Menu
karta paliwowa

Sprawdź, co możesz zyskać dzięki karcie paliwowej

Karta paliwowa to bogaty pakiet przywilejów i benefitów dla firmy, z których z pewnością warto skorzystać. Dowiedz się więcej na ten temat i zadbaj o płynność finansową swojego przedsiębiorstwa.

Karty paliwowe dla firm – warto je mieć!

Nie jest żadną tajemnicą, że coraz więcej dużych firm śmiało korzysta z rozwiązania, jakim są karty paliwowe. Produkty te pozwalają na czerpanie wielu benefitów ze swoistej współpracy z koncernami paliwowymi, i to na wielu płaszczyznach. Posiadając kartę paliwową, firma może poczynić znaczące oszczędności podczas każdej wizyty na stacji paliw, a do tego wszystkie opłaty uiszczać bezgotówkowo i całkowicie bezpiecznie – co nie jest bez znaczenia chociażby dla samych kierowców. Wszystko staje się zatem nie tylko prostsze, ale i o wiele wygodniejsze. Z większością kart paliwowych wiąże się jednak pewna niedogodność, na którą często nie zwraca się uwagi.

Podpisując umowę o kartę paliwową, koncern często wymaga określenia swoistego zabezpieczenia w postaci minimalnej ilości tankowanego paliwa w ciągu okresu rozliczeniowego. Wartość ta może wynosić np. 1000 litrów. Czy to dużo? Zależy – jednak dla firmy, która w swojej flocie posiada np. 2 lub 3 pojazdy, spełnienie takich warunków często jest po prostu niemożliwe. Mimo to na rynku dostępne są karty paliwowe, które dostosowano do potrzeb nawet tak małych przedsiębiorstw – jak chociażby karta paliwowa bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid.

Karta paliwowa bez kaucji i bez zabezpieczenia – BP Komfort Prepaid

Rozwiązanie to już w pierwszej chwili przywodzi na myśl telefony na kartę – bardzo słusznie. System przedpłacony jest tam stosowany od lat i w swojej zasadzie nie odbiega od tego, w jaki sposób można korzystać z karty BP Komfort Prepaid. Pierwszym krokiem jest zatem doładowanie konta, aby w ten sposób uzyskać środki do późniejszego wykorzystania. Możesz to zrobić np. przelewem. Konieczność doładowania konta sprawia, że zyskujesz o wiele większą kontrolę wydatków firmowych, co bez wątpienia korzystnie wpływa na zachowanie płynności finansowej. Ponadto dzięki karcie BP Komfort Prepaid zyskujesz dostęp do portalu online, w ramach którego przez całą dobę sprawdzisz np. aktualne promocje czy historię dokonanych transakcji.

Kartę paliwową bez zabezpieczeń BP Komfort Prepaid uzyskasz bardzo łatwo i szybko – nie musisz w tym celu wypełniać stosów dokumentów czy szczegółowych formularzy. Zamiast tego wystarczy uzupełnić krótki wniosek dostępny online, który upoważnia do założenia konta w systemie.

Niezwykle proste i intuicyjne jest również korzystanie z karty BP Komfort Prepaid. Podczas wizyty na stacji wystarczy podejść do kasjera po zatankowaniu paliwa i uiścić opłatę za pomocą przedpłaconej karty. Kierowca nie musi posiadać gotówki ani prosić o wystawienie faktury – zamiast tego po każdym okresie rozliczeniowym wysłany zostanie dokument zbiorczy, gdzie zawarte zostaną wszystkie dokonane transakcje.

Karta BP Komfort Prepaid to też atrakcyjne ceny dla jej posiadaczy – możesz liczyć na rabat w wysokości 5 groszy na litrze zwykłego paliwa oraz 10 groszy na litrze paliwa premium. Oprócz tego dostaniesz też zniżkę 5% na myjnie, płyny do spryskiwaczy oraz oleje. Nie czekaj dużej i już dziś dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać dzięki BP Komfort Prepaid!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021