Menu
Huawei Watch Gt3 Pro Sport

Szczegóły, które musisz wiedzieć o Huawei Watch GT 3 Pro Sport

Huawei niedawno wprowadził na rynek swój najnowszy zegarek sportowy GT 3 pro zbudowany z niektórymi niesamowitymi funkcjami z najwyższej półki, które są dostępne w rozsądnej cenie. Zegarek sportowy GT 3 pro to oszałamiający dodatek do serii GT. Ten zegarek podniósł poziom luksusu tej serii dzięki swoim uderzającym cechom i wyglądowi, któremu nikt nie może zaprzeczyć. Rzućmy okiem na kilka ważnych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro Sport.

Projekt i styl

Swoją serią GT Huawei przełamał normę, zgodnie z którą zegarek sportowy powinien zawsze mieć rustykalny i nieporęczny wygląd. Elegancki design zegarka sportowego GT 3 pro to prawdziwa deklaracja mody. Zegarek sportowy GT 3 pro oferuje dwie opcje rozmiaru: 46 mm i 43 mm. Z wieloma kolorami i opcjami paska. Dla mężczyzn i kobiet stworzone, aby poprawić estetykę odzieży.

Zegarek 46 mm jest owinięty lekkim tytanem. Nadaj zegarkowi elegancki wygląd pasujący do Twojego formalnego wyglądu. Jednocześnie biała ceramiczna konstrukcja jest idealna do modnej odzieży dzięki ponadczasowemu wyglądowi i złotej lub srebrnej ramce otaczającej ekran zegarka, aby zapewnić elegancję.

Funkcje, których nigdzie nie ma

Oprócz oszałamiającego wyglądu, Huawei Watch GT 3 pro sport oferuje niesamowite funkcje, które nie mają sobie równych w tym przedziale cenowym. Zegarek pomaga zachować zdrowie umysłu i ciała dzięki następującym cechom;

  • Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Zegarek zawiera najnowszy monitor tętna Huawei 5.0+, który monitoruje tętno z obsługą powiadomień w czasie rzeczywistym. Ta funkcja pomaga wspierać zdrowie układu krążenia.

  • Zaawansowane tryby treningu

Uzyskaj ponad 100 nastrojów treningowych ze zwiększoną dokładnością dzięki najnowszej technologii. Udowodniono, że wodoodporność IP68 zabierze Cię na odległość do 30 metrów z alertami bezpieczeństwa i monitorowaniem głębokości.

  • Łatwa łączność

GT 3 Pro zapewnia łatwą łączność z urządzeniami Huawei oraz wszystkimi inteligentnymi urządzeniami z systemem Android i IOS.

  • Zarządzaj telefonem z nadgarstka

Najlepsze jest to, że po podłączeniu do telefonu możesz teraz robić, co chcesz, za pomocą zaledwie kilku dotknięć zegarka. Sprawdź migawkę aparatu, aby robić zdjęcia z dużej odległości.

Wykonuj inteligentne połączenia i odpowiedzi ze swojego smartwatcha bez sprawdzania telefonu. Sparuj słuchawki i słuchaj ulubionej muzyki w podróży.

  • Długa żywotność baterii

Huawei twierdzi, że zapewnia długą, 14-dniową baterię zapasową, więc nie musisz się martwić o częste jej ładowanie.

Jeśli więc szukasz smartwatcha, który pasuje do Twojego modnego wyglądu, ale oferuje profesjonalne funkcje sportowe, sprawdź Huawei Watch GT 3 Pro Sport.


zdjęcia: consumer.huawei.com

Jedna odpowiedź do “Szczegóły, które musisz wiedzieć o Huawei Watch GT 3 Pro Sport”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023