Menu
GMV

Systemowe wsparcie tylko z GMV

GMV jest grupą przedsiębiorstw technologicznych o światowym zasięgu. Oferuje rozwiązania w następujących dziedzinach: obronność i bezpieczeństwo, aeronautyka, przestrzeń kosmiczna, bankowość i finanse, służba zdrowia, transport, telekomunikacja oraz produkty ICT dla administracji publicznej i dużych przedsiębiorstw.

Działalność GMV w zakresie obronności i bezpieczeństwa koncentruje się na następujących obszarach: systemy wsparcia dowodzenia, systemy dla wywiadu, cybernetyka, symulacje, programy kosmiczne, zintegrowane systemy kontroli dostępu, rejestracji obecności, nadzoru i bezpieczeństwa, systemy nadzoru granic, systemy ISR.

GMV

W obszarze JISR (Joint Intelligence, Surveillance and Reconnaissance) i w ramach udziału Hiszpanii w natowskim projekcie MAJIIC (Multisensor Aerospace /Ground Joint ISR – Intelligence, Surveillance and Reconnaissance-Interoperability Coalition) GMV wdrożyło system SAPIIEM, na który składają się takie podsystemy, jak ATENEA, COLLECTOR, CSD SIERRA, SIERRA tools i C2NEC. Służy on zbieraniu informacji z różnych źródeł w różnych formatach i dostarcza analitykom wywiadu narzędzi, niezbędnych do wymiany informacji ISR i realizacji procesów, które pozwalają na współdziałanie we wszystkich fazach cyklu JISR. Wdrożony system dowodzenia i kierowania C2NEC został całkowicie zintegrowany z instrumentami JISR. W ramach funkcji szkoleniowych udostępniane są również wersje szkoleniowe COLLECTOR i symulatorów kamer EO/IR.

Firma opracowała również kompletny system dowodzenia i kierowania dla wsparcia ogniowego oraz Command & Control, a także systemy dowodzenia i kierowania oraz rozpoznania i zwiadu dla hiszpańskiego ministerstwa obrony. GMV jest jedną z wiodących europejskich firm w sektorze nadzoru i kontroli granic, będąc głównym wykonawcą sieci EUROSUR dla agencji FRONTEX oraz systemu EUCCIS (system dowodzenia i kontroli dla Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych – EEAS).

Oprócz powyższych w zakresie systemów nawigacyjnych GMV poszczycić się może takimi rozwiązaniami, jak FCC (Flight Control Computer) dla bezzałogowego samolotu ATLANTE (jednego z krytycznych urządzeń platformy, odpowiedzialnego za nawigację, naprowadzanie i kontrolę samolotu) oraz wielosensorowe systemy nawigacyjne dla programów VCR 8X8 i F110.

Produkty GMV wdrażane są przez doświadczony zespół, spełniają najwyższe standardy jakości oraz posiadają certyfikaty ISO 9001:2000, EN 9100, PECAL/AAP 2120, PECAL AQAP 2210 i CMMI Level 5.

www.gmv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023