Wojciech Szubert

Wojciech Szubert – pasja i biznes mogą iść w parze

Opublikowano: 21 czerwca 2018

Wielu z nas wydaje się, że prowadzenie biznesu to same wyrzeczenia, ciężka praca, rezygnacja z życia prywatnego i zainteresowań. Oczywiście można znaleźć potwierdzenie tej teorii na przykładach wielu ludzi, ale okazuje się, że nie jest to reguła.

Nasza mentalność zmienia się z każdym rokiem, a dojrzałe i nowoczesne podejście do biznesu sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców łączy w swojej branży przyjemne z pożytecznym – realizuje swoje pasje przy jednoczesnym rozwoju działalności.

Idealnym przykładem innowacyjnego podejścia do biznesu jest Wojciech Szubert – kreator innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwach, utalentowany manager sprzedaży i autor motywacyjnych systemów szkoleniowych.

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert

Wojciech Szubert zawodowo związany jest między innymi z firmą Gran Holding, która wspiera przedsiębiorców na różnych etapach rozwoju biznesu.

Prywatnie jest pasjonatem podróży, co z powodzeniem łączy z pracą, nawiązując kontakty międzynarodowe. Przykładem było m.in. spotkanie z Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce – Raminem Mehmanparastem. Jego celem było nawiązanie współpracy Gran Holding z Iranem, ale zaowocowało to również organizacją niesamowitej wyprawy „Iran śladami polskich uchodźców”.

Wojciech Szubert jest również fundatorem wielu lukratywnych startupów i filantropem. Założył Fundację „Małe Szczęścia” wspierającą dzieci z potrzebujących rodzin w rozwijaniu ich talentów.

Jako osoba wierząca, że sukces to dzieło ludzi, wspiera rozwój zawodowy oraz pasje swoich pracowników.

W 2009 roku otrzymał prestiżową nagrodę – statuetkę Gentlemana, przyznawaną przez ekskluzywny miesięcznik dla mężczyzn „Gentleman”. Oprócz niego wyróżnieni byli m.in. Krzysztof Hołowczyc, Piotr Kraśko i Andrzej Piaseczny.

Mimo wielu wyróżnień, Szubert nie spoczywa na laurach i nieustannie poszukuje ciekawych inicjatyw godnych wsparcia finansowego. Jako pasjonat aktywnego stylu życia, realizuje przedsięwzięcia, które stają się źródłem zdrowia i radości dla szerokich rzesz beneficjentów. Są to między innymi: aplikacja GdzieGramy, pozwalająca w szybkim czasie znaleźć partnerów do wspólnego uprawiania sportu, czy wsparcie projektu Happy Evolution na temat zdrowia.

Jak widać wiedza i doświadczenie w biznesie, połączone z pasją i otwartością na ludzi oraz ich potrzeby, stają się źródłem nie tylko rozwoju osobistego, ale również fundamentem sprawnie realizowanych przedsięwzięć.

Kluczem do sukcesu jest praca zgodna z własnym zainteresowaniami i chęć wprowadzania zmian będących odpowiedzią na realne potrzeby społeczne.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Lokal usługowy w centrum Warszawy
Lokal usługowy w warszawskim centrum to nie tylko przestrzeń...
wózek widłowy
Wózki do kompletacji to nieodzowny element pracy w m...
książki biznesowe
W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym zmiany zachodzą...
Sklep internetowy
Czy marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego biznesu...
Gorlice
Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne c...