Tag Heuer

Symbol szwajcarskiego stylu – zegarki marki Tag Heuer

Opublikowano: 19 marca 2020

Czy szwajcarskie zegarki mają jakichkolwiek konkurentów na świecie? Stylistyce oraz jakości marki Tag Heuer naprawdę trudno dorównać. To plejada czasomierzy dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają czegoś wyjątkowego, oryginalnego i ponadczasowego. Inwestycja w dobry zegarek to przy okazji doskonała lokata kapitału. Pod każdym względem warto rozważyć zakup wyrobów sygnowanych logo szwajcarskiego producenta.

Wśród kolekcji marki Tag Heuer w Noble Place szczególnie ważną rolę pełnią zegarki sportowe i codzienne. Linie takie jak Aquaracer, Carrera czy Formuła 1 to oczywiste nawiązania do dyscyplin sportowych, w których liczy się szybkość i dynamika. Również z takimi wartościami chce być kojarzona firma z ugruntowaną pozycją nie tylko na europejskim, ale też światowym rynku.

Firma z wieloletnimi tradycjami

To prawda, że wiele popularnych i uchodzących za luksusowe marek zegarmistrzowskich ze Szwajcarii ma swoje korzenie jeszcze w ubiegłych wiekach. Tag Heuer swoje pierwsze czasomierze zaprezentowała w drugiej połowie XIX stulecia. Był to czas, w którym szczególny nacisk kładziono na pieczołowite łączenia materiałów i selekcjonowanie tych najdoskonalszych. Firma, o której piszemy, nie zrezygnowała z tych standardów do dzisiaj.

Modele zegarków Tag Heuer

Podobnie jak inne znakomite firmy zegarmistrzowskie działające w takim samym zakresie jak Tag Heuer, również marka założona przez Edwarda Heuera oferuje wyroby biżuteryjne, jak również codzienne czy sportowe. Mnogość wzorów docenią wszyscy klienci, którym zależy na dopasowaniu czasomierza do prowadzonego stylu życia oraz ubierania. Jeżeli oprócz solidności i designu liczy się dla Ciebie funkcjonalność, to w tych zegarkach znajdziesz to, czego szukasz.

Czym zasłynęła szwajcarska marka? Przede wszystkim wdrożeniem mechanizmów do naciągania i nastawiania, które poprzedziły współczesne koronki. Za renomą marki stoi również wykorzystanie pasków klinowych i łożysk kulkowych jako alternatywy dla tradycyjnych kół zębatych. Zegarmistrzowie byli też prekursorami czasomierzy wyposażonych w bardzo dokładne stopery. To funkcja przydatna szczególnie podczas uprawiania sportów. Jeśli żyjesz aktywnie, a Twój zegarek ma nie tylko odmierzać czas, ale też pomagać Ci kontrolować przebieg treningu, na pewno zainteresuje Cię poziom wodoszczelności. W niektórych modelach wynosi on nawet 500 metrów.

Gdzie kupować?

W Polsce wciąż jeszcze niewiele jest butików, które oferują luksusowe wyroby znanych marek. Tag Heuer w Noble Place to wiele różnych kolekcji, które dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Warto pamiętać o tym, aby wybierając miejsce na zakupy, stawiać na firmy godne zaufania. Sugerowanie się opiniami klientów jest pomocne, szczególnie jeśli kupujesz luksusowy czasomierz za kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Bezpieczna wysyłka kurierska, gwarancja oraz profesjonalna obsługa posprzedażowa to kolejne argumenty przemawiające za wyborem renomowanego butiku z wyselekcjonowanym asortymentem.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
meble ogrodowe
Meble ogrodowe są niezbędnym elementem każdej przestrzeni zi...
dron
Kiedy nadchodzą Walentynki, znalezienie idealnego prezentu s...
etui na sztućce
Zbliża się Wielkanoc, a w głowie pojawiają się myśli, jak wy...
AWAKE
Awake, szwedzki producent desek z napędem elektrycznym oraz...
Buty Ryłko
Buty to nie tylko podstawowy element garderoby, ale także sp...