Menu

Samsung Galaxy S7 – nowoczesność i multimedia

Nowoczesne technologie są obecne w niemal każdej dziedzinie życia. Dzisiejsze smartfony są coraz lepsze, szybsze i bardziej funkcjonalne. Sprawdź nowego smartfona – Samsung S7!

Samsung – technologiczna czołówka w branży

To bezsprzecznie jeden z czołowych producentów smartfonów na świecie. Firmę założył Lee Byung-chula w 1938 roku w Korei Południowej, a marka swoją działalność prowadzi również w wielu innych branżach, kieruje także instytucjami finansowymi. Podobnie jak w przypadku innych azjatyckich przedsiębiorstw elektronicznych, duży nacisk kładzie na rozwój innowacyjnych technologii mobilnych.

Jednym z najbardziej spektakularnych efektów tych działań było powstanie rodziny Galaxy. Telefony z tej serii zrewolucjonizowały smartfonowy rynek i wyznaczyły nowe standardy, na których nierzadko wzoruje się konkurencja. Samsung nie zadowala się odniesionymi sukcesami i stale dba o to, aby rozwój i innowacje zajmowały kluczowe miejsce w polityce firmy.

Bardzo interesującym modelem jest Galaxy S7. To urządzenie nadzwyczaj uniwersalne i użyteczne, które zaskakuje funkcjonalnością i prostotą obsługi. Duża w tym zasługa systemu operacyjnego – Android od lat należy do najstabilniejszych i najbardziej intuicyjnych oprogramowań dla komórek.

Samsung S7 – dane techniczne

Zamontowane podzespoły bezpośrednio determinują poprawność i szybkość działania telefonu. Kluczowy w tej perspektywie jest oczywiście procesor. W Samsungu Galaxy S7 znajduje się ośmiordzeniowa jednostka (4 x 2,3 GHz + 4 x 1,6 GHz), dla której niemal nie ma zadań niemożliwych. Znakomicie koordynuje wszelkie procesy, a do tego nie spowalnia swojej pracy nawet w przypadku wielu aplikacji pracujących w tle.

Warto dodać, że konstruktorzy Samsunga zrobili ukłon w kierunku osób uwielbiających granie na smartfonie. Mianowicie chodzi o różne tryby pracy w ramach Game Tools, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii, a Ty możesz dłużej cieszyć się w pełni sprawnym telefonem. To przecież bateria zwykle bywa największym problemem w dzisiejszych telefonach – zbyt szybko się rozładowuje, co wymusza na użytkowniku częste podłączanie urządzenia do źródła energii.

Samsung Galaxy S7 jest wyposażony w baterię o pojemności aż 3000 mAh z funkcją niezwykle szybkiego ładowania. Dzięki temu uzupełnienie energii zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku większości modeli konkurencyjnych. Możesz także ładować telefon bezprzewodowo – wystarczy nabyć specjalną ładowarkę, która jest bardzo praktyczna i wygodna w użytkowaniu.

Nie można zapomnieć o multimediach. Jak przystało na solidny telefon z Azji, także w Samsungu Galaxy S7 zamontowano bardzo mocne podzespoły optyczne. Aparat główny z matrycą o rozdzielczości 12 Mpix (Dual Pixel), poprawionym autofokusem i ulepszonym obiektywem to gwarancja doskonałych zdjęć, które wykonasz zaledwie kilkoma kliknięciami w wyświetlacz. Przedni aparat posiada natomiast matrycę o rozdzielczości 5 Mpix, dzięki czemu selfie nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Prawdziwą bombą jest jednak możliwość nagrywania filmów w jakości 4K. Tak wyraźny i płynny obraz jeszcze niedawno był niedostępny w przypadku urządzeń mobilnych. Znakomicie skoordynowany i przygotowany zestaw multimedialny to gwarancja zachowania każdego kadru w niespotykanej dotąd jakości.

Samsung Galaxy S7 – telefon dla każdego

Nowy S7 to urządzenie praktyczne i uniwersalne, które znakomicie sprawdzi się zarówno w rękach biznesmena, jak i buszującego w mediach społecznościowych nastolatka. Samsung Galaxy S7 zaskakuje funkcjonalnością i prostotą obsługi, a do tego odznacza się niezawodnością.

Jedna odpowiedź do “Samsung Galaxy S7 – nowoczesność i multimedia”

  1. S7 edge pisze:

    Chciałbym sprostować , że S7 edge posiada w standardzie baterię o poj.3600mAH !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020