Szybki test na koronawirusa

Szybki test na koronawirusa – wynik już w 15 minut

Opublikowano: 16 listopada 2020

To tylko zwykły ból głowy czy już koronawirus? W czasie pandemii każda dolegliwość budzi większy niepokój niż zazwyczaj. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, kiedy o infekcję nietrudno. Szybki test na koronawirusa rozwieje Twoje wątpliwości.

  1. Szybkie testy w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) – jak działają?
  2. Kto powinien wykonać szybki test na koronawirusa?
  3. Wykup konsultację + test na koronawirusa bez wychodzenia z domu

Czujesz, że łapie Cię infekcja? Jeszcze poprzedniej jesieni nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale pandemia wszystko zmieniła. Teraz każdy kaszel czy ból głowy sprawia, że zadajemy sobie pytanie – czy to na pewno tylko przeziębienie? Obawiamy się szczególnie wtedy, gdy mieszkamy z osobami najbardziej narażonymi lub w pracy spotykamy się z wieloma ludźmi. Lepiej przyjąć, że to nic poważnego, a może dla bezpieczeństwa odizolować się od innych? Konsultacja online z wysyłką testu do wykonania pod kontrolą lekarza, szybko pomoże sprawdzić czy nie zmagamy się z koronawirusem.

Szybki test na koronawirusa

Szybkie testy w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) – jak działają?

Jesteś aktualnie chory, a może zakażenie masz już za sobą? Dowiesz się tego dzięki szybkim testom w kierunku aktywnego/przebytego zakażenia koronawirusem.

Do wyboru są 2 rodzaje testów do samodzielnego wykonania w domu. Są to:

  • Test antygenowy, który wykrywa białka wirusa, dzięki czemu informuje o aktualnym zakażeniu koronawirusem. W celu przeprowadzenia testu pobiera się wymaz z nosogardła, a wynik możesz poznać już w 15 minut.
  • Test na przeciwciała, który wykrywa przeciwciała przeciw wirusowi. Ich obecność oznacza, że przebyliśmy już zakażenie koronawirusem. Do wykonania testu potrzebna jest próbka krwi z palca, a wynik możesz poznać nawet w 10 minut.

Wykonanie testu nie sprawia trudności, a jego wynik możesz skonsultować z lekarzem, który wyjaśni ewentualne wątpliwości i odpowie na Twoje pytania.

Kto powinien wykonać szybki test na koronawirusa?

Jeśli boisz się, że możesz być zakażony, szybki test na koronawirusa pozwoli rozwiać Twoje obawy. Masz gorączkę, kaszel, straciłeś węch i smak? To mogą być objawy wirusa. Również w przypadku, gdy masz za sobą infekcję i nie wiesz czy to było zwykłe przeziębienie, warto zrobić test na koronawirusa i nie zastanawiać się dłużej czy Twój organizm ma już przeciwciała. Jeśli mieszkasz sam i pracujesz zdalnie, być może nie boisz się, że zarazisz kogoś chorobą, którą sam przechodzisz bezobjawowo. Jednak spotykając się z wieloma osobami, masz świadomość, że ich zdrowie zależy również od Twojego zachowania. Wykonując test zminimalizujesz ryzyko zakażenia rodziny i znajomych.

Wykup konsultację + test na koronawirusa bez wychodzenia z domu

Uzyskanie skierowania na badanie wykrywające koronawirusa nie zawsze jest proste. Lekarze często uzależniają je od objawów pacjenta. Jednak wiele osób przechodzi chorobę bezobjawowo lub ma niewielkie objawy, które można pomylić z innymi chorobami. Wtedy wielu pacjentów dowiaduje się, że lekarz nie widzi podstaw do wystawienia skierowania i muszą robić badania na własną rękę lub pozostać w nieświadomości. Również badanie w punkcie pobrań często budzi obawy, bo wolimy uniknąć zarażenia podczas oczekiwania w kolejce. Aby uniknąć stresu wykup konsultację + test na koronawirusa bez wychodzenia z domu, a przesyłkę z testem dostarczy kurier. Więcej informacji na stronie: https://zdalnaprzychodnia.pl/szybki-test-na-koronawirusa/

Szybki test na koronawirusa

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Earl Grey
Herbata czarna jest jednym z najpopularniejszych nap...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
Soczewki kontaktowe
Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych jest kluczowym aspe...
batonik białkowy
Jakość odżywiania jest gwarantem dobrego samopoczucia, mocne...
aktywność fizyczna
Dni stają się coraz dłuższe, zza chmur odważniej wychyla się...