świece ozdobne

Unikatowe świece ozdobne rozświetlą każdy moment

Opublikowano: 13 lipca 2022

W blasku rodzi się piękno i wyjątkowość, z blasku wypływa ciepło rozbudzające zmysły. Świece ozdobne są niezwykłymi dodatkami zmieniającymi zwykłe chwile w niezapomniane, pełne dobrych emocji. Ich magia ukryta jest w płomieniu, kolorze i fakturze. To dzięki tym elementom aranżacja staje się pełna, a przekaz właściwy. Bez nich trudno wyobrazić sobie pięknie zastawiony stół weselny i urodzinowy, a także próżno szukać romantycznego nastroju w trakcie randki. Pod kątem aranżacyjnym spełniają jeszcze jedną ważną rolę — dodają wnętrzu swoistej przytulności, w którą każdy chce się chętnie skryć.

W blasku ognia świec płynie rzeka uczuć

Niezależnie od tego, czy myślimy o aranżacji nastrojowej i romantycznej, czy wyrazistej, letniej i wesołej ozdobne świece pomogą uzyskać zamierzony efekt. Kluczem do sukcesu jest wybór takich egzemplarzy, które będą dla całego wystroju przysłowiową wisienką na torcie, a więc uwypuklą te elementy, które mają odgrywać najważniejszą rolę. Tym samym na eleganckim przyjściu można śmiało sięgnąć po złote lub srebrne świeczki ozdobne z lustrzanym obiciem. Jeśli wolimy styl vintage, możemy pokusić się o modele ryflowane, inspirowane starym drewnem. Autentyczne oddanie oryginalnych faktur doskonale komponuje się z innymi dodatkami tj. zdjęcia, kwiaty, obrusy. Finezyjność ozdobnych świec uświetni przyjęcia dla dzieci tj. chrzciny i komunia, natomiast nasycenie ich kolorami pozwala na zastosowanie ich jako elementu dekorującego wnętrza.

świece ozdobne

Wytworność świec i ich perfekcyjne wykonanie zapewniają nienaganny styl, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym. Co więcej, różnorodność modeli otwiera przed aranżerami ocean możliwości — mówiąc wprost, jedna tematyka może zostać zupełnie inaczej zaakcentowana, by móc zostać uznaną za niepowtarzalną i wyjątkową. Dość powiedzieć, że zakup ozdobnych świec nie nadszarpuje portfela, za to pozwala na osiągnięcie doskonałego efektu.

Nowoczesność ozdobnych świec ubranych w dostojne szaty

Jeszcze kilka lat temu świece — choć zawsze pożądane — były nieco problematyczne. Lejący się z nich wosk spływał niepokornie na obrusy, trwale je plamiąc. Nowoczesne świece ozdobne to zupełnie inna opowieść. Mianowicie wykonane zostały z zastosowaniem nowoczesnych, innowacyjnych technologii, które zapobiegają kłopotliwemu kapaniu i są zdecydowanie bezpieczniejsze w użyciu.

 

Zadbano także o efektowne wypalanie świec ozdobnych, które w niektórych modelach z czasem stają się pięknymi lampionami z ogniem w środkowej części. Na próżno szukać w nich także dymu, który niweczył efekt dekoracyjny — teraz płonie wyłącznie figlarny ogień rozświetlający wnętrze. Pomyślano także o miłośnikach świec unoszących się na wodzie, a także tych, którzy po prostu lubią dekoracje z wosku — bowiem nie każda ozdobna świeca musi spłonąć. W bogatej ofercie producentów każdy odnajdzie swój styl, tematykę i ogień, który podsyci atmosferę spotkania.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Szkło dekoracyjne
Czy zastanawiałeś się, jak odmienić wygląd swojego w...
baranki wielkanocne
Zastanawiasz się, jak ozdobić wiosenną wiązankę z kwiatami,...
plakaty z napisami
Plakat jako forma reklamy, czy przekazu, je...
urodziny dla dziecka
...
Huśtawka Boho
Huśtawka ma w sobie coś magicznego. Niby je...