Sony Xperia X

Dla miłośników multimediów – Sony Xperia X

Opublikowano: 4 lipca 2017

Telefon to podstawowe urządzenie, z którego korzystamy każdego dnia. Za poziomem użyteczności i funkcjonalności smartfonów w dużej mierze stoją właśnie multimedia.

Multimedia do pracy i do rozrywki

Czym właściwie są multimedia? Z pewnością nieraz używałeś tego pojęcia, lecz czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę się pod nim kryje? Otóż multimedia lub multimedialność to jednoczesne wykorzystanie kilku odmiennych form przekazu informacji, tj. np. dźwięku, tekstu, obrazu, wideo itd. Należy zatem rozumieć pod tym zasób komunikacji lub rozrywki, który możliwy jest dzięki postępowi technologicznemu.

Multimedia są obecne w życiu każdego z nas i to w ogromnym stopniu. Korzystasz z nich w domu czy na uczelni, w godzinach pracy i w czasie wolnym. Jeżeli doceniasz rozwiązania multimedialne i nie wahasz się korzystać z różnych nowinek w tym zakresie, doskonałym telefonem dla ciebie będzie Sony Xperia X. To nowoczesny i w pełni multimedialny smartfon, który sprawdza się w rozmaitych sytuacjach.

Sony Xperia X – ekspert od multimediów

Sony to jedno z najbardziej znanych przedsiębiorstw elektronicznych na świecie, które powstało 7 maja 1946 roku. Zostało założone przez Masaru Ibukę oraz Akio Moritę w Tokio. Warto przypomnieć, że to Sony jako pierwsze wprowadziło na rynek walkmany. Miało to miejsce w 1979 roku i to właśnie opracowanie pierwszego przenośnego odtwarzacza sprawiło, że marka ta zapisała się na kartach historii.

Sony od lat inwestuje w innowacje i projektuje nowatorskie rozwiązania w swoich licznych ośrodkach badawczych. Znakomitym przykładem telefonu w pełni multimedialnego i wyznaczającego nowe standardy jest Sony Xperia X. To unikalne urządzenie zaskakuje pozytywnie na wielu polach.

Bliskie związki Sony z branżą fotograficzną w ostatnim dziesięcioleciu dały o sobie znać w przypadku Xperii X. Potężny aparat o rozdzielczości aż 23 Mpix dorównuje jakością profesjonalnym urządzeniom stosowanym przez zawodowych fotografów. Ponadto odznacza się niesamowicie krótkim czasem reakcji oraz błyskawicznym ustawieniem ostrości. Za doskonałą jakość zarejestrowanych materiałów odpowiada technologia Smart Capture oparta na specjalnie zaprojektowanym, hybrydowym mechanizmie.

Nie sposób zapomnieć o innych atutach – wysokiej klasy wyświetlaczu o przekątnej 5 cali, akumulatorze umożliwiającym nawet 2 dni pracy bez konieczności ładowania (2620 mAh) czy znakomitej jakości dźwięku dzięki technologii High Resolution Audio. Wytłumienie szumów i czysty dźwięk to nowy komfort podczas oglądania filmów online czy słuchania utworów swojego ulubionego artysty.

Co nam dają multimedia?

Telefony wyposażone w doskonałe zestawy multimedialne, takie jak Sony Xperia X, kreują dla użytkowników niesamowite możliwości – i to nie tylko w formie rozrywki. Nowatorskie rozwiązania znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie życia. Dzięki multimediom możesz za pomocą zaledwie kilku kliknięć nagrać unikalny filmik wraz z wysokiej jakości ścieżką dźwiękową i wysłać go do znajomych lub udostępnić na profilu w social media.

W nie więcej niż kilkanaście sekund znajdziesz również nowy odcinek serialu lub vloga na jednym z portali, jak np. YouTube czy Netflix. Nie musisz czekać na zbuforowanie materiału, do czego nierzadko dochodziło jeszcze kilka lat temu.

Multimedia to także stały element pracy wielu ludzi. To dzięki nim możesz przeglądać czy tworzyć prezentacje multimedialne z pozycji telefonu czy prowadzić wideokonferencje. Potęga multimediów już dziś robi wrażenie i wszystko wskazuje na dalszy jej dynamiczny rozwój.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
motorola
Pod koniec czerwca br. w butiku przy ul. Moliera 2 w Warszaw...
Samsung
W dzisiejszych czasach, posiadanie smartfonu wydaje się być...
Social Media
Pokaż mi swoje social media, a powiem Ci kim jesteś?...
lajki na Instagramie
Prowadzisz konto na Instagramie, ale mimo szczerych chęc...
Samsung Galaxy Z Flip 5
Samsung przyzwyczaił nas do dość regularnych premier swoich...