Menu

Szukasz idealnych perfum? Dobierz je do znaku zodiaku

Idealne perfumy, a przede wszystkim ich znalezienie może okazać się naprawdę sporym wyzwaniem. Jeśli jednak chcesz nieco ułatwić sobie to zadanie, możesz wziąć pod uwagę między innymi swój… znak zodiaku.

Baran, Byk i Bliźnięta

Osoby spod znaku Barana wyróżnia ich temperament, niezależność oraz śmiałość. Te cechy świetnie podkreślą perfumy o dużej zawartości aromatów leśnych i ziołowych oraz zdecydowane zapachy o kwiatowych, owocowych i orzeźwiających nutach.

Z myślą o zmysłowych i uwodzicielskich Bykach, które niezwykle starannie dobierają swoje zapachy, stworzono przede wszystkim klasyczne i bardzo eleganckie perfumy o wyrafinowanym kwiatowym aromacie, z nutą róży, jaśminu, werbeny lub fiołka.

Z kolei obdarzone ciekawością świata Bliźnięta bardzo często wybierają zapachy kierując się aktualną modą. Najchętniej otulają się lekkim, ale zarazem niebanalnym, wyrafinowanym i zdecydowanym aromatem, z wyraźną nutą kwiatową lub owocową.

Rak, Lew i Panna

Raki, jako osoby naturalne, delikatne i pełne emocji, poszukują perfum harmonizujących z ich wnętrzem, którym zwykle pozostają wierne. Ich niewymuszoną elegancję najlepiej podkreślą lekkie, nieco tajemnicze zapachy, o delikatnym kwiatowym aromacie.

Lwy natomiast lubują się w ekskluzywnych, modnych zapach, niemniej podczas zakupu chętniej kierują się własnym gustem. Ich urok i elegancję doskonale oddadzą zmysłowe perfumy o korzennym, lekko gorzkawym aromacie, z wyraźną egzotyczną nutą.

Panny nie przepadają za zwracaniem na siebie uwagi i pogonią za nowościami. Ich perfumy powinny być zatem połączeniem naturalności, świeżości i odrobiny słodyczy.

Waga, Skorpion i Strzelec

Wagi niezwykle świadomie wykorzystują swój wrodzony urok, przez co ich zapach musi podkreślać naturę kusicielki. W tej roli znakomicie sprawdzą się intrygujące, a przy tym nieco nostalgiczne perfumy, o wyrafinowanym, kwiatowo-aldehydowym aromacie.

Z kolei świetną propozycja dla nieprzeniknionych Skorpionów będą głównie zagadkowe, niebanalne zapachy. Osoby spod tego znaku chętnie sięgają po lekko gorzkawe zapachy, czasem o orientalnym aromacie, które oddziałują na zmysły i zapadają w pamięć.

Natomiast optymistyczne usposobienie Strzelców idealnie oddadzą pogodne zapachy, z nutą kwiatowo-owocową lub o orientalnym aromacie. Strzelce uwielbiają również perfumy o korzennym i piżmowym aromacie, które podkreślają ich żywiołowość.

Koziorożec, Wodnik i Ryby

Osoby spod znaku Koziorożca potrafią przywiązać się do danego zapachu na wiele długich lat. Z tego powodu cenią trwałe, klasyczne i niezbyt ciężkie perfumy, najlepiej o kwiatowym i korzenno-orientalnym aromacie lub z delikatną nutą słodkich kwiatów.

Wodnikom nieobce jest kupowanie perfum pod wpływem chwili. W poszukiwaniu inspirujących zapachów zdarza im się sięgać zarówno po popularne, klasyczne pozycje, jak i prowokacyjne, apetyczne oraz intrygujące aromaty, takie jak Thierry Mugler.

Z kolei Ryby lubią podkreślać swoją wrodzoną delikatność i subtelność. Te cechy znakomicie oddadzą lekko słodkawe zapachy chyprowo-pudrowe lub kwiatowe.

Jedna odpowiedź do “Szukasz idealnych perfum? Dobierz je do znaku zodiaku”

  1. olciak pisze:

    Wszystko się zgadza;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023