Sodexo

Wspieraj usługi dla biznesu. Stań się członkiem zespołu Sodexo

Opublikowano: 29 września 2022

Tradycyjne usługi dla firm to atrakcyjny sektor zatrudnienia, który pozwala znaleźć pracę zarówno osobom o wysokich umiejętnościach manualnych, jak i kandydatom obdarzonym zdolnościami zarządczymi. Warto przy wyborze przyszłego pracodawcy sprawdzić, czy prowadzi specjalne programy rozwojowe. Zachęcamy do zapoznania się z profilem globalnej firmy Sodexo, która świadczy usługi dla biznesu w 56 krajach i wspiera swoich pracowników niezależnie od zajmowanego przez nich stanowiska.

Czym zajmuje się Sodexo?

Zbudowanie międzynarodowej marki zajęło Sodexo kilkadziesiąt lat. Historia firmy zaczyna się w 1966 roku, kiedy w Marsylii Pierre Bellon stworzył start-up, który świadczył żywieniowe usługi dla biznesu, szkół i szpitali. Pomysł powiódł się i już w połowie lat 80. przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w Ameryce Południowej, Północnej, w Azji i Afryce. Od 1993 roku jest obecne także w Polsce i na przestrzeni ostatnich 30 lat znacząco umocniło swoją pozycję rynkową.

Proponowane usługi dla biznesu rozszerzono o nowe obszary działalności: kompleksową obsługę nieruchomości, zarządzanie miejscem pracy czy usługi concierge. To sprawia, że Sodexo jako pracodawca musi znaleźć kompetentnych specjalistów w różnych dziedzinach. Tym samym prowadzi szeroką rekrutację wśród wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów. Po przyjęciu na stanowisko zapewnia możliwość rozwoju umiejętności i daje okazję do wymiany doświadczeń z innymi pracownikami.

Warto podkreślić, że Sodexo przywiązuje wagę do wartości i zasad etycznych. Przyjęty ład korporacyjny uwzględnia działania na rzecz równych szans dla każdego, bez względu na wiek, pochodzenie, poglądy czy orientację seksualną. Dzięki temu pracownicy świadczący w imieniu przedsiębiorstwa usługi dla firm czują się inkluzywnie w miejscu pracy. Ambicją Sodexo jest też przejrzysta komunikacja.

Przyjazny profil Sodexo jako pracodawcy

Firma podkreśla, że stara się dążyć do pełnej integracji zespołu, ponieważ zgranie pracowników podczas świadczenia usługi dla firm jest kluczowym czynnikiem sukcesu i źródłem przewagi konkurencyjnej. Nic w tym dziwnego, skoro Sodexo wciąż jest firmą rodzinną, a wartości firmy to duch usługi, duch zespołu i duch rozwoju.

Zachęcamy do regularnego śledzenia rynku pracy i zainteresowania się ofertami wystawionymi przez Sodexo. Przedsiębiorstwo podejmuje stałą współpracę w trzech głównych obszarach działalności: obsłudze budynków (m.in. zarządzanie, obsługa techniczna, usługi sprzątania), prowadzeniu restauracji i cateringu oraz administracji. Swoją drogę zawodową w tym międzynarodowym przedsiębiorstwie mogą kontynuować m.in. szefowie kuchni, eksperci ds. nieruchomości, technicy oraz managerowie. Jeśli więc chcesz świadczyć usługi na firm w jednej z największych korporacji na świecie, Sodexo jest Twoim wymarzonym miejscem pracy.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Lokal usługowy w centrum Warszawy
Lokal usługowy w warszawskim centrum to nie tylko przestrzeń...
wózek widłowy
Wózki do kompletacji to nieodzowny element pracy w m...
książki biznesowe
W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym zmiany zachodzą...
Sklep internetowy
Czy marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego biznesu...
Gorlice
Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne c...