NaviExpert

NaviExpert – jak skuteczna jest Twoja nawigacja?

Opublikowano: 22 października 2017

Skuteczność nawigacji GPS to wypadkowa wielu informacji. Najważniejszymi elementami, o których powinien informować system nawigacji to, poza oczywiście aktualną mapą, zmiany w organizacji ruchu, natężenie ruchu, wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe, a także remonty i inne utrudnienia. Jakiego programu do nawigacji używasz? My stawiamy na NaviExpert.

Informacje te są niezmiernie istotne szczególnie w dużych miastach, jak Warszawa, gdzie remonty mogą zablokować ruch i spowodować spore korki. Dlatego też możliwość dostępu do aktualnych informacji jest w przypadku nawigacji najbardziej istotna. Aplikacje mobilnej nawigacji często wykorzystują również informacje od samych użytkowników, którzy informują się o nowych remontach czy utrudnieniach w ruchu.

Remonty w Warszawie zmorą kierowców

Duże miasta i metropolie jak Warszawa ciągle remontują drogi, wiadukty, tunele czy trasy. Świetnie, gdyż dzięki temu będzie podróżowało się wygodniej, jednak na czas remontu Warszawa korkami stoi. Stąd konieczność pewnej i bieżącej informacji dla kierowców na temat tego rodzaju utrudnień. Idealnym rozwiązaniem jest nawigacja NaviExpert, monitorująca na bieżąco remonty Warszawa i innych miastach.

Aplikacja, poza swoimi informacjami wykorzystuje powiadomienia od użytkowników, dzięki czemu dane są podawane w czasie rzeczywistym, a kierowcy mogą skutecznie ominąć korki i zaoszczędzić czas, zapominając o warszawskich remontach.

Aplikacja NaviExpert jest najbardziej dokładna, gdyż korzysta z najaktualniejszych map, zawierających najnowsze odcinki dróg, remonty i zmiany organizacji ruchu, poinformuje Cię również o fotoradarach i kontrolach prędkości. Dzięki NaviExpert otrzymujesz też dokładny wykaz użytecznych miejsc. NaviExpert pozwoli Ci ominąć remonty w Warszawie oraz innych miastach, znajdzie dla Ciebie miejsce parkingowe, poinformuje Cię o najnowszych otwartych odcinkach dróg, a dzięki systemowi HUD, obraz z nawigacji może być wyświetlany na przedniej szybie, co jest niezwykle przydatne podczas nocnych podróży.

Jeśli mieszkasz, lub często zmuszony jesteś przeciskać się przez Warszawę, remonty są dla Ciebie zapewne zmorą. Dlatego nie czekaj dłużej i zainstaluj nawigację NaviExpert. Możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich jej możliwości przez 7 dni. Opinie użytkowników NaviExpert mówią jednak, że szybko aplikacja ta stanie się najważniejszym kompanem Twoich samochodowych podróży. Koniec z korkami, spóźnieniami, stresem. Nawigacja NaviExpert jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla kierowców.

Źródło: Traffic.naviexpert.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Wynajem średnioterminowy
Posiadanie własnej firmy ma wiele zalet, jednak aby osiągnąć...
Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT 63 S E Performance 4-door Coupe to najmocnie...
rynek dóbr luksusowych
Po raz kolejny powiększyło się grono polskich konsum...
Range Rover Evoque
Nowy Range Rover Evoque doskonale oddaje filozofię m...