SPA, hotel, wypoczynek,

Wybór SPA – gdzie warto pojechać?

Opublikowano: 10 września 2020

Każdy z nas jest inny, oczekujemy również innych rzeczy na różnych etapach naszego życia. Jeśli chodzi o wizyty w SPA, ofert mamy bardzo wiele, tak że każdy znajdzie interesującą go zabiegi. Warto przed wyjazdem poznać nieco bliżej nasze opcje, by czas relaksu okazał się prawdziwie udany. Do jakiego SPA możemy się zatem udać?

SPA holistyczne

Holistyczna filozofia zakłada dbanie o całokształt – o naszego ducha oraz ciało. W takim SPA możemy oczekiwać spójności w wystroju, ubiorze i zachowaniu obsługi hotelowej, jedzeniu, a także samej ofercie zabiegów. Mają one przywrócić spokój wszystkim naszym zmysłom, a także dać czas dla odpoczynku naszej głowie – zaopiekować się nami w całości. W takim SPA możemy oddać się kontemplacjom w łaźniach, wziąć udział w medytacji czy jodze.

SPA Beauty

Tutaj liczy się przede wszystkim zadbanie o nasz wizerunek. Zabiegi skoncentrowane są wokół regeneracji skóry i przywróceniu jej równowagi, nawilżenia czy blasku. W SPA beauty zadbamy o odprężenie mięśni, oczyścimy skórę, wykonamy zabiegi takie jak mikrodermabrazja czy zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub botoksu. Wszystko po to, by przywrócić naszej skórze najlepszą kondycję.

SPA medyczne

To z kolei alternatywy dla znanych już od lat uzdrowisk czy sanatoriów. W takim SPA znajdziemy zabiegi z zakresu regeneracji, a także zabiegi rehabilitacyjne wykonywane pod okiem specjalistów. SPA medyczne oferuje liczne zabiegi, które za zadanie mają przywrócić nas do zdrowia lub być element terapii. Możemy udać się do SPA medycznego, gdy mamy problemem z układem oddechowym, układem krążenia czy zmagamy się z dolegliwościami z kręgosłupem.

SPA w resorcie

W takim miejscu oprócz licznych zabiegów beauty, znajdziemy bardzo wiele innych atrakcji, które umilą nam popołudnie. Po maseczkach czy masażach możemy na przykład udać się na lekcję jazdy konnej, mecz tenisa czy lekcję żeglarstwa. Resorty najczęściej położone są w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach, takich jak morze czy góry, dzięki czemu pod nosem mamy do zwiedzania prawdziwe perełki naszego kraju.

SPA dla rodziny

Na urlop z dziećmi najlepiej wybrać family SPA, w którym znajdziemy zabiegi przeznaczone również dla tych młodszych urlopowiczów. Będą to relaksujące masaże czy specjalne zabiegi dla matek i córek. A po masażach możemy udać się na wodne szaleństwo nad hotelowy basen czy skorzystać z innych atrakcji, które hotel przygotował dla najmłodszych. Dzięki temu, cała rodzina może świetnie spędzić czas, oddając się cudownym zabiegom w SPA.

Szukasz komfortowego hotelu z zabiegami SPA? Odwiedź https://www.olandia.pl/oferty-specjalne/zakochaj-sie-w-olandii.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
olejki zapachowe
Witajcie! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak...
Hotel Amber Park
Bałtyk jest piękny o każdej porze roku. Szerokie plaże i nad...
Pawilon ogrodowy
Lato jak żadna inna pora roku zachęca do tego, żeby jak najw...
Perfect SPA Awards
20 marca 2023 r. w warszawskim Hotelu Marriott podcz...
prezent na 40-te urodziny
40-te urodziny to ważny moment dla każdego mężczyzny. W końc...