Menu
Olivia Garden

Tę szczotkę musisz mieć – Olivia Garden Fingerbrush, Twoje włosy ją pokochają

Wasze włosy nadmiernie wypadają? Macie problem z łamaniem się kosmyków i kruszeniem końców? A może końcówki Waszych włosów szybko i z niewiadomego powodu się rozdwajają?

Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak, prawdopodobnie zachodzicie właśnie w głowę co jest przyczyną fatalnej kondycji Waszej fryzury. Kupujcie nietanie kosmetyki nawilżające i regenerujące, inwestujecie w drogie, fryzjerskie kosmetyki, dbacie o dietę i pijecie ogromne ilości wody, a włosy w jak fatalnym stanie były, tak nadal są? Znamy przyczynę!

Podczas kiedy Wy szukacie jej gdzie indziej, okazuje się, że podstawową przyczyną Waszych włosowych problemów jest szczotka do włosów, która zahacza o nie, urywa je i po prostu niszczy. Czy warto w takim razie wymienić ją na nowy, lepszy model? Dlaczego tym modelem powinna być popularna szczotka Olivia Garden Fingerbrush i skąd jej fenomen? Jeżeli nie macie pojęcia co to za szczotka, dlaczego skradła serca Polek i czy warto ją mieć, skoro wszyscy tak bardzo ją zachwalają – zostańcie z nami do końca. Rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Marka Olivia Garden – podstawowe informacje

Olivia Garden to marka, która została założona w Belgii w roku 1968. Jej pomysłodawcami i założycielami byli Jean oraz Micheline Renette. Stworzona przez nich marka już od samego początku produkowała akcesoriów do włosów. Popularność przyniosła jej jednak niepozornie wyglądająca, fantastyczna szczotka do włosów, w której kobiety się zakochały. Obecnie szczotki do włosów Olivia Garden znają już kobiety nie tylko w Belgii, ale także na całym świecie.

Czym marka Olivia Garden wyróżnia się na tle innych producentów szczotek i akcesoriów do włosów?

Tym, co odróżniało i po dziś dzień odróżnia tę markę od innych marek, jest jej podejście do produkowanych akcesoriów. Olivia Garden dba o to, aby jej produkty nie tylko były funkcjonalne i przydatne, czyli po prostu rozczesywały włosy, ale także dbały o ich kondycję i wspierały nas w walce o piękną fryzurę. Wiele marek zapomina o tym. Tworzą one szczotki, które przynoszą fryzurze więcej szkody niż pożytku, bo choć faktycznie rozczesują one nasze włosy – także je wyrywają i łamią. Jeżeli do tej pory wydawało Wam się, że szczotka do włosów to tylko szczotka i nie jest ona w stanie poprawić lub pogorszyć stanu Waszych kosmyków – byliście w błędzie! Szczotka Olivia Garden Fingerbrush jest w stanie realnie wpływać na poprawę kondycji włosów na naszej głowie.

Jest w czym wybierać, czyli rodzaje szczotek do włosów Olivia Garden Fingerbrush

Olivia Garden Fingerbrush to szczotka dostępna w 3 rozmiarach: od małej (SMALL), przez średnią (MEDIUM), aż po największą szczotkę marki tj. model duży (LARGE).

Fingerbrush to nie jedyny model szczotek Olivia Garden

W asortymencie marki, poza modelem Fingerbrush, znajdziecie także modele:

 • Combo,
 • Round,
 • Supreme Pro,
 • Nano Thermic,
 • Pro Termal.

Szczotka z serii Fingerbrush Olivia Garden – jakie ma zalety?

 • Nie wpływa negatywnie na kondycję włosów – nie szkodzi im.
 • Wygładza fryzurę i dodaje jej blasku.
 • Ułatwia rozczesywanie na sucho.
 • Ułatwia rozczesywanie na mokro.
 • Jest idealna dla włosów przetłuszczających się – świetnie rozprowadza sebum po całej długości włosów.
 • Posiada włosie naturalne i syntetyczne.
 • Może zastąpić masażer do głowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023