Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – luksusowe aukcje osób znanych

Opublikowano: 12 stycznia 2018

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018 gra “Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Już w najbliższy weekend czekają nas wielkie emocje, jak co roku w aukcje włączają się ludzie znani, przekazując drogocenne rzeczy na licytacje. Oto lista według nas najciekawszych.

Suknia ślubna VERY WANG od Anny Starmach, aktualna cena 1 525 zł.

Sukienka od Vera Wang. Anna Starmach, znana blogerka kulinarna, jurorka polskich edycji MasterChef, autorka książek kucharskich w 2017 roku wzięła w niej ślub.

Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej, aktualna cena 4 600 zł.

Agnieszka Radwańska już po raz kolejny ofiarowuje rzecz na aukcje WOŚP. Tym razem, z racji, że brała ślub w minionym roku podarowała suknie ślubną razem z dwoma welonami wysadzonymi kamieniami Svarowskiego. Kreację zaprojektowała Agnieszka Maciejak.

Robert Lewandowski przekazał 2 bilety na mecz Bundesligi, aktualna cena 6 100 zł

Robert Lewandowski przekazał na aukcje dwa bilety jednoosobowe na mecz Bundesligi w Monachium w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Anna Lewandowska – zaproszenie na obóz BY ANN, aktualna cena 6 100 zł

Anna Lewandowska zaprasza do licytowania wstępu na obóz by Ann dla jednej osoby, który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki “Dojo Stara wieś” na przełomie sierpnia i września roku 2018

Gitara Slasha z Guns N’ Roses od Szymona Chwalisza, aktualna cena 45 150 zł

Podarowana gitara została pomalowana przez Szymona Chwalisza i zaprojektowana przez samego Slasha, gitarzystę Guns N’ Roses! Ta oryginalna gitara miała być prezentem dla Saula Hudsona, znanego szerzej pod pseudonimem Slash. Jednak muzyk, kiedy ten dowiedział się o naszej fundacji WOŚP postanowił oddać ją na aukcję. Slash podarował ją w hotelu tuż przed koncertem Guns N’ Roses w Gdańsku.

Kolacja przygotowana przez Karola Okrasę, aktualna cena 2 251 zł

Wyjątkowa kolacja w restauracji Platter by Karol Okrasa w Warszawie. Dania ze specjalnie przygotowanym menu dla dwojga przygotuje i zaserwuje szef Kuchni Karol Okrasa.

Zdjęcie SCORPIONS z podpisami zespołu od Dariusza Michalczewskiego, aktualna cena 5 049 zł

Dariusz Michalczewski podarował zdjęcie wydrukowane na specjalnej płytce na złotym tle, na nich oryginalne podpisy członków zespołu Scorpions!

Trening z Karoliną Ferenstein-Kraśko, aktualna cena: 2 000 zł

Specjalny trening prowadzony przez Karolinę Ferenstein- Kraśko dla osób na różnym poziomie zaawansowania jazdy konną. W programie zaplanowane jest zwiedzanie Stadniny Koni Ferensteinów, kolacja w plenerze nad  brzegiem jeziora.

 

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski to najlepszy piłkarz w historii polskiej...
dieta bezglutenowa
Dieta bezglutenowa cieszy się w Polsce coraz większą popular...
złota piłka
Z początkiem grudnia smutek i rozgoryczenie znowu zapanowały...
Maciej Zień to jeden z najbardziej znanych i cenionych polsk...
Robert Lewandowski
Cztery bramki strzelone Realowi Madryt, pięć goli w dziewięć...