Karolina Pilarczyk

Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

Opublikowano: 30 marca 2023

Karolina Pilarczyk podczas odbywającej się co roku imprezy promuje wszystkie dyscypliny motorsportu. Show zaplanowane na ten rok jest już za nami – drifterka premierowo pokazała swoje sportowe auta na sezon 2023.

Karolina Pilarczyk jest najpopularniejszą zawodniczką motorsportową w naszym kraju. Promocja sportów samochodowych to jej główny cel, który z powodzeniem realizuje.

Tegoroczne show, przygotowane przez ekipę zawodniczki i Mariusza Dziurleja, odbyło się 22 marca w warszawskim klubie HULAKULA. Wydarzenie przyciągnęło miłośników motorsportu, którzy zgromadzili się na miejscu, jak również w swoich domach, przed telewizorami, oglądając transmisję online. Na evencie prezentującym sportowe auta pojawiło się wiele gwiazd, dziennikarzy i zawodników.

Najciekawsze Auto Motorsportowe

Na początku imprezy ogłoszono zwycięzców i wręczono nagrody kierowcom, których pojazdy okazały się najlepsze w plebiscycie Najciekawsze Auto Motorsportowe. Była to druga edycja autorskiego plebiscytu duetu Pilarczyk-Dzieurleja. Głosami internautów zwyciężyła Skoda Fabia Kajetana Kajetanowicza w rajdach, w wyścigach − BMW Mery Czepiel, Nissan Grzegorza Czapli w driftingu, a Zmota Juri Team w offroadzie.

Klucze do sukcesu

Nie tylko motorsportowcy odebrali statuetki. Podczas imprezy nagrodzono także firmy, które wspierają rozwój swoich zawodników i umożliwiają im czerpanie radości z pasji. Laureatami zostali: ECUMaster (producent systemów zarządzania silnikiem), Warter Fuel (producent biopaliw rajdowych), Rainforest Challenge (najbardziej znacząca impreza offroadowa na świecie) oraz HULAKULA (klub, w którym wydarzenie odbyło się po raz dziesiąty).

Pokaz bielizny DeVu Diany Walkiewicz

W trakcie eventu nie mogło zabraknąć stałego punktu programu − pokazu mody. Diana Walkiewicz zaprezentowała zaprojektowaną przez siebie bieliznę, którą można było podziwiać m.in. na Miss Polonii Milenie Sadowskiej. Pokazowi towarzyszyła muzyka grana na żywo przez duet Lubert/Strzelba. Ta część programu spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony odbiorców, którzy nagrodzili pokaz aplauzem, porównując go do show organizowanych przez Victoria’s Secret.

Karolina Pilarczyk

Drifting i nie tylko w 2023

Punkt kulminacyjny eventu stanowiła prezentacja premierowego samochodu driftingowego, z którym Karolina Pilarczyk rozpoczyna obecny sezon zawodów. Na widzów czekało miłe zaskoczenie, ponieważ ujrzeli aż 3 pojazdy. Mistrzyni powiększyła bowiem swoją kolekcję o auto do offroadu oraz samochód przeznaczony do szkolenia kierowców w Akademii Jazdy Karoliny Pilarczyk.

W sezonie 2023 drifterka będzie brała udział w rywalizacji Nissanem 200SX S15, wyposażonym w silnik Corvette LSX 6.2 o mocy ok. 1000 KM z kompresorem. Oczywiście nie zabrakło na nim wizerunków pupili mistrzyni.

Do offroadu Pilarczyk wybrała potężną maszynę, która może nie tylko jeździć, lecz także pływać. Silnik Lexusa o pojemności 4,3 l oraz 8 cylindrów z pewnością pomogą zawodniczce jeszcze nie raz stanąć na podium.

Karolina Pilarczyk zaprezentowała też pojazd podobny do jej auta driftingowego, który jest prezentem dla fanów motoryzacji i bezpiecznego poruszania się po drodze. Posłuży przyszłym kierowcom lub tym, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w Akademii Jazdy. Drifterka otwiera ją z Mariuszem Dziurleją we współpracy z autodromem Toruń.

Partnerami wydarzenia były marki: Petronas, Yato, Falken oraz Biuro Promocji Tunezji, które ufundowały upominki dla wybrańców na widowni. Szczęśliwcy otrzymali komplet kluczy samochodowych, zestaw olei, komplet opon oraz tygodniowy wyjazd do Tunezji dla 2 osób.

Karolina Pilarczyk

Impreza licznie przyciągnęły gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znaleźli się m.in. Monika Richardson, Magdalena Narożna, Monika Jarosińska, Kinga Zawodnik, Eliza Gwiazda, Magdalena Bolesławska, Ewelina Ruckgaber, Karla Strzelba, Ewa i Tomasz Lubert, Przemysław Stippa oraz Patryk Mikiciuk.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Regeneracja skrzyni biegów
Regeneracja skrzyni biegów j...
Summer Queen
Na pewno pamiętasz serial „Słoneczny Patrol”, który zapocząt...
Hyundai KONA
Za 20 000 euro możemy sięgnąć dość daleko w świecie SUV-ów....
Biżuteria
Sklep jubilerski Prestiż to to miejsce, w którym tradycja ju...
Sneakersy na zimę
Na horyzoncie zima, a także pytanie: czy to dobra pora, aby...