Skrzydlate statuetki dla LEK-AMU

Opublikowano: 4 lipca 2016

Czerwiec 2016 r. obfitował w ciekawe wydarzenia. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM otrzymało liczne nagrody: medale, dyplomy i statuetki m.in. za jakość i rozwój badań. Doceniono firmę, która w ubiegłym roku zasłużenie została wyróżniona tytułem i statuetką „Firma VIP-a”

8 czerwca 2016 r. w salach redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca XXVII edycję konkursu Medal Europejski. Wśród gości byli m.in. jego laureaci (przedstawiciele 170 podmiotów), wyróżnieni Honorowymi Medalami Europejskimi prof. Andrzej Blikle oraz prof. Witold Orłowski, osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli, a także przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Business Centre Club z prezesem Markiem Goliszewskim na czele. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Wśród nagrodzonych tegorocznym Medalem Europejskim znalazł się suplement diety dla mężczyzn Prostaceum, produkowany przez LEK-AM. Podczas uroczystości firmę reprezentowali Danuta Hanna Jakubowska, PR manager, i Jakub Żuk, kierownik produktu.

Nagroda za badania i rozwój

Orły Wprost to wyjątkowe nagrody dla firm, samorządów i wybitnych osobowości z poszczególnych województw, które – realizując swoje działania – wspierają rozwój gospodarki, kraju i własnego regionu. Nazwa nagrody nawiązuje do wyróżnienia, jakie otrzymał wydawca tygodnika „Wprost” od Stowarzyszenia im. prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Londynie. W trakcie uroczystej gali, zorganizowanej 8 czerwca w hotelu Marriott, dyplomy i statuetki wręczał Michał Lisiecki.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju, które reprezentował wicepremier Mateusz Morawiecki. Podczas gali wręczono cztery statuetki Orła, które otrzymali: Polska Grupa Energetyczna SA (największy średni zysk netto), Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. (społeczna odpowiedzialność biznesu), Green Property Group (nagroda dla inwestycji roku za projekt Szucha Premium Office) oraz Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. (badania i rozwój). W imieniu tej ostatniej nagrodę odebrał Krzysztof Smolik, dyrektor zarządzający sprzedaży i marketingu.

Wzór jakości

Ostatni sukces LEK-AMU to garść nagród, jaką spółka została obsypana przez poznańskie Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 22 czerwca w pałacu w Biedrusku, wyróżnienia indywidualne Menedżer Najwyższej Jakości po raz kolejny otrzymali Andrzej Wyrzykowski oraz wiceprezes Józef Grzymała. Firmę uhonorowano ponadto statuetką Ikar Biznesu, po audycie na kolejny rok przedłużono jej także certyfikat „Najwyższa Jakość”. Za dotychczasowe osiągnięcia otrzymała ona prawo posługiwania się Złotym Logo Najwyższej Jakości. Podstawą przyznania certyfikatów były wyniki oceny poziomu jakości wyrobów świadczonych przez LEK-AM.

Warto podkreślić, że Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania wspiera rozwój najlepszych przedsiębiorstw. Wyszukuje i kreuje regionalnych liderów – wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość.

W kilkudziesięciu edycjach stowarzyszenie aktywnie współpracowało z władzami administracyjnymi i samorządowymi z całej Polski. Certyfikatem „Najwyższa Jakość” szczyci się już ponad 800 firm nie tylko w kraju.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
LEK-AM
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Bada...
Gala VIP
Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę...
To był niezapomniany wieczór, który na długo pozostanie w pa...
Gala Magazynu Gospodarczego Fakty
14 czerwca w eleganckich wnę...
Lider Polskiego Biznesu
Lider Polskiego Biznesu. W Teatrze Wielkim – Operze...