zaręczyny

Sposoby na niezapomniane zaręczyny. Co zrobić, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy?

Opublikowano: 8 lutego 2021

Niektórzy planują zaręczyny tygodniami, inni zaś wolą postawić na spontaniczność. Sposobów na oświadczenie się swojej wybrance może być naprawdę wiele. Jakie jednak są najlepsze? Z tego artykułu dowiesz się co zrobić, aby były to absolutnie niezapomniane zaręczyny.

Niezapomniane zaręczyny, a więc… cicho sza!

Niektóre kobiety lubią wiedzieć, że ten czas się zbliża. Zdecydowana większość woli być jednak zaskoczona. Generalnie im większa niespodzianka, tym większa radość. Dlatego zalecamy nie wspominanie o zaręczynach zbyt często.

Gdy ten dzień będzie już naprawdę blisko, staraj się nawet nie zasugerować, że coś się dzieje. Jeśli twoja wybranka poruszy temat zaręczyn, wówczas możesz nawet udawać, że to na pewno nie wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tylko zrób to umiejętnie, żeby nie pomyślała, że w ogóle zaręczynami nie jesteś zainteresowany!

Niezapomniane zaręczyny, czyli pokaż jak dobrze ją znasz

Jeśli chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy, musicie go dobrze spędzić. Pomyśl o tym, co takiego lubi twoja wybranka. Zorganizuj dzień, którym dosłownie będzie musiała być zachwycona.

Zaręczyny to oficjalne wyrażenie chęci spędzenia razem całego życia. Warto więc pokazać swojej kobiecie, że przez dotychczasowy czas poznałeś ją na tyle dobrze, że wiesz, w jaki sposób sprawić jej przyjemność.

Na wielu stronach przeczytasz o tym, jakie dokładnie rzeczy powinieneś zrobić, aby to faktycznie były niezapomniane zaręczyny. Każdy jednak jest inny, dlatego nie istnieje coś takiego jak gotowy plan działania. Ważniejsza jest twoja inicjatywa oraz twoja wiedza o swojej partnerce.

Możesz rozważyć ponowną randkę w miejscu, gdzie zabrałeś ją po raz pierwszy. Innym wyborem może być wizyta w miejscu, które wspólnie bardzo dobrze wspominacie. Jeśli wiesz, o jakim miejscu marzy twoja wybranka, ono również może być ciekawą opcją na randkę oraz niezapomniane zaręczyny.

Opcji jest wiele, natomiast zdecydować musisz samemu. Pamiętaj, ważne jest pokazanie, że dołożyłeś wszelkich starań, aby ten dzień był szczególny.

A co po zaręczynach?

Skoro już zaplanowałeś niesamowity dzień, a twoja partnerka powiedziała „tak”… warto przedłużyć waszą radość. Z doświadczenia wiemy, w takim momencie człowiek jest po prostu szczęśliwy i nie potrzeba mu już niczego więcej, natomiast warto mieć w zanadrzu parę ewentualnych propozycji.

Jedną z nich jest sesja zdjęciowa. Nie, nie musi się ona odbyć u profesjonalnego fotografa. Możecie iść razem do zwykłej budki fotograficznej, a nawet zrobić sobie sami parę selfie. Po prostu zaręczyny to dzień, który aż chce się uwiecznić. Tylko z tych wszystkich emocji czasem łatwo o tym zapomnieć, a potem żałuje się, że nie zrobiło się choć jednego zdjęcia.

Następnie warto iść razem coś zjeść. Jeśli jedliście już podczas randki, wówczas warto wybrać się na coś słodkiego. W każdym razie dobrze jest usiąść, móc nacieszyć się sobą i doceniać chwilę, która właśnie trwa.

Gdy już się sobą nacieszycie (co oczywiście może potrwać), możecie rozważyć wspólne zadzwonienie do waszych rodziców. Jeśli macie z nimi dobre relacje, dla nich z całą pewnością również będzie to ważna informacja. Niektórzy jednak wolą te dobre wieści przełożyć na kolejny dzień, a obecny czas poświęcić w całości tylko waszej dwójce – to również dobra metoda!

Tak jak pisaliśmy, nie ma jednej uniwersalnej metody. Sposobów na niezapomniane zaręczyny może być naprawdę wiele. Ważne jest natomiast to, aby ten dzień był tak naprawdę wasz. Niektórzy wolą nawet niczego nie planować i zrobić to spontanicznie, gdy akurat wyczują, że ta chwila może być tą najbardziej odpowiednią. To również ciekawa opcja, zwłaszcza w sytuacji, gdy w waszym związku nie lubicie wielkiego planowania.

Poza tym pamiętaj, w zaręczynach i tak zdecydowanie największą rolę odgrywa wasza dwójka. Jeśli na koniec dnia będziecie szczęśliwi, to znaczy, że tak czy siak wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
sponsoring
...
Z jednej strony rutyna w związku może ułatwiać partnerom fun...
aplikacje do randek
Wiosna 2020 roku – to był przełomowy czas na całym świecie....
zaręczyny w Zakopanem
Jeśli masz już za sobą kilka lat szczęśliwego związku i podj...
portal randkowy
Spróbuj obliczyć, ile sposobów, zasobów i aplikacji używasz...