sala bankietowa Wrocław

Wydarzenia prywatne i biznesowe we Wrocławiu. Dlaczego warto je zorganizować w hotelowej sali bankietowej?

Opublikowano: 20 lutego 2019

Restauracje i hotele z salą bankietową stają się coraz popularniejszym miejscem na organizację prywatnych i biznesowych wydarzeń: przyjęcia komunijnego, chrzcin, urodzin, firmowej integracji lub bankietu. Jakie są zalety organizacji imprez w takim miejscu?

Gwarancja wygody, elegancji i profesjonalnej obsługi to główne powody, dla których decydujemy się na przeniesienie ważnego wydarzenia o charakterze prywatnym i biznesowym do restauracji.

Rodzinna uroczystość poza domem

Organizacja rodzinnej uroczystości wymaga dużego nakładu pracy. Wiąże się z godzinami spędzonymi w kuchni, obowiązkiem samodzielnej obsługi gości podczas przyjęcia i długim sprzątaniem po jego zakończeniu. Nic dziwnego, że w obliczu konieczności organizacji rodzinnego wydarzenia eleganckie restauracje stają się kuszącą alternatywą dla domowego zacisza. Gwarantują większą niż w domu ilość miejsca, kompleksową obsługę oraz profesjonalne porady i fachową pomoc podczas przygotowań. Zapraszając gości do sali bankietowej, można ich zaskoczyć wyszukanymi, nietypowymi daniami, serwowanymi przez doświadczonego szefa kuchni. Organizacja rodzinnej imprezy w takim miejscu poza tym, że pozwala zaoszczędzić czas i energię włożone w przygotowania, daje pewność, że całe spotkanie odbędzie się w eleganckim klimacie i  będzie dopięte na ostatni guzik.

sala bankietowa Wrocław

Impreza firmowa poza biurem

Świetną okazją do zorganizowania eleganckiego bankietu są także wydarzenia biznesowe. W ten sposób warto uczcić sukces firmowy, zakończenie konferencji, wizytę ważnych kontrahentów czy pojawienie się nowych pracowników. W zależności od okazji zaproszenie na przyjęcie firmowe do restauracji lub hotelu może być formą docenienia współpracowników lub sposobem na zrobienie wrażenia na swoich klientach. Bankiet biznesowy jest dobrym zabiegiem wizerunkowym, który podnosi renomę i prestiż firmy. Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa i wykwintne menu budują pozytywną atmosferę, sprzyjającą lepszemu poznaniu się gości, przeprowadzeniu networkingu czy rozmów biznesowych w mniej tradycyjnej formie.

Jakie miejsce wybrać na prywatną lub biznesową imprezę?

Doświadczenie w przygotowywaniu imprez prywatnych i biznesowych, jakość dań w menu, wystrój i wielkość sali mają kluczowe znaczenie przy wyborze miejsca na prywatne lub biznesowe wydarzenie. Szczególnie atrakcyjny wydaje się hotel z restauracją i salą bankietową. Jest tam bowiem nie tylko miejsce na organizację uroczystości, ale też nocleg dla gości spoza miasta. W przypadku organizacji wydarzenia firmowego warto także zwrócić uwagę na ofertę sal konferencyjnych.

Odpowiednie warunki do przeprowadzenia uroczystości rodzinnej lub imprezy biznesowej zapewnia Q Hotel Plus Wrocław. Znajduje się w nim duża przestrzeń konferencyjna, która obejmuje 5 nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych sal konferencyjnych, mogących łącznie pomieścić 200 osób. Można tam przeprowadzić szkolenie, dużą konferencję czy spotkanie zarządu, które poprzedzą uroczysty bankiet w  przestronnej i atrakcyjnej sali bankietowej we Wrocławiu. To także odpowiednie miejsce na organizację urodzin i chrzcin na kilkadziesiąt osób czy wesela dla nawet kilkuset gości. Ten atrakcyjnie położony hotel blisko rynku we Wrocławiu nie tylko oddaje do dyspozycji elegancką przestrzeń bankietową, ale też służy fachową pomocą w organizacji wydarzenia. Doświadczenie personelu, gustownie zaaranżowane wnętrza i wykwintne dania z hotelowej restauracji Questa są gwarantem udanego przyjęcia.

Udostępnij ten post:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Powiązane treści
Wypoczynek z dala od cywilizacji, ale w luksusowych...
Fotobudka 360
Poszukiwanie wyjątkowych form rozrywki dla różnych wydarzeń...
Krzysztof Pianowski
Wszystko, do czego doszliśmy, zrodziło się z ciężkie...
Szczawnica
Szczawnica to malownicze miasto uzdrowiskowe położon...
wesele w górach
Organizacja wesele to spore wyzwanie dla narzeczonych. Staje...