Program CAD/CAM

Specjalistyczny system NX CAD/CAM Siemens

Opublikowano: 21 lipca 2020

Zarządzanie projektem wymaga nie tylko kompetentnego zespołu, ale także narzędzi, które pozwolą na jego lepszą organizację. W branży Automotive, Aerospace zaufanie programistów od wielu lat wzbudza program CAM zrealizowany ze wsparciem firmy Siemens – lidera w dziedzinie zaawansowanej technologii sterowań numerycznych do obrabiarek i urządzeń napędowych.

Program CAD/CAM na straży bezpieczeństwa.

Intuicyjny layout oprogramowania pozwala na przeprowadzenie złożonych testów części, biorąc pod uwagę także ruch, przez co minimalizujemy ryzyko popełnienia błędu w fazie projektowania. To bardzo istotne, gdyż branża Automotive oraz Aerospace musi podlegać ścisłym testom, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa późniejszym użytkownikom. Przejrzyste polecenia dostępne w języku polskim ułatwiają i usprawniają pracę programisty, prowadząc jego projekt wg zalecanych szablonów.

Efektywny program CAD/CAM pozwala na rezygnacje z innych systemów.

Znajomość specyfiki firm produkcyjnych pozwoliła twórcom programów typu CAM i CAD stworzyć oprogramowanie, które zaspokoi wszystkie gałęzie firmy, tak, aby oprogramowanie było ze sobą kompatybilne. Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa czy jego indywidualne potrzeby istnieje możliwość uzyskania całkowitego wsparcia u jednego dostawcy. To pozwala lepiej zarządzać projektem, całym zespołem, a także zaoszczędzić czas i pieniądze. Pracując na jednym systemie bogatym w niezbędne moduły, można także łatwiej organizować niezbędne szkolenia zespołu, za co w przypadku oprogramowania NX CAD/CAM odpowiada parter Siemens PLM, czyli firma CAMdivision.

Kompleksowa pomoc w przejściu na nowe oprogramowanie.

W ramach współpracy z CAMdivision istnieje możliwość skonfigurowania własnego pakietu NX CAx pod potrzeby firmy oraz jej specyfikę produkcyjną, a także testowanie oprogramowania wraz z pełnym pakietem szkoleniowym. Odpowiednie przygotowanie do zmiany softwaru przeprowadzone w ramach wykupionej licencji. Zapewnia ono stabilność procesu produkcji i zmniejsza ryzyko poniesienia strat.

Opieka firmy CAMdivision nie kończy się wraz z instalacją systemu, lecz obejmuje także aktualizacje oprogramowanie, a także jego serwis.

Dla firm chcących poznać możliwości programu NX Siemens oraz innych polecanych dla branż Automotive została uruchomiona specjalna infolinia na stronie internetowej CAMdivision – https://www.camdivision.pl/pl/. Zapraszamy do kontaktu z konsultantami firmy oraz pobrania materiałów szkoleniowych.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Karol Tomas
 W erze globalizacji, gdzi...
jak produkowane są magnesy
Magnesy coraz częściej pojawiają się w codziennym życiu każd...
Trados Business Manager
...
Bitcoin
Każdy, kto miał kiedyś styczność z Bitcoinem ma zapewne świa...
Piotr Krasnodębski
Wiem, że argumenty podawane w teorii wzbudzają wątpl...
Nowe artykuły
Punktem wyjścia do zrozumienia sztuki aborygeńskiej, jest zd...
Wystawa „Kawałki barw” to prezentacja najnowszych pr...
Idea edukacji domowej doskonale wpisuje się w moje p...