Turniej Golfowy o Brylant A&A

Opublikowano: 15 czerwca 2016

13 czerwca zakończył się dwudniowy Turniej Golfowy o Brylant A&A. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu golfistów. Najlepszy wynik uzyskał Adrian Jędrzejewski (133 uderzenia) – było to już drugie zwycięstwo tego młodego zawodnika w historii turnieju. Drugie miejsce zajął Jakub Tamborek (136), a trzeci Rafał Osiński (144)

Największym wydarzeniem 13. edycji były aż dwa hole in one – tak nazywa moment, kiedy zawodnik trafia do dołka jednym uderzeniem. Jest to sytuacja wyjątkowa, ponieważ zazwyczaj dołek od startu do chorągiewki uzyskuje się średnio 4 uderzeniami. Żeby uzyskać hole in one na Arkadii, piłeczka musi pokonać dystans ok. 60 m i trafić wprost do dołka o średnicy 10 cm. Prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo małe i właśnie z tego powodu organizatorzy turniejów golfowych na nagrody przeznaczają rzeczy wyjątkowo cenne. Na Turnieju o Brylant są to pierścionki z brylantem na każdym z 9 dołków. W tym roku hole in one uzyskali Tomasz Treliński i Robert Buzek. Obaj panowie odebrali już swoją wygraną.

Rywalizacja toczyła się jednak nie tylko o brylanty.

Pula nagród w tym roku była wyjątkowo duża. Organizatorom Turnieju Golfowego o Brylant A&A bardzo zależało, żeby każdy uczestnik zawodów wyjechał z Arkadii zadowolony. Dlatego nagrody rozpisano aż w 5 kategoriach, co dało w sumie 15 zwycięzców. Krótko mówiąc, 30 proc. graczy to laureaci 13. edycji Turnieju Golfowego o Brylant A&A. Rywalizacja sportowa zakończyła się wielkim plenerowym piknikiem, którego specjalną gwiazdą była legenda polskiego rocka Urszula.

Dla licznie zgromadzonych gości wystąpiły również tancerki Agencji Artystycznej Show Time, tancerze z Black Lips Pole Dance Studio.

Pokazy taneczne przygotowane były w stylu dworskiego menueta. Dwie unikatowe kolekcje zaprezentowała Elżbieta Feder Fashion Designer. Jedna z nich inspirowana była golfem, druga ogrodem różanym – oba wpisały się doskonale w atmosferę pola golfowego. Ciekawy występ wokalny Karoliny Królak towarzyszył korowodowi laureatek konkursu na najpiękniejszy kapelusz turnieju. Na koniec goście mięli okazję zobaczyć walki rycerskie w wykonaniu Rycerstwa Ziemi Zgierskiej oraz posłuchać półfinalisty programu „Must Be The Music” Krystiana Elvisa Maliszewskiego.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
URSZULA
Śpiewa, odkąd pamięta, i mimo że w ubiegłym roku obchodziła...
Gala VIP to jedyne w swoim rodzaju spotkanie biznesu z kultu...
Maciej Orłoś
3 czerwca odbył się kolejny Turniej Golfowy o Brylant A&...
Koncert Małgorzaty Ostrows...
11 i 12 czerwca na Polu Golfowym Arkadia odbędzie si...