Menu
platformy do sklepu internetowego

Platformy do sklepu internetowego – przetestuj Presta Shop

Presta Shop stanowi jeden z najlepszych dostępnych na rynku skryptów do tworzenia sklepów internetowych. Do jego największych zalet należy prostota przy wprowadzaniu produktów, ich fotografii i opisów oraz codzienna obsługa zamówień składanych przez klientów. Tym samym sklep internetowy oparty na tym skrypcie sprawdzi się także w przypadku osób, które rozpoczynają przygodę ze swoją pierwszą w życiu działalnością internetową. Poznaj platformy do sklepu internetowego.

Dlaczego warto zdecydować się na założenie sklepu z Presta Shop?

Intuicyjne działanie, prosta obsługa, integracja z ikonkami mediów społecznościowych – to tylko niektóre z korzyści, jakie daje korzystanie ze skryptu Presta Shop. Sklep internetowy oparty o ten moduł zawiera wszystkie elementy niezbędne do prowadzenia biznesu. Wśród praktycznych funkcji znajduje się między innymi informacja o braku produktu w wybranym rozmiarze, która stanowi cenną wiadomość z perspektywy klienta, a sprzedającemu uwalnia czas i ogranicza zbędne zapytania o dostępność danego rozmiaru.

Ponadto, można przeglądane produkty w sklepie dodać do utworzonej przez siebie listy życzeń, dzięki czemu łatwiej będzie można śledzić ich zmieniające się ceny, dostępność lub odszukać je w odpowiednim momencie i zakupić. Wśród ważnych funkcji jest też możliwość pozostawienia opinii przez klientów, którzy nabyli dany produkt. Informacje od konsumentów uwiarygadniają sklep w oczach innych odbiorców, a także umożliwiają im uzyskanie dodatkowych informacji na temat codziennego użytkowania, zalet i wad wynikających z produktu czy też jego trwałości. Opinie klientów są z pewnością wartością dodaną dla sklepu internetowego, którą można bez wysiłku i całkowicie za darmo pozyskać. Są wsparciem w sprzedaży, rozwiewają wątpliwości i ułatwiają wielokrotnie domknięcie procesu sprzedażowego.

W jaki sposób można rozbudować swój sklep o nowe funkcjonalności?

Rynek e-commerce bardzo dynamicznie się zmienia. Dlatego też warto śledzić rozwiązania, które mogą przynieść działalności w internecie jak najwięcej korzyści i pozwolić odróżnić się od konkurencji. Właściciele sklepów internetowych, którzy chcieliby ulepszyć je o kolejne praktyczne funkcje, mogą je nabyć za pośrednictwem strony https://x13.pl/moduly-prestashop. Ci, którym zależy na pełnej integracji swojego sklepu z porównywarkami cen, np. Ceneo i stać się jeszcze lepiej widocznymi dla potencjalnych klientów, mogą moduły Presta Shop znaleźć na stronie internetowej https://x13.pl/integracje-prestashop/integracja-z-ceneo-nokaut-skapiec-pro.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2021