Tworzenie strony internetowej w 5 minut dzięki pl.mfirma.eu

Opublikowano: 13 września 2016

Każdego dnia ponad połowa Polaków korzysta z Internetu. To najwygodniejszy sposób kontaktowania się z ludźmi, zdobywania informacji, jak i poszukiwania towarów oraz usług. Dlatego posiadanie własnej strony internetowej staje się coraz częściej kluczowe dla sukcesu firmy. Brak takiej strony sprawia, że wielu potencjalnych klientów nigdy nie dowie się o istnieniu sklepu, zakładu usługowego czy pracowni.

Aby dobrze spełnić swą funkcję, powinna ona zawierać podstawowe informacje o firmie i jej ofercie, być ciągle aktualizowana, posiadać atrakcyjną i przejrzystą szatę graficzną, a przede wszystkim być widoczna w przeglądarkach.

Tworzenie własnej dobrze zaprojektowanej strony internetowej może wydawać się trudne i drogie.

Zakup domeny, projekt graficzny, założenie poczty, pozycjonowanie to wszystko pojęcia, które odstraszają wielu potencjalnych użytkowników. Tymczasem dzięki serwisowi mamfirme.pl nawet osoby posiadające tylko podstawową znajomość obsługi komputera mogą łatwo, szybko i tanio stworzyć, a potem aktualizować własną stronę – atrakcyjną i łatwą do odnalezienia.

Podstawową zaletą serwisu mamfirme.pl jest prostota obsługi.

Można tam znaleźć setki gotowych projektów stron internetowych pogrupowanych w kategorie odpowiadające różnym rodzajom działalności gospodarczej. Wystarczy wybrać jedną z kategorii, np. salon fryzjerski, medycyna, firma budowlana, restauracja, edukacja itd., a otrzymamy dziesiątki projektów dopasowanych do wybranego rodzaju działalności, stworzonych przez profesjonalistów. Strony są wypełnione przykładowymi tekstami i zdjęciami, które łatwo zamienić na własne. Szablony posiadają gotowe podstrony, takie jak: O firmie, Cennik, Oferta, Kontakt. Umożliwia to klientowi natychmiastowe dotarcie do potrzebnych informacji.

Dzięki bogatej ofercie szablonów łatwo wybrać taki, który najbardziej odpowiada charakterowi firmy i jej potrzebom.

Nawet prowadząc bardzo specyficzny rodzaj działalności, można znaleźć odpowiedni szablon, w którym użytkownik bez problemu wymieni przykładowe treści i zdjęcia na własne. Z serwisu mamfirme.pl często korzystają Polacy prowadzący działalność za granicą, wprowadzając do szablonu teksty w różnych językach. Serwis zapewnia pomoc techniczną w języku polskim dostępną drogą mailową, telefonicznie, lub poprzez czat.

Korzystając z oferty „all in one” serwisu pl.mfirma.eu, zawierającej domenę, hosting, kreator www oraz pocztę założoną na wybranej domenie, w jednym miejscu odnajdujemy wszystkie narzędzia niezbędne do sprawnego i profesjonalnego funkcjonowania strony.

Serwis gwarantuje prostą obsługę i pomoc profesjonalnych informatyków, dzięki czemu nie trzeba już prosić nikogo innego o pomoc w tworzeniu własnej strony internetowej.

Posiadając gotową stronę, użytkownik serwisu może na bieżąco śledzić jej położenie w wyszukiwarce Google. Może też zlecić przygotowanie kampanii reklamowej w linkach sponsorowanych Google Adwords. Jest to szczególnie polecane firmom, dla których Internet stanowi główną metodę dotarcia do klienta. Korzystanie z tej metody sprawi, że link będzie pojawiał się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce od razu po uruchomieniu reklamy, co zapewni natychmiastowe rozpropagowanie strony.

Dzięki serwisowi mamfirme.pl każdy przedsiębiorca może łatwo, tanio i szybko stworzyć profesjonalną stronę internetową swojej firmy i na bieżąco ją aktualizować. Nie musi przy tym posiadać specjalistycznej wiedzy w zakresie informatyki i grafiki komputerowej. W jednym miejscu znajdzie wszystkie narzędzia oraz niezbędną pomoc zarówno w tworzeniu strony, jak i jej promowaniu.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *