Menu
Łódź

Wszystkie barwy Łodzi – kreujemy przyszłość miasta

Łódź to przepiękne miasto w centralnej Polsce. To właśnie tutaj niezwykła historia spotyka się z przepiękną architekturą. Wśród łódzkich ulic znajdziesz wiele wspaniałych zabytków, romantycznych restauracji i fantastycznych klubów. Nadal jednak wiele osób omija je w planach podróży. Czas to zmienić!

Miasto pełne możliwości

Miasto rozwija się w bardzo szybkim tempie, a kolejne wydarzenia sportowe, rozrywkowe i artystyczne to doskonały powód, aby spędzić tu chociaż jeden weekend. Wszystkie te wartości promuje zespół lodz.travel – Łódzka Organizacja Turystyczna. Jej główną siłą jest potężny kapitał ludzki. To sprawia, że każdego dnia pojawiają się nowe pomysły na promocję tego niezwykłego miasta. Organizację tworzą ludzie z ogromną pasją, którzy dla Łodzi poświęcają swój czas, aby zapraszać tu gości z całego świata. Dzięki temu każdy, kto odwiedzi ich małą ojczyznę, będzie powracał tu z uśmiechem na twarzy. To idealne miejsce na rodzinny wyjazd lub wypoczynek w gronie przyjaciół.

Zakres działalności

Działalność lodz.travel opiera się na wielu płaszczyznach, gdyż wyłącznie holistyczna praca przynosi realne korzyści. Ważnym ogniwem organizacji jest informacja turystyczna. Można ją znaleźć na parterze narożnej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 28. Otrzymasz tu profesjonalne porady nie tylko na temat Łodzi, ale również całego regionu. Na miejscu sięgniesz do zbiorów kartograficznych oraz biblioteki turystycznej. Warto odwiedzić to miejsce, aby dowiedzieć się, gdzie spędzić noc i co należy zwiedzić. Łódzka Organizacja Turystyczna zajmuje się przygotowaniem podróży studyjnych dla dziennikarzy, blogerów, vlogerów, touroperatorów, a także przedstawicieli korporacji. Ponadto zespół ŁOT pojawia się na licznych targach i prestiżowych wydarzeniach branżowych. Niezwykle ważny jest dziś marketing internetowy. Dlatego na stronie lodz.travel znaleźć można wiele informacji na temat łódzkich atrakcji. Warto odwiedzić serwis, aby być na bieżąco i odnaleźć ciekawe formy spędzania wolnego czasu. Wszystkie szczegóły na temat, koncertów, festiwali i wydarzeń kulturalnych odkryjesz właśnie tutaj, a także pobierzesz przydatne mapy i foldery. Profil organizacji znajdziesz również na Facebooku.

Dla ludzi i dla miasta

Organizacja ważnych wydarzeń i konferencji może być sporym wyzwaniem dla wielu początkujących przedsiębiorców. Jednak idealnie zaprojektowane wydarzenie stanowi wizytówkę firmy i świadczy o jej renomie. Dlatego warto oddać to przedsięwzięcie w ręce profesjonalistów z Łódzkiej Organizacji Turystycznej. Ich wiedza na temat bazy obiektów konferencyjnych oraz kontakt z agencjami eventowymi to niekwestionowane atuty. Wszystkich gości warto zaprosić na spacer po najpiękniejszych zakątkach miasta. Doświadczony zespół ŁOT pokaże miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć. A może pragniesz zorganizować koncert lub zawody sportowe, a nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z lodz.travel już dziś.

fot. materiały prasowe

6 odpowiedzi na “Wszystkie barwy Łodzi – kreujemy przyszłość miasta”

 1. Dominik Warmuz pisze:

  Faktycznie, w obecnej sytuacji najbezpieczniej na łodzi.

 2. Mirosław nie z Łodzi pisze:

  Nienawidzę Łodzi – mieszkałem tam 5 lat na studiach – okropny czas

 3. Oksana pisze:

  Czy Łódzka Organizacja Turystyczna organizuje study tours dla dziennikarzy z Ukrainy?

 4. monika adkowska pisze:

  Czy to zdjęcie to słynna ulica Piotrowska?

 5. ŁOT pisze:

  Tak, prosimy skontaktować się z działem turystyki przyjazdowej na lodz.travel, zakładka „Organizacja” „Kontakt”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2023