Menu
VPN dla kasyn

VPN dla kasyn online

W dobie cyberprzestępczości i zakazu hazardu online, operatorzy kasyn internetowych kładą duży nacisk na bezpieczeństwo finansowe i anonimowość graczy. Obecnie strony wielu zagranicznych dostawców gier, blokowane są przez rząd, nota bene wbrew przepisom obowiązującym w Unii Europejskiej. Przy próbie wejścia na wybraną stronę kasyna online, internauta automatycznie przekierowywany jest na stronę Ministerstwa Finansów https://hazard.mf.gov.pl/, z wykazem stron zablokowanych. Lista ta jest stale uaktualniana i blokowane są kolejne salony gier. Dzieje się tak ponieważ dostawcy Internetu mają ustawowy obowiązek blokowania adresów IP i uniemożliwienia graczom wejścia na portale hazardowe.

Zatem pojawia się pytanie jak ominąć internetową cenzurę? Klienci kasyn szukają sposobów obejścia blokad i możliwości oddania się ulubionej rozrywce. Niemniej jednak nie zawsze chcą oni ujawniać i pokazywać operatorom Internetu, gdzie grają i skąd się logują. Właśnie dlatego powstały aplikacje VPN czyli oprogramowanie zmieniające adresy IP. Virtual Private Network, w skrócie VPN to usługa, która pozwala połączyć się z Internetem z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu nikt niepowołany nie będzie w stanie przechwycić danych, przesyłanych przez Internet. Dzięki temu można grać w kasynie bez ograniczeń i bez obaw. Gamblerzy grający online bez VPN, narażeni są na ataki cyberprzestępców. Może to skutkować  kradzieżą danych finansowych, a co gorsza pieniędzy. Sieć VPN maskuje IP i szyfruje dane. Takie połączenie chroni przed hakerami, którzy nie będą mogli odczytać, ani użyć żadnych poufnych informacji.

Co to jest VPN i jak działa?

Najprościej rzecz ujmując, wirtualna sieć prywatna to usługa, dzięki której dane przesyłane z komputera lub tabletu lub smartfona, trafiają najpierw do wybranego i zaszyfrowanego serwera VPN Polska, a następnie łączą się z dowolną stroną internetową. W wyniku korzystania z sieci VPN adres protokołu internetowego zmieni się z adresu dostarczonego przez dostawcę usług internetowych na adres VPN. Sieci VPN maskują adres IP, aby wyglądało, jakby internauta przeglądał strony z innej lokalizacji. Wszystko, co trzeba zrobić, to połączyć się z serwerem w kraju, w którym chcemy grać, a sieć VPN zajmie się resztą.

Korzyści z używania połączeń VPN:

 • Poprawiają bezpieczeństwo połączenia i zwiększają ochronę danych przed atakami hakerów, nawet przy użyciu publicznego hotspotu WiFi.
 • Pozwalają uniknąć konsekwencji prawnych hazardu online. VPN używają szyfrowania i maskowania IP, aby ukryć aktywność przeglądania. Oznacza to, że władze nie mogą sprawdzić, co dany internauta robi online.
 • Zapewnia anonimowość i nie zostawia śladów wyszukiwania
 • Możesz uzyskać dostęp do usług, które zostały odrzucone na podstawie Twojej bieżącej lokalizacji, podanej przez usługodawcę internetowego.
 • Zapewniają dostęp do międzynarodowych kasyn. Większość serwisów gamblingowych online używa geoblokad do blokowania zagranicznych graczy. Jest to idealne rozwiązanie dla entuzjastów gry w zagranicznych kasynach online.

Czy VPN jest legalny?

W prawie każdym kraju na całym świecie obywatele mają prawo do prywatności zarówno w codziennym życiu, jak i w Internecie. Ponieważ połączenia VPN są legalne, wiele osób prywatnych oraz firm korzysta z VPN dla bezpieczeństwa. Najczęściej są to agencje informacyjne, dziennikarze, podróżujący w interesach, prezesi i inni przedsiębiorcy, gracze hazardowi, traderzy oraz wielu innych specjalistów z różnych dziedzin.

Czy można korzystać z VPN do celów hazardowych?

Nie ma żadnych obostrzeń stosowania połączeń VPN do gry w kasynach internetowych, pod warunkiem, że nie używa się tego narzędzia do działalności hazardowej niezgodnej z lokalnym prawem.

Jaki VPN wybrać?

Obecnie na rynku dostępne są setki usług VPN, które specjalizują się w szyfrowaniu danych, ukrywaniu adresów IP i lokalizacji oraz ochronie poufnych informacji. Zatem, którą usługę wybrać, aby była optymalna pod nasze potrzeby? Podpowiadamy kilka wskazówek, które pomogą dokonać wyboru:

 • – określić do czego potrzebne jest VPN
 • – sprawdzić główne cechy i atuty usługodawcy VPN
 • – sprawdzić urządzenia i systemy operacyjne obsługiwane przez VPN
 • – wyprać VPNy z przyjaznym dla użytkownika interfejsem
 • – sprawdzić liczbę serwerów i lokalizacji
 • – sprawdzić plany i metody płatności
 • – sprawdzić dostępność i szybkość obsługi klienta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020