Pożyczki bez BIK – w jaki sposób pożyczkodawcy walczą o klienta?

Opublikowano: 11 stycznia 2018

Przy mocno konkurencyjnym rynku, zwycięzcą prawie zawsze jest klient, który może liczyć nie tylko na spadek cen poszczególnych towarów i usług, ale także wzrost jakości obsługi i satysfakcji z całego procesu. Jak otrzymać pożyczki bez BIK?

Podobnie jest w przypadku chwilówek, których rynek w Polsce na przestrzeni ostatnich pięciu lat rozwinął się w zastraszającym tempie.

Ponieważ do wielkich i znanych ogólnopolskich marek dochodzą wciąż nowi konkurenci, a także gracze lokalni, chwilówki stały się nie tylko bardzo łatwo dostępne.

Firmy pożyczkowe musiały sięgnąć po coraz ostrzejsze kampanie marketingowe i interesujące promocje finansowe. Wszystko po to aby przyciągnąć nowych klientów oraz zatrzymać starych u siebie. Konkurencja przyczyniła się więc do tego, że obecnie większość firm oferujących pożyczki bez bik stara się przekonać klienta do skorzystania z własnej oferty poprzez takie działania, jak chociażby:

  • pożyczka dla nowych klientów przy zerowym oprocentowaniu
  • możliwość odroczenia terminu pierwszej spłaty nawet o 60 dni
  • zwrot prowizji w przypadku terminowej spłaty zobowiązania
  • upusty oprocentowania lub prowizji na kolejne kredyty
  • możliwość zarobienia dodatkowej gotówki za rekomendacje klientów oraz uczestniczenie w programach lojalnościowych

Dodatkowo, standardem funkcjonowania dzisiejszych firm, chociaż nie jest to z pewnością rzecz, o której firmy szczególnie przypominają, jest możliwość wypowiedzenia umowy.

Każdy klient ma możliwość odstąpienia od umowy pożyczki online w konkretnym terminie. Klient otrzymuje wtedy kolejny miesiąc na zwrot otrzymanych środków, bez dodatkowego oprocentowania. W rzeczywistości więc klient ma po swojej stronie same korzyści i przywileje, natomiast jego jedynym obowiązkiem jest terminowe dokonywanie wpłat.

Różnice w oprocentowaniu, maksymalne dopuszczalne stawki i długość okresu kredytowania, to kluczowe kryteria determinujące atrakcyjność danej oferty pożyczkowej dla klienta. Dzięki witrynom jak https://ocenbank.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/, możliwe jest ich szybkie i wygodne porównanie oraz zestawienie. Ranking chwilówek tak zebranych jest na bieżąco aktualizowany. Zawiera on wszystkie podstawowe oraz poszerzone dane o ofercie konkretnego pożyczkobiorcy, wraz z linkiem odsyłającym bezpośrednio do jego witryny. Opracowane przy współpracy z https://www.hoope.io/

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Konsolidacja kredytów
Z powodu wszechobecnych podwyżek terminowa spłata rat kredyt...
płatność za pomocą Smartwatcha
Technologia płatności Smartwatch Near Field Communication (N...
Kredyt gotówkowy
O ile w przypadku kredytu hipotecznego ustanowienie...
Jak kupić Bitcoin
Czy jesteś zainteresowany handlem Bitcoin, ale nie m...
Bitcoin
Liczba krajów rozwijających się przyjmujących Bitcoi...