Turniej Golfowy o Brylant A&A

Opublikowano: 25 maja 2017

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej, premiera najnowszej kolekcji A&A Art, dwa pokazy mody i tańca – tak zakończą się uroczystości finałowe, kończące odbywający się już po raz 14. Turniej Golfowy o Brylant A&A, który odbędzie się 3 czerwca na polu golfowym w Pabianicach.

Turniej Golfowy o Brylant A&A to wydarzenie bezprecedensowe. Wygrać można podczas niego prawdziwe brylanty, złote pierścionki i zegarki. Nic dziwnego, skoro organizatorem i patronem tytularnym jest A&A Dom Jubilerski, łódzka firma z wieloletnią tradycją oraz własną pracownią, w której powstają dzieła unikatowe.

Turniej Golfowy o Brylant A&A wyróżnia wśród innych również piknikowa oprawa finału. Zaproszonych gości jest prawie 800. Dla nich i dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji. W tym roku główną jest koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Poza tym zobaczą oni pokaz mody InnaTy, którego organizatorzy postanowili udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru, i ekscytujący pokaz taneczny w wykonaniu przedstawicieli Agencji Artystycznej Show Time. Prezentację i jazdy próbne modelami hybrydowymi pokażą pracownicy autoryzowanego salonu i serwisu Lexusa w Łodzi. Honorowym sponsorem tego wydarzenia jest od lat Deutche Bank.

Niespodzianką od A&A Domu Jubilerskiego będzie premierowy pokaz biżuterii. Bohaterami jego wyjątkowej kolekcji są fragmenty najsłynniejszych obrazów okresu secesji (Klimt, Modigliani, Mucha), zreprodukowane ręcznie na muszlach i oprawione w pracowni domu jubilerskiego. Ta wyjątkowa kolekcja pokazana będzie po raz pierwszy właśnie podczas turnieju, który poprowadzi niezastąpiony Maciej Orłoś.

Nietypowe jest też pole golfowe Arkadia, na którym odbędzie się Turniej Golfowy o Brylant A&A. Zdecydowanie wymyka się ono stereotypom. Nie trzeba jechać do niego 40 min, stojąc w korkach. Arkadia położona jest w samym środku miasta. Od centrum Łodzi to trochę ponad kwadrans. Całość zajmuje niewiele więcej miejsca niż park miejski. Na tej powierzchni zgodnie egzystują dziewięć dołków, driving range (strzelnica do uderzeń dalekich), 15 rzeźb plenerowych, namiot klubowy, stado pawi, owiec i danieli. W ubiegłym roku Arkadia otrzymała prestiżową nagrodę PGA Polish Golf Awards za najlepsze w Polsce 9-dołkowe pole golfowe. Arkadia to naprawdę niezwykłe miejsce. Zaskakująca enklawa zieleni w industrialnej przestrzeni miasta.

Więcej informacji na www.turniejobrylant.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Volkswagen ID.3
W historii Volkswagena dwa modele zapisały się w sposób szcz...
Flawless
Potrzebujesz ubrań na nowy sezon? Twoja szafa domaga się odś...
akcesoria golfowe
Akcesoria golfowe to lista niezbędny rzeczy do gry oraz doda...
Maciej Orłoś
3 czerwca odbył się kolejny Turniej Golfowy o Brylant A&...
Ale Zebra
Wychodzimy poza spotykane na rynku schematy i propon...