Menu

Tradycja i przyszłość w butelce

Już kolejny raz podczas najważniejszych targów branżowych Wine Expo Poland 2019 w stolicy spotkają się przedstawiciele branży wina z Polski i ze świata. Targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend października (25-26 października) w Warszawie.

To szansa, aby producenci, dystrybutorzy, restauratorzy oraz miłośnicy wina przy wspólnej butelce spotkali się z profesjonalistami.  A poznając barwną winną tradycję i najnowszą ofertę, mają szansę teraźniejszość zamienić w przyszłość. Wine Expo Poland to najnowsze konsumenckie trendy, relacje rozwijające biznes oraz edukacja.

Piąta już edycja targów przyniesie zmiany. Impreza odbędzie się w nowej lokalizacjinowo powstałej hali Global Expo przy Modlińskiej 6D w Warszawie. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze – zaadaptowanych pofabrycznych terenów FSO, zachowujących elementy nawiązujące w designie do przemysłowej historii miejsca, Wine Expo Poland 2019 nabierze zupełnie innego wymiaru.

Tak jak w przypadku byłej fabryki Syren, Warszaw, czy Polonezów, warszawskie targi wina to połączenie tradycji ze współczesnością pozwalającą odważnie patrzeć w przyszłość.  Organizatorzy zapowiadają także szereg wydarzeń atrakcyjnych dla uczestników, zarówno tych traktujących targi, jako platformę do budowania i rozwijania marki i biznesu, jak i tych, którzy koncentrują się na podnoszeniu swojej winiarskiej wiedzy i umiejętności.

Wszystko po to, by stworzyć gościom i wystawcom profesjonalną i komfortową przestrzeń dla budowania relacji biznesowych, edukacji, czy poznawania oferty producentów wina z Europy, ale także spoza starego kontynentu. A w programie seminaria branżowe, szkolenia, degustacje i wiele innych atrakcji.

Każda edycja Wine Expo Poland to:

  • obecność kilkuset importerów, dystrybutorów, sieci handlowych, super i hiper marketów, restauracji, winiarni, sommelierów, nabywców korporacyjnych
    i regularnych konsumentów,
  • kilkanaście wydarzeń edukacyjnych i biznesowych z udziałem profesjonalistów – seminariów, konferencji, kursów mistrzowskich, warsztatów, konkursów, degustacji,
  • zwycięzcy i laureaci prestiżowego konkursu Wine Expo Poland AWARDS – TOP OF THE TOP w rankingu branżowym i wśród konsumentów – na wyciągnięcie ręki,
  • niekwestionowane korzyści dla uczestników targów – spotkanie międzynarodowej branży i biznesu, analiza rynku oraz dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy,
    co preferują konsumenci.

Targom wina tradycyjnie towarzyszyć będzie Warsaw Oil Festival – jedyna taka impreza w Polsce otwierająca drzwi do świata oliwy najwyższej jakości!

 

Więcej informacji: http://www.wineexpopoland.pl/ oraz http://www.warsawoilfestival.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020