Tołłoczko

Tołłoczko – wędliniarski symbol jakości

Opublikowano: 2 lipca 2019

Firma Tołłoczko to mała firma rodzinna założona w 1993 r. przez Iwonę i Tomasza Tołoczko w Kruszynie (gm. Kobylnica, powiat słupski). Jej misją jest produkcja naturalnych wyrobów wędliniarskich i sprzedaż zdrowej żywności

Działalność firmy została doceniona w wielu konkursach. W ubiegłym roku otrzymała m.in. wyróżnienie Orzeł Polskiego Rolnictwa w konkursie Orły Wprost. Zajęła też I miejsce w kategorii firma w województwie pomorskim w konkursie Agroliga 2018, uzyskując tytuł „Mistrza Województwa Pomorskiego”, a na szczeblu krajowym znalazła się wśród 14 finalistów z całej Polski w swojej kategorii, dołączając do grona laureatów, którzy stają się symbolem przedsiębiorczości i gospodarności w polskim rolnictwie oraz agrobiznesie. Podczas finału konkursu Lider Promocji Słupskiej Gospodarki „Srebrny Niedźwiedź 2018” firma Tołłoczko zajęła I miejsce wśród małych i średnich firm.

Firma rodzinna to potężna siła. W dobie powstawania hipermarketów byliśmy skazami na walkę o klienta. Przetrwaliśmy i działamy nieprzerwanie od 1993 r. Szczególną uwagę zwracamy na oczekiwania klienta wobec jakości produktu, rzetelność i uczciwość. Tworzymy od początku do końca manufakturę wędliniarską. Do produkcji używa się świeżego mięsa polskiego pochodzenia. Wędzenie odbywa się w tradycyjnych wędzarniach z zachowaniem norm unijnych.

Firma Tołłoczko jest członkiem Słupskiej Izby Przemysłowo Handlowej oraz Cechu Rzemiosł Różnych w Słupsku. Należy również do Stowarzyszenia Inicjatywy Firm Rodzinnych w Warszawie i Fundacji Firmy Rodzinne w Poznaniu, co pozwala na udział w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach mentoringowych.

Zdjęcie główne:  Tomasz i Iwona Tołoczko z synem Miłoszem w towarzystwie Pary Prezydenckiej – Fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Janusz Fic
Zawsze staramy się szukać konsensusu i optymalnych r...
Motorola
Motorola otrzymała prestiżową nagrodę Effie Awards 2...
warzywnik na balkonie
Uprawa warzyw na balkonie to wspaniała opcja dla tych, którz...
Zakończyła się 26. edycja programu Przedsiębiorstwo...
Waldemar Piórek
Zadano mi kiedyś pytanie, dlaczego konkurs WIKTORIA...