Menu
Samsung Galaxy S7

Smartfon idealny na festiwal – Galaxy S7

Jeśli planujesz wyjazd na festiwal muzyczny, koniecznie zabierz ze sobą Galaxy S7 – to telefon idealnie dopasowany do warunków panujących na dużych wydarzeniach.

Telefon dla prawdziwych melomanów

Uwielbiasz klimat dużych wydarzeń muzycznych i nie dopuszczasz do sytuacji, w której musisz zrezygnować z wyjazdu na interesujący koncert? Pilnie śledzisz festiwalowy kalendarz i odliczasz dni do upragnionego startu? Jeśli tak, to z pewnością jesteś prawdziwym fanem muzyki, a na festiwalu czujesz się niczym ryba w wodzie.

Całym sobą chłoniesz tę wyjątkową atmosferę, a na koncercie swojego idola zjawiasz się znacznie wcześniej, aby zająć najlepsze miejsce. Nim jednak wyruszysz na kolejny festiwal, warto zaopatrzyć się w multimedialny telefon z wyższej półki, który znakomicie sprawdzi się w tych specyficznych warunkach. Doskonałym przykładem takiego urządzenia, które nie uszczupli Twoich oszczędności, jest Samsung Galaxy S7.

Ten funkcjonalny smartfon to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii telefonów komórkowych w historii.

Już od momentu pojawienia się pierwszego modelu z rodziny Galaxy wiadome było, że Samsung na stałe zagościł w grupie liderów rynku urządzeń mobilnych, a wraz z każdą premierą sukcesywnie to potwierdza oraz nieustannie zaskakuje użytkowników i ekspertów nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi.

Samsung Galaxy S7 – czemu warto go zabrać na festiwal?

Powodów do spakowania ze sobą nowego Galaxy S7 jest wiele. Warto zacząć jednak od unikalnej konstrukcji urządzenia. Projektanci Samsunga zadbali o wygodę korzystania z telefonu, posiada on m.in. delikatnie zaokrąglone krawędzie, które ułatwiają chwyt i obsługę jedną ręką. Dlatego też nie musisz obawiać się nagłego wyślizgnięcia S7 z dłoni.

A nawet gdyby do tego doszło, to Samsung Galaxy S7 odznacza się wysoką wytrzymałością i trwałością.

Spełnia bowiem kryteria certyfikatu IP68. Zgodnie z jego założeniami telefon musi posiadać obudowę, która zabezpiecza przed wnikaniem do jego wnętrza zabrudzeń, kurzu, piasku, a nawet wilgoci. Trzeba przyznać, że ryzyko uszkodzenia smartfona podczas pobytu na dużym wydarzeniu znacząco rośnie – z S7 nie musisz się tym jednak zbytnio przejmować.

Samsung S7 to także znakomite multimedia, które umożliwiają zachowanie najlepszych momentów z wyjazdu w jeszcze lepszej jakości.

Pomoże w tym ulepszony aparat o rozdzielczości aż 12 Mpix, co pozwala na wykonywanie wyraźnych i pełnych barw fotografii nawet przy słabym oświetleniu. Przedni aparat ma matrycę o rozdzielczości 5 Mpix i wykorzystuje ekran jako lampę błyskową, co także pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów.

Prawdziwą bombą jest jednak jakość zapisywanych filmów. Samsung Galaxy S7 umożliwia rejestrowanie wideo w 4K, czyli poczwórnym HD. Wspomnienia w tym formacie będą wyraźniejsze i płynniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Warto dodać, że ten poziom odwzorowania detali jeszcze do niedawna spotykany był wyłącznie w bardzo drogim i profesjonalnym sprzęcie.

Podczas pobytu na festiwalu z pewnością zdarzyło Ci się narzekać na baterię w swoim telefonie.

Zazwyczaj w smartfonach szybko ulega ona rozładowaniu, a na wydarzeniu muzycznym znacznie trudniej o źródło zasilania. Specjalne punkty nie dość, że często są płatne, to jeszcze po prostu zatłoczone.

Akumulator o pojemności 3000 mAh w Samsungu Galaxy S7 to gwarancja długotrwałego i komfortowego korzystania bez konieczności podłączania do źródła prądu. A gdy już nastąpi ten moment, urządzenie będzie gotowe do ponownego użytku szybciej niż myślisz, dzięki specjalnemu systemowi szybkiego ładowania. Warto również dodać, że po nabyciu specjalnej ładowarki, możliwe będzie bezprzewodowe ładowanie telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021