Siedzisko eventowe

Siedzisko eventowe

Opublikowano: 12 listopada 2017

Siedzisko eventowe to jeden ze sposobów promocji marki na imprezach masowych, a coraz częściej również w biurach i lokalach gastronomicznych. Sukces zależy od pozytywnych skojarzeń klientów i gości, związanych z ciekawym designem i komfortem w trakcie korzystania z siedziska eventowego.

Czym jest siedzisko eventowe?

Siedzisko eventowe to bardzo szerokie pojęcie, ponieważ nie istnieje jeden klasyczny wzór. W przypadku tego rodzaju mebli liczy się raczej kreatywność, wygoda, możliwość umieszczenia na nich reklamy, jak również przeznaczenie – zgodnie z nazwą przede wszystkim związane z organizacja wydarzeń i imprez. Z punktu widzenia organizatora ogromne znaczenie ma trwałość siedziska eventowego, ciekawy design, który przyciągnie klientów, a jednocześnie jak najniższa cena, zwłaszcza gdy chodzi o zapewnienie dużej liczby siedzisk na imprezy o charakterze masowym.

Nieskończona liczba kreatywnych koncepcji

Firmy, które projektują i wykonują siedziska eventowe prześcigają się w kreatywnych koncepcjach. Wszystko po to, by spełnić wspomniane wcześniej oczekiwania klientów. Dość klasyczne siedzisko eventowe stanowi wygodna miękka pufa, często wykonana w kształcie zbliżonym do sześcianu lub prostopadłościanu. Dzieje się tak dlatego, że we współczesnym designie panuje głównie moda na minimalizm. Ciekawym pomysłem na siedzisko eventowe są również pufy w kształcie piłek ze specjalnymi wgłębieniami.

Z kolei sofy w większości prezentują niezbyt skomplikowane kształty i jednolite barwy. Siedzisko eventowe niejednokrotnie przypomina proste drewniane konstrukcje zbliżone do palet za sprawą kolejnej mody – na styl industrialny. Producenci proponują poza tym między innymi przeszklone sześciany, miękkie siedziska eventowe w kształcie worków, a nawet poduszki. Szukając interesującego wzoru, można więc skorzystać ze sprawdzonej, popularnej obecnie koncepcji, bądź zdecydować się na zamówienie kreatywnych siedzisk eventowych.

Gdzie wykorzystuje się siedziska eventowe?

Zgodnie z nazwą siedzisko eventowe to przede wszystkim mebel przeznaczony na imprezy masowe i podobne wydarzenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by z tego rodzaju mebli skorzystać również w kawiarni lub barze, gdzie mogą stanowić ciekawe urozmaicenie. Wiele firm umieszcza również siedziska w swoich biurach, rezygnując z tradycyjnych sof i krzeseł w częściach wypoczynkowych dla pracowników lub poczekalniach przeznaczonych dla klientów.

Siedzisko eventowe – zalety tej formy promocji

Poza ciekawym designem i funkcjonalnością, siedzisko eventowe spełnia również swoją rolę reklamową. Niezależnie od przyjętej koncepcji możemy umieścić na tego typu meblu atrakcyjny nadruk lub grawer, które zapadną w pamięci klientów. Solidnie wykonane meble będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat.

Więcej na: http://inventini.com/siedziska-reklamowe/

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
SEO PR
Konkurencja o uwagę użytkowników internetu jest coraz większ...
Allegro Ads
Allegro, jakie znamy dzisiaj, jest serwisem, który w praktyc...
Integracja telefonii z CRM
Rozmowa telefoniczna to wciąż podstawowy środek komu...
Jak współpracować z markami
W dynamicznie rozwijającym się świecie marketingu influencer...
gadżety reklamowe na targach
Targi i kongresy to nie tylko wydarzenia; to kluczow...