Gala VIP

Statuetki VIP Biznesu 2018 dla najlepszych menedżerów

Opublikowano: 1 grudnia 2018

Gala VIP to coroczne wydarzenie, podczas którego na nagrodę mogą liczyć najlepsi w różnych dziedzinach: od przemysłu, przez usługi i ochronę zdrowia, po osiągnięcia w sferze sztuki. Stałą kategorią jest VIP Biznesu, w której statuetki są przyznawane tym, którzy najlepiej radzą sobie z zarządzaniem i organizacją pracy oraz gospodarowaniem budżetu. To mistrzowie oszczędności, planów rozwojowych i inwestycji, które służą klientom, pacjentom, lokalnym społecznościom.

Nagroda VIP Biznesu od lat dowodzi, że na krajowym rynku nie brakuje skutecznych menedżerów, za którymi stoją lata doświadczeń i kompetencje, ale też pasja, zaangażowanie i ciężka praca. Niejednokrotnie podkreślają, że nagroda jest zespołowa i należy się wszystkim podwładnym, ale to oni mają wizję, talent przywódczy i oko na wszystko, co dzieje się w organizacji.

Na 6. Gali VIP organizatorzy uhonorowali przedstawicieli biznesu, ochrony zdrowia, a także samorządu. Oto tegoroczni laureaci:

Witold Romanowski, prezes Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej DEMBUD

Witold Romanowski funkcję prezesa Spółdzielni pełni od 29 lat. W tym czasie z oddaniem poświęca się zarządzaniu spółdzielnią i planowaniu jej rozwoju, traktując codzienne obowiązki jako pasję. Efektem starań prezesa Romanowskiego jest nie tylko stabilna kondycja finansowa DEMBUDU, lecz także imponujący wkład w tworzenie krajobrazu Warszawy, a zwłaszcza śródmiejskiej zabudowy, poprzez kolejne budowane inwestycje, stanowiące wizytówkę stolicy.

30 lat działania w SBM Dembud postrzegam jako najbardziej owocny okres mojej pracy zawodowej. Udało nam się zbudować kilka fajnych inwestycji w Warszawie, które zamieszkuje około 3000 osób i które to budynki w ocenie władz miasta i ekspertów w dziedzinie architektury zostały uznane za najlepsze budowy w Warszawie, np. Franciszkańska 14, Oboźna 9. Zaszczytem było dla mnie stanąć na scenie w jednym szeregu z gwiazdami polskiej sceny artystycznej, wybitnych osobowości środowiska biznesu i medycyny. – Witold Romanowski

Tadeusz Wrześniak właściciel Hut Szkła z Ładnej k. Tarnowa

Tadeusz Wrześniak – biznesmen, lokalny patriota, filantrop. Wyroby pozyskiwane w jego hutach produkowane są wyłącznie metodą ręczną i trafiają przede wszystkim na światowe salony, zdobiąc wnętrza tych, którzy doceniają jakość i oryginalne wzornictwo. Produkty te zyskały uznanie na całym świecie dzięki unikatowemu wzornictwu, ręcznemu wykonaniu i osobistemu wkładowi Tadeusza Wrześniaka w ich promocję.

Każde wyróżnienie jest miłe. Statuetka VIP Biznesu 2016, za przyznanie której dziękuję kapitule konkursu, ma dla mnie szczególne znaczenie podsumowujące, a nawet rocznicowe. Utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrana droga biznesowa, dająca satysfakcję, jest właściwa. Nakazuje nie zbaczać, lecz nadal konsekwentnie i wytrwale podążać za wytyczonym celem, rozwijać produkcję i ekspansję „rękodzielnictwa szklanego” na wszystkie rynki świata. Ponadto zbliża się właśnie 40-lecie prowadzenia mojego „szklanego biznesu” w branży, której największym bogactwem są ludzie, chcę podziękować moim wysoko wykwalifikowanym hutnikom i zdobnikom szkła oraz całemu profesjonalnemu zespołowi pomocniczemu. To właśnie z nimi udało mi się przejść różne zawirowania gospodarczo-ekonomiczne w przemyśle szklarskim. Być VIP-em w biznesie to ogromna odpowiedzialność. Swoją pracę zawsze wykonuję z pasją, kocham i szanuję ludzi, jestem otwarty na nowości, które budują rynkową pozycję firmy. Produkowane w moich hutach wyroby szklane cieszą się dużym powodzeniem, za ich pomocą promuję Polskę, wystawiając i sprzedając je na obu półkulach świata. Wiem dobrze, że gdy się pokocha szkło, ono się odwdzięczy. Życzę wszystkim nagrodzonym biznesmenom dalszej efektywnej i stabilnej pracy. Nie ulegajmy panikom związanym z sytuacjami kryzysowymi. Pracujmy jak najlepiej i jak najmądrzej. Tadeusz Wrześniak

Edward Kostrubiec, prezes zarządu Zakładu Obróbki Metali KOMECH

Edward Kostrubiec – nagrodzony za konsekwencję i wytrwałość w udoskonalaniu oferty firmy, która zdobywa uznanie nie tylko na terenie Lubelszczyzny, lecz także w krajach Europy Zachodniej, a nawet w skali globalnej. Jako beneficjent środków unijnych prezes Komechu realizuje w firmie innowacyjne projekty, które skutecznie rozwijają nowoczesną myśl techniczną w krajowym przemyśle. Jednocześnie aktywnie uczestniczy w życiu lokalnym, pamiętając, że sukces smakuje najlepiej, gdy ma się go z kim dzielić.

Zakład Obróbki Metali KOMECH jest u progu jubileuszu 40-lecia działalności. W przyszłym roku zamierzamy zorganizować obchody z udziałem załogi, przedstawicieli miasta i firm współpracujących z nami. Będziemy chcieli przybliżyć wówczas w ciekawych formach historię firmy, może nawet powstanie na ten temat praca magisterska. Już teraz o tym myślimy i planujemy wydarzenie, aby wszystko wypadło profesjonalnie, atrakcyjnie, po prostu idealnie.

Przedsmakiem planowanego wydarzenia był udział w znakomitej Gali VIP, podczas której z wielką radością odebrałem statuetkę VIP Biznesu 2018. Niewątpliwie mamy powody do świętowania, bo w całym województwie lubelskim nie ma chyba firmy, która zachowałaby ciągłość funkcjonowania przez 40 lat. Taki staż prowadzonej działalności warto podkreślać, bo to zadanie niełatwe, a jeśli udaje się przy tym odnosić sukcesy, wypracowywać zyski i cieszyć się prestiżem, to jest to ogromna wartość i satysfakcja dla osoby stojącej na czele organizacji. Wobec tej satysfakcji pieniądze schodzą na drugi plan, bo ważniejsze jest to, co się zrobiło – nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla pracowników, dla miasta, a nawet dla kraju.

Życzyłbym sobie, aby na gospodarczej mapie Polski nie brakowało zaangażowanych podmiotów, które nie poddają się przejściowym kryzysom i z determinacją walczą o swoje miejsce na rynku oraz o piękny staż, którym warto się szczycić, nie tylko przy okazji okrągłych jubileuszy. – Edward Kostrubiec

 

Wiesław Jackowski, prezes zarządu WIR ENGINERING Ltd. – manager, którego firma osiągnęła dzisiejszy status w drodze poszukiwań miejsca właściwego dla natury, usposobienia i zamiłowań jej właściciela. Wspinając się po szczeblach kariery, od majstra, przez kierownika, głównego inżyniera i dyrektora przedsiębiorstwa zbrojeniowego, laureat odnalazł się w projektowaniu i od 25 lat prowadzi własne biuro projektowo-inżynierskie. Projektowanie to jego pasja, a zdobyte wcześniej doświadczenie w zakresie organizacji pracy, stosowanych systemów zapewnienia jakości oraz zarządzania zasobami ludzkimi zaowocowały zbudowaniem efektywnie działającego biura projektowego, wyróżnionego w ostatnim czasie takimi trofeami, jak „Firma Roku 2017”, „Diament Polskiej Jakości”, tytuł „Rekomendowanej Marki Polskiej Gospodarki”.

 

Anna i Czesław Kolisz, właściciele spółki ANKOL

Anna Kolisz to wiceprezes zarządu i dyrektor zarządzający ANKOLU, a także prezes Stowarzyszenia Ambasada Przedsiębiorczości Mielec. Kobieta przedsiębiorcza, wybitna osobowość biznesu. Już od 27 lat zarządzą firmą ANKOL o profilu lotniczym. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień krajowych i międzynarodowych. Jej działalność wychodzi również poza sfery biznesu, czego przykładem jest zaangażowanie w projekty na rzecz przedsiębiorczości kobiet oraz w szereg działań prospołecznych.

Czesław Kolisz jest prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym ANKOLU. To wybitny przedsiębiorca i ekspert w dziedzinie lotnictwa. Lider na krajowym i międzynarodowych rynkach w dostawach dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Laureat wielu niezwykle prestiżowych nagród w zakresie eksportu, dynamiki rozwoju oraz przywództwa. Za całokształt osiągnięć biznesowych został uhonorowany najwyższą nagrodą przyznawaną przez Europejskie Stowarzyszenie Biznesu z Oxfordu.

Tegoroczne wyróżnienie „Magazynu VIP” w kategorii VIP Biznesu przyjęłam z satysfakcją. Odbieram je jako dowód  wysokiej oceny moich biznesowych osiągnięć. Jestem dumna, że mój osobisty wkład w budowanie i rozpoznawalność marki ANKOL na globalnej arenie gospodarczej przyczynił się do sukcesu firmy.  Otrzymana statuetka VIP utwierdza mnie w przekonaniu, że stawiając sobie wysokie wymagania i konsekwentnie dążąc do realizacji ambitnych celów, możemy wpływać na transformację otoczenia. Reprezentuję branżę lotniczą jako dostawca wyrobów, usług i nowych technologii. Współpracę handlową z przedstawicielami resortów wielu państw na świecie oraz cywilnych i wojskowych zakładów lotniczych opieram na najwyższej jakości, standardach i profesjonalizmie.  To wyznaczniki, które od 1991 roku kształtują moje działania biznesowe. Odwaga, rzetelność, etyka, wiara w powodzenie i nastawienie na ciągły rozwój nieustająco towarzyszą mi w aktywności zawodowej. Te wartości stanowią ważny element identyfikacji marki ANKOL w niezwykle wymagającej branży. Obserwacja zmieniających się wymagań i trendów rynkowych oraz ich właściwa ocena są motorem napędowym do ciągłego doskonalenia we wszystkich aspektach działalności biznesowej, zaś pogłębianie wiedzy wspomaga efektywność prowadzonych działań. Cieszę się, że podejmowane są takie inicjatywy, jakie realizuje „Magazyn VIP”, który pokazuje osiągnięcia i potencjał ludzi reprezentujących różne dziedziny życia, budujących Polską gospodarkę i kulturę. Życzę zwłaszcza przedsiębiorczym kobietom, by uwierzyły w swoje możliwości i potencjał, śmiało realizując zawodowe cele i marzenia. – Anna Kolisz

Od ponad ćwierć wieku jestem mocno zaangażowany w budowę i rozwój firmy ANKOL w branży lotniczej.  Na przestrzeni tych lat firma stała się rozpoznawalną marką na globalnym rynku gospodarczym jako nowoczesna, rzetelna i odpowiedzialna. Reputację i pozycję firmy potwierdzają liczne nagrody otrzymywane na międzynarodowej arenie. Prestiżowe nagrody dotyczą niemal wszystkich obszarów zarządzania – od wyników ekonomicznych, poprzez jakość, solidność i wiarygodność, po wizerunek i rozwój. Dla mnie jako właściciela marki szczególnie cenne są nagrody, które podkreślają dynamikę rozwoju, zaangażowanie, potencjał i pasję w tworzeniu własnego biznesu,  a także otwartość na rozwój, zarządzanie wiedzą branżową i przywiązanie do najwyższych standardów jakości. Statuetka VIP Biznesu 2018 określa laureatów jako ludzi wyjątkowych. Dlatego z dumą przyjmuję ten tytuł, który potwierdza mój osobisty sukces jako prywatnego przedsiębiorcy realizującego dostawy dla resortów rządowych wielu krajów w zakresie dostaw części zamiennych, nowoczesnych technologii i usług remontowych dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Jednocześnie gratuluję redaktorowi naczelnemu „Magazynu VIP” Mariuszowi Gryżewskiemu, który promuje osiągnięcia polskich przedsiębiorców, pozytywne wzorce i profesjonalizm, a wiec to, co jest podstawą osiąganych wyników i sukcesów w biznesie. – Czesław Kolisz

 

Krzysztof Pianowski, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego ARKOP Sp. z o.o. Sp. K. –zarządza firmą, która działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1990 r., zdobywając doświadczenie i pracując na zaufanie klientów. ARKOP wybudował w Polsce ponad 100 stacji paliw dla największych koncernów paliwowych, tj. Shell, BP, Orlen; liczne hale przemysłowe różnego przeznaczenia, obiekty mieszkalne – jedno- i wielorodzinne oraz obiekty użyteczności publicznej, stosując nowoczesne technologie i rozwiązania techniczne. W 2007 r. firma poszerzyła zakres usług o działalność deweloperską. Aktualnie firma realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Wrocławia i Warszawy Od początku działalności kładzie nacisk na jakość, fachowość, staranność i rzetelność. Taka polityka zarządzania doprowadziła do uzyskania miana dobrego wykonawcy i wiarygodnego partnera.

Jan Chorostkowski, założyciel i prezes zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

Jan Chorostkowski – Konsul Republiki Bułgarii i Dziekan Korpusu Dyplomatycznego. Wrocławska Izba Gospodarcza wyróżniła go prestiżowym tytułem „Ikona Biznesu”, a Rada Miejska – „Nagrodą Wrocławia” za całokształt pracy na rzecz miasta. Kierowana przez niego firma jest znanym i cenionym deweloperem na terenie województwa dolnośląskiego. Jan Chorostkowski to stały fundator szerokiego gremium instytucji, osób fizycznych i organizacji.

Ponad 33 lala temu założyłem firmę remontowo-budowlaną, która obecnie jest jedną z największych firm deweloperskich na Dolnym Śląsku. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o. o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym – każdego dnia spełniamy marzenia o własnym „M”. Realizujemy śmiałe i duże pod względem liczby mieszkań inwestycje, które trwale wpisały się we współczesny obraz Wrocławia. Do największych z nich należy osiedle na Psim Polu, gdzie zamieszkało blisko 2900 rodzin. Sporym przedsięwzięciem jest aktualnie trwająca budowa kolejnego dużego osiedla mieszkaniowego na Lipie Piotrowskiej, gdzie planujemy wybudować około 1600 mieszkań. Godnym uwagi jest też prestiżowy apartamentowiec usytuowany w samym sercu Wrocławia. Otrzymana w tym roku statuetka VIP Biznesu 2018 jest dowodem uznania dla dobrze wykonanej przez nas pracy. Stanowi motywację do dalszego działania, do wzmożonego zaangażowania i wyznaczania kolejnych ambitnych celów. Jako prezes zarządu zawsze staram się być o krok do przodu, aby finalnie sprostać oczekiwaniom przyszłych nabywców mieszkań. Z ogromnym zainteresowaniem śledzimy zmieniające się trendy na rynku mieszkaniowym oraz przyglądamy się potrzebom społeczeństwa, aby być na bieżąco z ofertą. – Jan Chorostkowski

 

Kazimierz Okińczyc, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie”

Kazimierz Okińczyc funkcję tę pełni od 28 lat. Efektywna praca i determinacja w realizacji planów rozwoju SM „Przylesie” uczyniły z niej jedną z największych i najlepiej funkcjonujących spółdzielni mieszkaniowych w Polsce. Wysoki standard zarządzania i utrzymania zasobów mieszkaniowych, stosowanie najnowszych technologii i technik umożliwiają bezpieczne i komfortowe mieszkanie. Tworzone przez lata rezerwy finansowe pozwalają na stabilizację ekonomiczną i systematyczną budowę nowych mieszkań.

 

Marcin Chmielewski, właściciel firmy PATIO – Chmielewski, Dudzik Sp. J. – „Życie jest podróżą, która prowadzi do domu” – te słowa Hermanna Melville’a od lat przyświecają działalności firmy, która specjalizuje się w budowie komfortowych i nowoczesnych osiedli apartamentów oraz domów jednorodzinnych. PATIO istnieje od 2012 r., a na koncie ma wiele udanych inwestycji. Zastosowanie innowacyjnych technologii, starannie dopracowane projekty i znakomita lokalizacja w pobliżu Warszawy, w otoczeniu terenów zielonych to najważniejsze zalety mieszkań i domów budowanych przez firmę PATIO.

 

Dariusz Zabrowarny – prezes firmy Partner Systems Sp. z o.o. – firma, którą tak umiejętnie zarządza laureat, specjalizuje się w produkcji urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do uzdatniania wody w sytuacjach kryzysowych – klęsk żywiołowych, aktów terrorystycznych, skażenia wody – oraz urządzeń do magazynowania wody pitnej w warunkach polowych. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie personelu firmy zaprocentowało certyfikatami Sytemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. Przedsiębiorstwo posiada też koncesję na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym. Jakość i innowacyjność wyrobów została uhonorowana licznymi nagrodami

W imieniu laureata statuetkę odebrała podczas gali Aleksandra Zabrowarna.

 

Stanisław Marchewka, producent ekskluzywnych drewnianych schodów, podłóg i wnętrz

Stanisław Marchewka zarządza polskim przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. Oferta firmy obejmuje: schody, deski podłogowe i wnętrza, m.in. drzwi, stoły, obudowy, sufity kasetonowe. Wszystko jest wykonane z drewna krajowego lub egzotycznego, w aranżacji tradycyjnej lub nowoczesnej. Wyroby laureata zdobią zarówno domy prywatne, jak i wnętrza budynków publicznych. Firma opiera swoją działalność na rodzimym rynku, ale spora część jej wyrobów przeznaczana jest na eksport.

 

Włodzimierz Bosowski, prezes zarządu, dyrektor naczelny Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Włodzimierz Bosowski efektywnie zarządza jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, która nie tylko zarządza licznymi nieruchomościami, lecz także prowadzi własny zakład budowlano-remontowy świadczący usługi na rzecz mieszkańców. Prezes dba o systematyczny wzrost poziomu świadczonych usług, inwestując m.in. w Systemy Zarządzania Jakością, a także o zadowolenie członków spółdzielni, oferując im bogaty program kulturalno-oświatowy realizowany w dwóch klubach osiedlowych. O profesjonalizmie zarządzania świadczy wzorowy stan budynków i właściwa gospodarka ekonomiczno-finansowa.

 Nagrodzony za efektywne zarządzanie, oparte o najwyższą jakość, rzetelność, kulturę biznesową i zasady etyki, co buduje wzorcowy obraz polskiego przedsiębiorcy za granicą. Statuetka VIP Biznesu jest dla mnie ukoronowaniem ponad 50-letniej kariery zawodowej. Cała moja droga zawodowa była i jest związana z budownictwem. Od ponad 20 lat pozostaję wierny spółdzielczości mieszkaniowej. Wierzę w tę sprawdzoną formę zarządzania nieruchomościami, dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że dla mnie – prezesa spółdzielni mieszkaniowej – znalazło się miejsce w gronie liderów, bo to oznacza, że spółdzielczość, pomimo zmian ustrojowych, nadal ma silną pozycję w szeroko rozumianej sferze życia publicznego. – Włodzimierz Bosowski

 

Robert Rajewski, właściciel restauracji Endorfina Foksal – stworzył wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i eventowej mapie Warszawy, w samym sercu stolicy. Jego pomysł przywrócił Pałacowi Zamoyskich świetność w zupełnie nowej odsłonie, której efektem jest niepowtarzalny klimat łączący historyczną architekturę i prestiż z nowoczesnym wystrojem i wykwintną kuchnią.

 

Jarosław Chrobociński, właściciel firmy TuThai – restaurator, wizjoner, człowiek wielkiej pasji, niebojący się wyzwań. Jeden z największych autorytetów branży gastronomicznej w Polsce. Autor sukcesu kilkunastu marek gastronomicznych, znajdujących się w czołówce warszawskich adresów kulinarnych. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów, pasjonat motocykli, nurkowania i skoków spadochronowych.

 

Tytułem „VIP Samorządu 2018” wyróżniony został Tadeusz Czajka – wójt gminy Tarnowo Podgórne, nagrodzony za skuteczne zarządzanie gminą, w której dobrze się mieszka, pracuje, wypoczywa i inwestuje. Wójt gminy dba nie tylko o atrakcyjność gminy w oczach przyjezdnych, lecz także o dobre warunki do życia dla lokalnej społeczności i do prowadzenia działalności gospodarczej. Jak mało komu udaje mu się godzić potrzeby przemysłu i inwestorów z oczekiwaniami miejscowej ludności i turystów w zakresie usług publicznych, kultury i rekreacji. Trudno się dziwić, że efektem tych działań są liczne nagrody dla gminy.

W imieniu wójta nagrodę odebrała Agnieszka Rzeźnik, rzecznik prasowy Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne.

 

Redakcja „Magazynu VIP” uhonorowała również wybitne dokonania osób, które działają w sferze ochrony zdrowia, przyznając menedżerom w tej dziedzinie statuetki „VIP w Ochronie Zdrowia”. W tym roku laureatami zostali:

 

Jan Krakowiak, prezes zarządu Poddębickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. – uhonorowany za wzorowe zarządzanie i gospodarowanie budżetem, którego następstwem jest zauważalna poprawa sytuacji ekonomicznej szpitala i jego mocna pozycja na tle innych medycznych placówek wielospecjalistycznych, a także inwestowanie w infrastrukturę i sprzęt medyczny z myślą o optymalizacji warunków leczenia pacjentów i pracy personelu.

W imieniu prezesa statuetkę odebrał Adam Rzeźnicki, specjalista ds. promocji i rozwoju szpitala.

 

Michał Michalik, założyciel i właściciel Centrum Medycznego MML Sp. z o.o. – wyróżniony za stworzenie wielospecjalistycznej placówki medycznej, oferującej zaawansowaną diagnostykę oraz pełnoprofilowe leczenie operacyjne. Dumą kliniki dra Michalika jest specjalizacja w przeprowadzaniu mało inwazyjnych, ambulatoryjnych zabiegów likwidujących przyczyny zaburzeń snu. Doświadczenie i dobór wykwalifikowanego zespołu procentują uznaniem w środowisku i zaufaniem ze strony pacjentów, którzy mogą cieszyć się spokojnym snem i zapomnieć o problemach zdrowotnych.

 

Lucyna Kęsicka, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku – doceniona za efektywne zarządzanie placówką i umiejętne inwestowanie w rozwój, skuteczne ratowanie życia i zdrowia pacjentów oraz zapewnienie odpowiednich warunków bezpieczeństwa i higieny pracy zespołowi pogotowia i firmom współpracującym.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Podmiot z całkowicie polskim kapitałem, który dostarcza społeczeństwu blisko 80 produktów: leków dostępnych bez recepty, suplementów i leków RX, cały czas doskonaląc obecną ofertę i wprowadzając nowe wyroby. LEK-AM zawdzięcza sukces przyjętej 18 lat temu i konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju. Atutem firmy jest umiejętne wyszukiwanie luk w obszarze produktów oraz odpowiednie wyczucie rynku i potrzeb pacjenta. Nagrodę dla firmy odebrała Danuta jakubowska, PR Manager LEK-AM.

Klinika Estetyczna Ortodoncji i Implantologii SOLDENT

Uhonorowana tytułem „Kliniki VIP-a” za wiodącą pozycję w dziedzinie ortodoncji lingwalnej, protetyki komputerowej i implantologii, popartą wieloletnim doświadczeniem. Codzienna praktyka wykwalifikowanego zespołu Kliniki w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz zachowaniem standardów bezpieczeństwa i higieny sprawia, że hasło kliniki: „Poznaj radość uśmiechu” znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i uszczęśliwia kolejnych pacjentów. Statuetkę odebrała Katarzyna Łoza-Sołtyk, właścicielka kliniki.

14 lat temu wspólnie ze współpracownikami marzyliśmy o stworzeniu kliniki, w której dbamy o uśmiech każdego. Dzisiaj specjalizujemy się w zaawansowanym leczeniu ortodontycznym za pomocą niewidocznych aparatów lingwalnych oraz w najbardziej skomplikowanych zabiegach umieszczania implantów zębowych. Zespół naszych specjalistów z wieloletnią praktyką zapewnia kompleksowe leczenie jamy ustnej, indywidualnie dobrane do każdego pacjenta. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie z dziedziny protetyki komputerowej, jak również najwyższej klasy materiały i nowoczesny sprzęt. Umożliwia nam to wykonanie odbudowy zębów nawet podczas jednej wizyty.

Wyróżnienie otrzymane na tegorocznej gali „Magazynu VIP” to nie tylko zaszczyt, lecz także ogromna satysfakcja dla całego zespołu kliniki. Jesteśmy dumni, że nasi pacjenci są zadowoleni z naszych usług i wracają do nas z uśmiechem. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie spowoduje, że grono naszych stałych pacjentów będzie się wciąż poszerzać. Jesteśmy stabilnym, szanującym się zespołem, który uczestniczy w wielu szkoleniach i sympozjach na całym świecie, dzięki czemu możemy zaoferować najnowocześniejsze metody leczenia, spełniając indywidualne oczekiwania pacjentów. „Poznaj radość uśmiechu!” – to nasze motto, a otrzymana nagroda jest dla nas kolejnym impulsem do dalszego rozwoju i pracy, aby ten uśmiech gościł na twarzach coraz liczniejszych pacjentów.  W imieniu całego zespołu SOLDENTU dziękuję za wyróżnienie. – Katarzyna Łoza-Sołtyk

Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie

Wyróżnione centrum to samodzielna placówka naukowo-dydaktyczna, z własnym statutem, prawem nadawania stopni naukowych oraz zacnym gronem profesorskim, odpowiadająca za integrację i organizację całokształtu medycznego kształcenia oraz unifikację programów kształcenia podyplomowego i ich realizację. Od początku istnienia Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego uczestniczy w rozwoju systemu ochrony zdrowia, m.in. poprzez działalność badawczą w dziedzinie nauk medycznych oraz realizację zadań szczególnie ważnych dla postępu w dziedzinie medycyny. Nagroda trafiła w ręce Wojciecha Bika, zastępcy dyrektora ds. dydaktycznych i naukowych CMKP.

Udostępnij ten post:



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Anna Dymna
Anna Dymna to totalny majstersztyk polskiego kina i...
Grażyna Brodzińska
Wielbicielka prawdziwej włoskiej kawy, wiedeńskiego...
Magdalena Nowak
Warto być uczciwym, robić swoje mimo przeciwności lo...
MEDORA
O tym, że wygląd lekarzy jest niezwykle ważny w ich...
Wojciech Gąssowski
Jeśli ktoś chciałby wiedzieć, „Gdzie się podziały tamte...