sponsoring

Szukam sponsora Wrocław – do stałej relacji i weekendowych przygód

Opublikowano: 18 kwietnia 2023

Relacje damsko-męskie to temat często poruszany na licznych forach internetowych. Jeżeli jesteś mężczyzną, którego interesuje szczególny układ z kobietą, na pewno nieobce ci jest słowo sponsoring. W naszym społeczeństwie ma ono dosyć negatywną konotację, wydaje nam się, że zupełnie niesłusznie. W tym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania o sponsoring, nie omijając przy tym tematów drażliwych i uznawanych jako tabu.

Kto najczęściej szuka (stałego) sponsora?

W zdecydowanej większości przypadków, na stały układ sponsorowany najczęściej decydują się kobiety w wieku 17 do 24 lata. Są to osoby często uczące się i studiujące oraz mieszkające poza swoją rodzinną miejscowością. Daje im to znacznie większe poczucie prywatności, anonimowości i bezpieczeństwa, co stanowi dodatkową zachętę, by spróbować swoich sił w takim układzie. Osoby takie najczęściej szukają poważnego sponsora, z którym będą mogły nawiązać długotrwałą relację. Jest to dla nich ważne dlatego, że taka sytuacja zapewnia im poczucie stabilizacji, a także daje komfort psychiczny. Nie można bowiem bagatelizować wszelkiego rodzaju ryzyk i niebezpieczeństwa, które wynikają z szukania konkretnego pana, z którym za pieniądze można spędzać czas. Rzecz jasna można również spotkać kobiety nieco starsze, które pomimo nawet zaawansowanego wieku, również dodają ogłoszenia: szukam sponsora Wrocław. Dla wielu z tych kobiet jest to sposób na finanse, który praktykują nieprzerwanie od kilku lub kilkunastu lat, dlatego mają przewagę w postaci większego doświadczenia i profesjonalizmu w relacjach damsko-męskich.

Z kim najchętniej umawiają się panowie?

Analizując setki, jeśli nie tysiące ogłoszeń panów (tak, panowie również dodają anonse, że poznają kilkunastoletnią studentkę w celach sponsoringu), można na tej podstawie określić ich ideał. Powinna to być atrakcyjna brunetka w wieku od 18 do 26 lat, o kobiecych kształtach oraz która w ramach sponsoringu zgadza się na seks. Jeśli chodzi o częstotliwość spotkań, to panowie preferują od 1 do 2 spotkań tygodniowo, najlepiej na terenie miasta Wrocław lub województwa dolnośląskie. Decydując się na układ sponsorowany z 20-25 letnią studentką, są w stanie przeznaczyć na ten cel kwotę od 2000 do nawet 5000 złotych miesięcznie. Oczywiście można spotkać i ogłoszenie, w którym młodą dziewczynę będą kusić znacznie wyższe kwoty, jednak są to już incydentalne anonse.

Na czym polega układ szukam sponsora?

Należy podkreślić, że jest to dobrowolna relacja dwóch osób (co ciekawe, nie zawsze muszą one tworzyć układ heteroseksualny), w którym jedna z nich zobowiązuje się do płacenia określonej kwoty za czas spędzany z druga osobą. Wiele osób błędnie zakładać, ze skoro ktoś pisze, chętnie spotkam się z panem za pieniądze, w domyśle ma sex. Nasz wywiad dobitnie pokazuje, że często clue takich relacji nie są stosunki intymne, ale rozmowa, zaufanie, chęć spędzania czasu z osobą, która darzy nas ciepłem i zrozumieniem. Smutne w tym wszystkim może być jednak to, że takie skądinąd ludzkie rzeczy, musimy zdobywać za pieniądze, przeglądając ogłoszenia szukam sponsora Wrocław.

Jakie oczekiwania mają kobiety szukające sponsora we Wrocławiu?

Kobiety dodające ogłoszenia i anonse pod tytułem studentka szuka sponsora Wrocław, mają zwykle jasno sprecyzowane oczekiwania. Sprawdź, z kim najchętniej umawiają się dziewczyny na spotkania sponsorowane.

  • Są to panowie w wieku 35 do 55 lat;
  • Dobrze sytuowani materialnie, najczęściej zajmujący kierownicze stanowiska;
  • Oferujący szereg innych atrakcji, jak wspólne podróże, wakacje, wyjazdy na weekendy lub kolacje w dobrych restauracjach;
  • Osoby, których pomoc nie ogranicza się wyłącznie do opłacania kobiecego towarzystwa, ale również pomocy pozamaterialnej;
  • Oczywiście panie szukają faceta, zadbanego, choć niekoniecznie musi to być muskularna sylwetka. Istotniejsze jest ogólne zadbanie i prezentacja, kultura i szacunek, którym darzą kobietę.

Stwórz własne ogłoszenie szukam kogoś w charakterze sponsora

Jesteś kobietą, która także chciałaby się sprawdzić w układzie sponsorowanym? Zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć osobę z miasta Wrocław, która chętnie wejdzie z tobą w taki układ? To proste, napisz własne ogłoszenie o spotkania sponsorowane Wrocław i dokładnie określ w nim swoje oczekiwania. Zastanów się wcześniej nad tym, jak często chcesz się spotykać, w jakie dni tygodnia oraz gdzie takie spotkania mają się odbywać. Musisz również określić, jakkolwiek brzydko to zabrzmi, cenę za swoje towarzystwo. Możesz również określić dodatkowe opłaty w zamian za nietypowe usługi, takie jak np. sex, wspólne wyjście na miasto czy towarzystwo w spotkaniach biznesowych, imprezach, a nawet podczas wizyt u rodziny sponsora. Im ciekawsza i elastyczna będzie twoja oferta, tym więcej panów może na nią odpowiedzieć. Daje ci to szansę poznania mężczyzn, który będzie dla ciebie najbardziej atrakcyjny ze wszystkich. Pamiętaj również o tym, że panowie najczęściej odpowiadają na ogłoszenia zawierające zdjęcie kobiety, szukającej sponsora dla siebie z Wrocławia.

materiał sponsorowany

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
życie intymne
W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, gdzie rutyna...
sponsoring
...
żele intymne
Sprawy związane z seksualnością w coraz mniejszym stopniu są...
tabletki na powiększenie penisa
Bez wątpienia mężczyźni bardzo krytycznie podchodzą do oceny...
lubrykant
Dzięki nim erotyczne zabawy, zarówno te solo jak i w...