję sprawności podzespołów oraz możliwość skorzystania w razie potrzeby z serwisu blacharsko-lakierniczego czy mechanicznego. Dodatkowym plusem jest możliwość uzyskania korzystnego dofinansowania oraz wykupienia ubezpieczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy co prawda używany, ale w pełni sprawny samochód, z gwarancją jakości oraz w o wiele niższej cenie, niż gdybyśmy kupili nowe auto.

Salon samochodowy inny niż wszystkie

Firma Papis zajmuje się sprzedażą, a także skupem aut używanych. Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym przekłada się na kompleksową obsługę klientów oraz ciekawą ofertę skierowaną do zainteresowanych kupnem pojazdu w atrakcyjnej cenie. Salony samochodowe Papis znajdują się w Luboniu pod Poznaniem i w Łodzi. Firma prowadzi kompleksową obsługę z zakresu doradztwa, jak i w kwestiach finansowych.

To ciekawe i korzystne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni kupić kolejne auto, jednak nie jesteśmy w stanie wyłożyć za nie ceny, jaką można zazwyczaj spotkać w wielu salonach samochodowych. Korzystne finansowo warunki oraz pakiet ubezpieczeniowy sprawia, że firma Papis znajduje się w czołówce dealerów samochodów używanych, a jej popularność nieustannie się zwiększa.

Zadbaj o swój portfel

Zakup samochodu używanego to nie tylko korzyść finansowa, ale także pewność, że otrzymujemy auto sprawdzone, przetestowane w różnych warunkach drogowych. Takie rozwiązanie bywa niekiedy korzystniejsze niż decyzja o kupnie nowego modelu. Jeśli dodatkowo samochód jest w bardzo dobrym stanie i odpowiedniej sprawności technicznej, nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się możliwością podróżowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021