OPPO

Walentynki 2021- OPPO szykuje liczne promocje na smartfony i smartwatche

Opublikowano: 3 lutego 2021

Nadchodzący miesiąc powinien na nowo rozpalić uczucia w sercach wszystkich miłośników technologii. Od początku lutego wystartowały walentynkowe okazje w OPPO, dzięki którym złapać będzie można smartfon Reno4 Lite w zestawie z atrakcyjnymi akcesoriami, a także inteligentne zegarki OPPO w obniżonych cenach.

Akcja promocyjna OPPO, globalnego producenta urządzeń mobilnych, to świetna okazja na zakup walentynkowego prezentu – dla drugiej połówki lub dla siebie. Spośród objętych ofertą urządzeń można wybrać coś dla niej i dla niego. Warto być uważnym, bo przedstawione niżej propozycje to ledwie pierwsze z kilku, jakie OPPO przygotowało w tym czasie. Niezmiennie jednak wszystkie promocje potrwają tylko do 14-go lutego.

Nie ma serca, które nie zapłonie na wieść o obniżonej o 200 zł cenie popularnego modelu OPPO Reno4 Lite. Najcieńszy i najlżejszy z serii, wyposażony w ekran AMOLED, 8 GB RAM-u, solidne możliwości fotograficzne i multimedialne oraz pełne zaplecze komunikacyjne (w tym NFC) smartfon, kosztuje teraz 1399 zł. Dodatkowo za symboliczną złotówkę kupujący otrzyma słuchawki TWS OPPO W11 o wartości 199 zł i głośnik bezprzewodowy OPPO.

Można też wybierać z pełnej oferty inteligentnych zegarków OPPO, wszystkich w obniżonych cenach. OPPO Watch 46 mm (Wi-Fi) został przeceniony o 300 zł, z 1299 zł na 999 zł. Za wariant 41 mm klienci zapłacą natomiast 799 zł zamiast 999 zł. Rabatem został objęty ponadto OPPO Watch w wersji LTE, który niedawno miał swoją premierę. Umożliwiający m.in. odbieranie połączeń gadżet to teraz wydatek 1299 zł, po obniżce z 1499 zł. Ceny te obowiązują od 1 lutego 2021.

Oferty dostępne są w sklepach internetowych wszystkich partnerskich sieciach retail oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markt.

O marce OPPO

OPPO jest wiodącym producentem inteligentnych urządzeń, który dostarcza produkty o unikalnym wzornictwie, wyposażone w innowacyjne technologie. Firma plasuje się w pierwszej piątce pod względem wielkości udziału w globalnej sprzedaży smartfonów. Obecnie działalność OPPO obejmuje ponad 40 krajów i regionów. Firma posiada 6 instytutów badawczych i 4 centra B&R oraz międzynarodowe centrum wzornictwa w Londynie.

OPPO

Rozwiązania OPPO

Od wprowadzenia na rynek swojego pierwszego smartfona w 2008 r., marka nieustannie koncentruje się na jak najlepszym połączeniu najwyższej jakości wzornictwa i przełomowych technologii. To sprawia, że OPPO jako pierwsze wprowadziło rozwiązania, które następnie przeniknęły do całego rynku. Na przykład zapoczątkowało erę zdjęć „selfie” oraz było pierwszą marką, która wprowadziła smartfony z przednimi aparatami 5 MP i 16 MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. Aktualnie OPPO jest pionierem we wdrażaniu rozwiązań opartych o 5G, demonstrując pierwsze realne zastosowania tej technologii dla potrzeb konsumenckich. Firma przedstawiła również pierwsze w Europie dostępne komercyjnie urządzenie, które w pełni korzysta z sieci 5G – OPPO Reno 5G.

OPPO w Polsce

OPPO jest obecne w Polsce od stycznia 2019 roku i systematycznie buduje swoją pozycję na rynku. Dzięki przemyślanej strategii marketingowej, po ledwie półtora roku od debiutu nad Wisłą, marka zdobyła rozpoznawalność już u co trzeciego Polaka. W 2020 r. ambasadorem OPPO w Polsce został Marcin Prokop, znany dziennikarz i osobowość telewizyjna. Produkty OPPO można zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych: MediaMarkt, Media Expert, RTV Euro AGD, NEONET i x-kom oraz poprzez Strefę Marki OPPO na Allegro. Smartfony OPPO w Polsce znajdują się także w ofercie wszystkich głównych operatorów telekomunikacyjnych. Rosnąca popularność marki w kraju spowodowała, że seria urządzeń Reno3 odnotowała na polskim rynku najwyższą sprzedaż spośród krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie w ofercie OPPO Polska znajdują się dwie linie smartfonów – Seria Reno i seria A, a także urządzenia ubieralne jak smartwatche i słuchawki bezprzewodowe.

OPPO zdobyło nagrodę „Marka Roku” plebiscycie Tech Awards 2020.

OPPO

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
motorola
Pod koniec czerwca br. w butiku przy ul. Moliera 2 w Warszaw...
Samsung
W dzisiejszych czasach, posiadanie smartfonu wydaje się być...
Samsung Galaxy Z Flip 5
Samsung przyzwyczaił nas do dość regularnych premier swoich...
Anna Staszyńska
Smartfon musi świetnie wyglądać, mieć mocną specyfik...
HUAWEI P60 Pro
Nowy model jest kontynuacją wyjątkowo popularnej wśr...