Menu

VIP CROSS MITSUBISHI 2016

W niedzielę 5 czerwca na poligonie w Wesołej odbyła się 9. edycja zawodów VIP CROSS, podczas których popularni aktorzy, dziennikarze i sportowcy próbowali swych sił w ekstremalnej jeździe samochodami terenowymi. Uczestnicy imprezy, a wśród nich ambasadorka marki Mitsubishi Anna Cieślak, rywalizowali za kierownicami aut z napędem 4×4 marki Mitsubishi, a dokładnie modeli: Pajero Adventure, L200 i L200 Monster. Hybrydowy Outlander PHEV pomógł w realizacji charytatywnego celu imprezy.

W rajdzie udział wzięły 24 załogi. Rywalizacja była tak zacięta, że o wygranej musiała zdecydować dogrywka, ponieważ 14 załóg pokonało trudną trasę perfekcyjnie i zmieściło się w limicie czasu. Ostatecznie o zwycięstwie w dodatkowej próbie sprawnościowej zdecydowały centymetry. Miejsca na podium zajęli Anna Kalata, aktorka Agata Załęcka i aktor Andrzej Młynarczyk. Ambasadorka modelu Mitsubishi ASX, Anna Cieślak, która zajęła czwarte miejsce stwierdziła, że „złapała bakcyla” jazdy w terenie. W „perfekcyjnej´ czternastce znaleźli się również: Karolina Szostak, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Maria Rotkiel, Stanisław Banasiuk, Mateusz Banasiuk, Joanna Racewicz, Wiesław Tupaczewski, Milena Rostkowska-Galant, Krzysztof Antkowiak i  Łukasz Dziemidok.

Ważny cel – pomagać

Ważnym elementem scenariusza spotkania były przejazdy gwiazd ze zwycięzcami aukcji na Charytatywnym Allegro zorganizowanej przez Fundacjadzieci.org. Mateusz Banasiuk, Anna Powierza, Karolina Szostak,  Dagmara Kaczmarek Szałkow, Krzysztof Skórzyński i Agnieszka Mrozińska przejechali specjalną trasę samochodem Mitsubishi Outlander PHEV – pierwszą na świecie hybrydą z elektrycznym napędem 4×4. Wylicytowane pieniądze zostaną przekazane dla dzieci, których ojcowie polegli w wojskowych misjach poza granicami kraju.

Jednym z partnerów medialnych wydarzenia był Magazyn VIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023