Menu

Wrocław Fashion Meeting – Modowy weekend we Wrocławiu

W najbliższy weekend 19 listopada nikt nie odbierze Wrocławiowi miana polskiej stolicy mody. Odbędzie się tam Wrocław Fashion Meeting. Za jego sprawą prestiżowe i atrakcyjne wnętrze Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1) na dwa dni stanie się doskonałym miejscem zakupów, spotkań i najmodniejszej rozrywki.

Wydarzenie poprowadzi prezenter Studia Lotto i uczestnik wielu programów telewizyjnych Conrado Moreno. Gościem specjalnym będzie Mateusz „Góral” Jarzębiak – uczestnik programu „Top Model”, który opowie o kulisach pracy w modelingu i zaprezentuje na wybiegu męskie kolekcje. Natomiast profesjonalnie o modowym biznesie opowie w ramach wykładu „Promocja marki odzieżowej w Polsce” Anna Rasiewicz – szkoleniowiec z zakresu budowania marki.

W pokazach wystąpią znane marki, m.in.: Magda Hasiak, Anna Drabczyńska, Girl Little Boy, a także Folk Design, którego prezentację uświetni występ na żywo wokalistki Kasi Malendy.

Ugruntowane na rynku polskie marki, takie jak Mimika, EMC Studio, UNICORNO czy Nun.mi przedstawią propozycje biznesowe, casualowe i klasyczne. Na wybiegu zobaczymy też zaskakujące show OFF WFM w klimacie off fashion, przygotowane przez Xato by Adrian Lewandowski. Kreatorem makijaży do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, a partnerem w zakresie fryzur salon Agnieszka Gajda-Juzak HAIR DESIGNER.

Czołówka polskich projektantów młodego pokolenia zainspiruje wszystkich miłośników mody i przyciągnie fashionistów, którzy chcą być najbardziej na bieżąco z aktualnymi jesienno-zimowymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej.

Sygnowane kreacje wprost z wybiegów będą dostępne w sprzedaży na 130 stoiskach ich autorów zaaranżowanych w strefie showroom, których na próżno szukać w galeriach handlowych.

Na gości wydarzenia w strefie beauty czekać będą wizażyści, styliści i eksperci od makijażowych trików.

Pokażą oni, jak można zabłysnąć, a obecni na miejscu specjaliści doradzą w kwestiach dbałości o wygląd i zdrowie. Nowością będą porady brafiterskie, możliwość zrobienia sobie wyjątkowego tatuażu Mohendi oraz zabiegi kosmetyczne.

Dla poszukiwaczek swojego indywidualnego stylu specjalne atrakcje przygotowały stylistki z mystyle BOX i najlepsi fotografowie FujiFilm.

Bezpłatne konsultacje i ekspresowe stylizacje mystyle BOX, porady fotografa FujiFilm. Czerwony dywan i zdjęcia na tle ścianki do odbioru na miejscu.

Co roku podczas weekendowego święta mody Wrocław Fashion Meeting można poszukać inspiracji i skorzystać z okazji do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku. Na wydarzeniu nie zabraknie kolekcji dla najmłodszych, obecnych na wybiegu oraz w strefie kids fashion. Wśród marek, które zaprezentują kolekcje dziecięce, w pokazach znajdą się najlepsze autorskie brandy, m.in.: MeMola, Bexa, Domino, Minimi, Arrow.

Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są zakupy od projektantów i pokazy mody damskiej, męskiej i dziecięcej.

Pokazy podczas tegorocznej edycji rozpocznie sobotni blok, otwierający wydarzenie parada projektantów, a wieczorem na Gali Fashion Meeting kolekcje zaprezentują gwiazdy tegorocznego wydarzenia.

Tego jeszcze nie było! Wyjątkowym elementem wydarzenia będzie pokaz specjalny pod intrygującym tytułem: „Kto za tym stoi?” – odbędzie się on w sobotę o godz. 16:30. Pierwszy raz w Polsce projektanci osobiście zaprezentują siebie i swoją markę na wybiegu. Goście Wrocław Fashion Meeting będą mieli niezwykłą okazję zobaczyć, kto za tym stoi i naprawdę tworzy polską modę!

W niedzielę na wybiegu pojawią się także osoby zafascynowane modą – uczestnicy konkursu stylizacyjnego Stylowy Wrocław, którzy zaprezentują swoje spojrzenie na obowiązujące trendy.

Tematem przewodnim rywalizacji będzie intrygujące hasło „Zrób się na szaro”, a okazję do zaprezentowania na wybiegu własnych stylizacji przed szeroką publicznością zyska maksymalnie 30 najlepszych uczestników, w tym 20 wyłonionych w etapie internetowym na postawie nadesłanych wcześniej zdjęć oraz 10 wybranych podczas wydarzenia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody od projektantów i sponsorów, których łączna wartość przekracza 6 tys. zł.

RAMOWY PROGRAM WYDARZENIA

SOBOTA (19 listopada)

11:00 – otwarcie pierwszego dnia targów (zakupy – cały dzień)

13:00 – pokazy mody – parada projektantów część 1

14:00 – pokazy mody dziecięcej część 1

16:30 – pokaz specjalny „Kto za tym stoi?”

17:00 – spotkanie na scenie z gościem specjalnym Mateuszem „Góralem” Jarzębiakiem

19:00 – pokazy mody – gala fashion meeting część 1

20:00 – zakończenie pierwszego dnia targów

NIEDZIELA (20 listopada)

11:00 – otwarcie drugiego dnia targów (zakupy – cały dzień)

11:30 – wykład na temat promocji marki odzieżowej w Polsce

12:30–14:30 – konsultacje promocja marki odzieżowej

13:00 – pokazy mody dziecięcej część 2

14:00 – pokazy mody – parada projektantów część 2

15:00 – ćwierćfinał konkursu stylizacyjnego

16:00 – półfinał konkursu stylizacyjnego

16:20 – finał konkursu stylizacyjnego

18:00 – pokazy mody gala fashion meeting część 2, pokazy mody OFF WFM, występ OZD i wokalistki Kasi Malendy

20:00 – zakończenie targów

Więcej informacji:

www.wroclawfashionmeeting.pl

www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Partnerzy: Stadion Wrocław, ibis budget Wrocław Stadion, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer, Feszyn.com, mystyle BOX, FujiFilm, Kazar, empik, Biletin, Ticketpro

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań i „Magazyn VIP”

Organizator: Sequence

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023