suszarki do włosów

TOP 5 – suszarki do włosów

Opublikowano: 4 lipca 2020

Trudno wyobrazić sobie łazienkę, w której nie ma suszarki do włosów. Można powiedzieć, że suszarka do włosów to obowiązkowy przyrząd. Oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego, jest to bardzo przydatne urządzenie. Weźmy sobie pod uwagę propozycje najnowszej generacji – suszarki najnowszej generacji zapewniają dwa w jednym – suszenie i ochronę włosów przed negatywnym wpływem gorącej temperatury.

Niemniej jednak wybór suszarki może sprawiać pewne problemy. Kiedy należy skupiać się na różnych czynnikach, nietrudno o błąd (konieczna jest naprawdę spora wiedza).

Najlepsze suszarki

Odnosząc się do konkretów, co powiesz na najlepsze suszarki do włosów? Powiedzmy TOP 5?

Ranking suszarek do włosów

 1. BaByliss Pro BAB6510IE Caruso – Na pewno trzeba zaznaczyć posiadanie centralnego generatora jonów ujemnych (50 mln jonów/cm3). Jeżeli zależy Ci na prędkości temperaturze, możesz liczyć na 6 ustawień.
  Wypada jeszcze dodać m.in. chłodny nawiew, silnik AC i niską wagę – 540 g.
 2. Ermila Compact tourmalin – Jeśli szukasz silnej suszarki, jest to propozycja, na której warto się skupić. Ponadto trzeba podkreślić m.in. działanie antystatyczne oraz trwały, kolektorowy silnik.
  Patrząc pod kątem efektów, włosy są zdrowe, błyszczące i nienaelektryzowane.
 3. Kepro X5 – Rozglądasz się za profesjonalną suszarką do włosów?
  Jeśli tak, warto zdecydować się na Kepro X5. Kepro X5 to suszarka, która ma naprawdę sporo zalet (wśród zalet można znaleźć choćby ceramiczną powłokę i niski poziom hałasu).
 4. Ermila Speed 2000 – Zacznijmy od tego, że jest to suszarka ręczna. Suszarka ta sprawdza się wtedy, kiedy celem jest szybkie suszenie i stylizacja. Jeżeli interesują Cię szczegóły, można wymienić choćby filtr ze stali szlachetnej oraz trwały silnik kolektorowy AC z termostatem zabezpieczającym.
 5. Fox Smart– Fox Smart to kolejna suszarka ręczna. Odnosząc się do szczegółów, przede wszystkim należy podkreślić, że jest to kompaktowa suszarka dla profesjonalistów.
  Nawiązując do pozostałych informacji, nie ulega wątpliwości, że ważny jest silnik (a silnik pozwala na ciągłą pracę przez ponad 1000 godzin).

Wszystkie propozycje można znaleźć na otowlosy.pl i twojewlosy.pl.

Coś jest niejasne?

Jeśli nie wszystko jest jasne, musisz wiedzieć, że wszystkie propozycje zostały przedstawione w mocno skrótowej formie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, warto zwrócić uwagę na strony sklepów. Otowlosy.pl i twojewlosy.pl to sklepy, w których nie liczy się wyłącznie sprzedaż – ważna jest jeszcze świadomość klientów (wystarczy spojrzeć na informacje znajdujące się przy poszczególnych suszarkach).

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy jest popularny już od około 10 lat, jedna...
mikrobiom skóry
O tym, jak dbać o skórę, czym jest mikrobiom skóry,...
peeling kwasowy
Tradycyjne peelingi powoli odchodzą do lamusa, a ich miejsce...
wosk do włosów
Wydaje się, że wyrażenie „stylizacja włosów” odnosi się tylk...
aparat na zęby
Leczenie ortodontyczne zapewnia piękny uśmiech i równo ustaw...