Menu

Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness

Ruszyła szeroka kampania reklamowa prestiżowego Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness. Ambasadorami obiektu została „Słoneczna Para”, czyli Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki.

Kompleksowe działania reklamowe rozpoczęły się na początku kwietnia. Celem kampanii realizowanej pod hasłem „Magiczne miejsce, w którym zadbasz o zdrowie” jest wzmocnienie wizerunku hotelu, który pozycjonuje się jako najlepsze medyczne SPA w Polsce, obiekt, w którym skutecznie podleczymy swoje zdrowie, zregenerujemy siły, jednocześnie korzystając z wysokiego standardu usług.

– Zaprosiliśmy Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego do współpracy, ponieważ kojarzą się nam ze zdrowym trybem życia, nowoczesną rodziną i dbaniem o kondycję.  Hotel, jakość świadczonych usług oraz atmosfera przypadła Im do gustu. Ponadto mają w sobie całe mnóstwo pozytywnej, zarażającej energii, a jednocześnie są kopalnią wiedzy jak o zdrowie dbać.  – mówi Grzegorz Rąpel dyrektor Hotelu**** Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness w Busku Zdroju.

 

 

 

Jedna odpowiedź do “Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness”

  1. małaośmiornica pisze:

    Polecam
    byłam tam w marcu – rewelacja.
    Fajny basen i pyszne jedzenie.
    Jedyny problem to widok z apartamentu – mało ciekawy, na dach basenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023