Singapore Yacht Show – premiera Sunreef Yachts

Opublikowano: 15 kwietnia 2016

Sunreef Yachts to światowy lider w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów typu “custom made” o długości od 60 do 200 stóp.

Klienci, którzy szukają luksusu i przestrzeni z pewnością dostrzegą użyteczność, styl, bezpieczeństwo – każdy detal jest doskonale przemyślany. Jachty Sunreef to także innowacyjny design, znakomite osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń.

Tegoroczna edycja Singapore Yacht Show była doskonałym momentem na premierę pierwszego jachtu z linii Sunreef Supreme 68. Eagle Wings – został oficjalnie zaprezentowany podczas targów. To 68 – stopowy katamaran o imponującej powierzchni bliskiej 300 m2.

Podczas targów Singapore Yacht Show Sunreef Supreme 68 skupił na sobie uwagę nie tylko potencjalnych klientów, ale także przedstawicieli mediów.

Architektura ekskluzywnych jachtów Sunreef Supreme na nowo definiuje sposób, w jaki do tej pory projektowano wielokadłubowce. Nowy, bezkompromisowy koncept nadbudowy pozwolił na zrównanie poziomów salonu i pokładu głównego. W rezultacie, Sunreef Supreme uzyskał rozległy, przeszklony na całą wysokość salon.

Zewnętrzna i wewnętrzna przestrzeń łodzi łączą się w jedną panoramiczną platformę, stworzoną do wypoczynku i cieszenia się czasem na wodach całego świata. Wszystkie jednostki z linii Sunreef Supreme zostaną wyposażone w garaż rufowy, który pomieści zarówno pontony, jet ski jak również sprzęt do nurkowania i żagle. Drzwi garażu, po otwarciu, zrównują się z tylnymi platformami jachtu tworzącdodatkową przestrzeń wypoczynkową.

Luksusowe jachty Sunreef Supreme będzie można całkowicie personalizować pod względem rozkładu kabin i ich wykończenia. Regionalny popyt na duże, luksusowe łodzie wielokadłubowe stale rośnie – firma Sunreef Yachts podpisała umowę przedstawicielską na Singapur z agencją Yachting Lifestyle Pte Ltd.

Dotychczas stocznia Sunreef Yachts podpisała 5 kontraktów na sprzedaż Sunreef Supreme 68, w tym 3 jednostki żaglowe i 2 modele motorowe. W kolejnych miesiącach zostaną zaprezentowane również inne rozmiarowo koncepty z serii Supreme.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Trwa dobra passa polskiego prz...
Nowe artykuły
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
Podróżowanie po Europie jest niezwykle atrakcyjne z wielu po...
Biura rachunkowe mogą podchodzić do realizacji usług w różny...