Menu
Torebka typu portfel

Torebka typu portfel, czyli praktyczne 2 w 1

Moda na szeroko pojęty minimalizm zadomowiła się na dobre. Chyba niewielu spodziewało się, że jej przejawy znajdziemy w tak wielu dziedzinach. Dziś minimalistyczne są nie tylko wnętrza domów i mieszkań, czy kompozycje ubrań i dodatków, ale nawet posty na Facebooku i przemowy na forum publicznym. Konkret, funkcjonalność, użyteczność – takie właśnie cechy wszechobecnie królują i takie znajdziemy też w przypadku doboru toreb i torebek. Dziś zajmiemy się kwintesencją zdania, że „mniej znaczy więcej” – powiemy nieco więcej o tzw. torebkach typu portfel, które są ostatnio prawdziwym hitem.

Dlaczego torebka-portfel zdobyła serca kobiet?

Jeśli chodzi o torby i torebki, panie często zmagały się ze swoistym modowo-użytecznościowym paradoksem. Z jednej strony ich stylizacje nierzadko wymagały niewielkich, minimalistycznych dodatków, jednak z drugiej każde wyjście na miasto wiązało się z koniecznością zabrania co najmniej kilku drobiazgów, które – w sumie – nie pozwalały zmieścić się do kopertówki. Najbardziej frustrująca była konieczność włożenia portfela do małej torebki, w której trzeba przecież jeszcze zagospodarować trochę miejsca na inne niezbędne rzeczy. Tak właśnie narodziła się idea połączenia torebki z portfelem i stworzenia eleganckiej, wytrzymałej, skórzanej torebki typu portfel.

Jej układ jest banalnie prosty, a przy tym użyteczny. Przede wszystkim posiada osobne kieszonki na wszystkie najważniejsze drobiazgi, takie jak monety, telefon czy organizer na karty płatnicze i lojalnościowe. Jest więc pełnoprawnym, wygodnym w noszeniu portfelem, ale jednocześnie ma pewną dodatkową przestrzeń choćby na podstawowe kosmetyki. Taki układ sprawia, że mądrze zaprojektowana torebka-portfel przydaje się podczas mniejszych i większych wyjść na miasto, a nawet podczas krótkich podróży.

Torebka typu portfel od ADAMA BARONA

ADAM BARON, jak ma zapisane w swoim DNA, stale wsłuchuje się w potrzeby współczesnych kobiet i potrafi zaprojektować niebanalne, eleganckie rozwiązania, które zadziwiają swoją użytecznością. Nie inaczej jest w przypadku omawianych dziś mini-torebek.

Na uwagę zasługują szczególnie te z kolekcji Verity, które dostępne są w trzech kolorach – black, cherry red i beige. Ich cechą charakterystyczną, poza wyżej wymienionym, dobrze przemyślanym układem kieszeni, jest również najwyższej klasy, naturalna włoska skóra bydlęca oraz podszewka z wodoodpornej tkaniny nylonowej (poliamidowej) w kolorze granatowym. Dodatkowo regulowany na knopiki pasek, którego długość może mieć od 100 do 115 cm. Wszystko to sprawia, że Verity purse bag od ADAMA BARONA jest kwintesencją minimalistycznej stylistyki w nieco prestiżowym, eleganckim wydaniu, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023