NOKK HOUSES

Własny domek wypoczynkowy na Mazurach

Opublikowano: 19 maja 2021

NOKK HOUSES to nowa inwestycja całorocznych domów wypoczynkowych na Mazurach od firmy BJP Development Investment. To wyjątkowa i bardzo kameralna inwestycja, w ramach której w pierwszym etapie powstanie jedynie sześć ekskluzywnych, nowoczesnych domów letniskowych. Osiedle wypoczynkowe NOKK HOUSES zlokalizowane jest na Mazurach, nad jeziorem Sąpłaty, zaledwie 40 kilometrów od Olsztyna.

Rusza budowa wyjątkowych, nowoczesnych i ekskluzywnych, a przy tym idealnie wkomponowanych w naturę, całorocznych domków wypoczynkowych na Mazurach. Firma deweloperska BJP Development Investment planuje ich oddanie już na początku 2022 roku, tak aby nowi właściciele nieruchomości mogli cieszyć się nimi wiosną i latem przyszłego roku. Inwestycja zlokalizowana jest nad pięknym i czystym jeziorem Sąpłaty, niedaleko miejscowości Pasym, Szczytno, Olsztyn i w otoczeniu w łąk oraz lasów mazurskich.

Zamieszkaj na Mazurach

Mazury, to niewątpliwie cud natury i jedno z najchętniej wybieranych miejsc w Polsce, jako  kierunek wakacyjnych urlopów i weekendowych wypoczynków. NOKK HOUSES powstaje z myślą o osobach, które marzą o posiadaniu niewielkiego, ale komfortowego domu nad jeziorem, na Mazurach, który będzie zielonym azylem od zgiełku życia w miejskiej dżungli. Domki wypoczynkowe budowane przez firmę BJP Development Investment, to przemyślana pod każdym względem inwestycja, która ma zapewnić im przyszłym właścicielom komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Wypoczynek w NOKK HOUSES ma być po prostu przyjemny i bezproblemowy.

– Koncepcja osiedla wypoczynkowego NOKK HOUSES zrodziła się nad Jeziorem Sąpłaty i, prawdę mówiąc, nie wyobrażaliśmy jej sobie w innym miejscu niż to. Zamysł jest jasny od początku. NOKK HOUSES mają być – i będą – miejscem oferującym maksymalny komfort, najwyższy możliwy standard wykończenia i możliwość bliskiego kontaktu z naturą. Bogata fauna i flora, cisza, spokój, bajeczne krajobrazy i ciekawe regionalne tradycje Warmii i Mazur… Wszystko to sprawia, że spędzanie wolnego czasu we własnym domu nad Jeziorem Sąpłaty doskonale wpisuje się w ideę slow life, którą chcemy promować – podkreśla Dawid Jakubowski, Prezes Zarządu, BJP Development Investment.

Idealna, letnia mini rezydencja

NOKK HOUSES utrzymane są w stylu nowoczesnej „stodoły”, z dużymi przeszkleniami, które mają zapewnić dostęp do naturalnego światła. Ich wygląd nawiązuje do stylu skandynawskiego, którego minimalizm idealnie pasuje do otoczenia. Każdy z domów usytuowany będzie na działce o idealnej wielkości 400 metrów kwadratowych, z zagospodarowanym ogrodem już na etapie odbioru. Właściciele letnich nieruchomości będą mieli także do dyspozycji słoneczny taras. Plac zabaw, monitoring, parking dla rowerów, klimatyzacja, prywatny dostęp do jeziora – to tylko niektóre udogodnienia NOKK HOUSES.

Dużym atutem będzie również samo wykonanie domków, z najnowocześniejszej na rynku stalowej konstrukcji szkieletowej, która zapewnia idealna geometrię domku i bardzo dobrą izolacją. Na konstrukcję klienci otrzymają aż 50-letnią gwarancją.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Osuszacza Powietrza
Utrzymanie komfortowego i zdrowego środowiska wewnątrz domu...
inwestowanie na Cyprze Północnym
Dostarczenie atrakcyjnej oferty to dopiero początek...
Odświeżacz powietrza
W biurze oraz w domu powietrze może wydawać się nieświeże. B...
odbiór mieszkania
Każdy marzy o idealnym domu, który zagospodaruje wed...
Klimatyzator kasetonowy
...