VIP Cross - off-road gwiazd Mateusz Banasiuk

VIP Cross 2018 – off-road gwiazd

Opublikowano: 21 czerwca 2018

W sobotę 16 czerwca znane postaci polskiego show biznesu wzięły udział w nietypowej rywalizacji – 11 edycji rajdu VIP Cross 2018, czyli punktowanej jeździe off-roadowej po specjalnie przygotowanym, ekstremalnym torze. Do dyspozycji gwiazd oddano samochody terenowe Mitsubishi Pajero i L200 Monster – każdy przejazd załogi, złożonej z kierowcy i pilota, był oceniany przez instruktora siedzącego w aucie i notującego skrupulatnie wszystkie potknięcia. Najwięcej punktów można było stracić m.in. za ugrzęźnięcie w piachu lub błocie i konieczność skorzystania ze specjalnej wyciągarki. Kolejną konkurencją była jazda na czas w tzw. alkogoglach – symulujących stan upojenia alkoholowego. Dzięki temu doświadczeniu gwiazdy na własnej skórze przekonały się, jak zmienia się pod wpływem alkoholu percepcja kierowcy.

Ostatnią rywalizacją było… mycie samochodu – kolejnej drużynie należało oddać perfekcyjnie czyste auto – w czym pomagała myjnia STIHL.

Zwycięzcami całej rywalizacji zostali:

  • I miejsce: Robert Janowski i Karol Strasburger
  • II miejsce: Cezary Żak i Mateusz Banasiuk
  • III miejsce: Przemysław Saleta

W evencie wzięli udział również: Aleksandra Radwan, Maja Hyży, Eliza Gwiazda, Iwona Węgrowska, Agata Sasinowska, Małgorzata Weremczuk, Jan Kuroń, Jakub Kucner, Robert Wieteska.

Charytatywnym elementem wydarzenia była możliwość płatnego zrobienia sobie zdjęć w specjalnie przygotowanej fotobudce. Każde zdjęcie kosztowało 10 zł – a pieniądze zostały przekazane fundacji „Nadzieja” na rzecz jej podopiecznego poszkodowanego w wypadku drogowym.

Kolejna, równie emocjonująca edycja – za rok!

Partnerami wydarzenia byli: Mitsubishi Motor Polska, STIHL,  Dragon Winch
Patronatem medialnym objęły event: Magazyn VIP, Magazyn Off-road, Gpr24.pl

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *