Menu
skarpetki

Wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych osób – zrób bliskim wyjątkowy prezent

Trafiony prezent to taki, który podoba się osobie obdarowanej. Musi on być wyjątkowy i dopasowany do gustu jednostki, która go otrzymała. W praktyce nie jest łatwo spełnić te warunki, zwłaszcza w czasach, gdy większość z nas ma nieograniczone możliwości oglądania świata z różnych perspektyw (jeśli nie na żywo to przynajmniej w telewizji lub Internecie). Współczesnego człowieka tak naprawdę mało co jest w stanie zadziwić oraz zachwycić. Jeśli jednak uda się to osobie wręczającej prezent, w pewnym sensie można mówić o jej sukcesie. Skąd jednak wziąć pomysł na podarunek marzeń? I co może się nim stać? Uzyskanie odpowiedzi na te pytania sprawi, że superprezenty od tej pory staną się Twoją specjalnością, a każdy Twój krewny czy znajomy będzie chciał je od Ciebie otrzymać:).

Niezapomniane wrażenia w niskiej cenie

Tak jak powietrza, człowiek do życia potrzebuje zagwarantowania sobie od czasu do czasu podwyższonego poziomu adrenaliny. Oczywiście, stopień takiego zapotrzebowania zależy od szeregu różnych czynników, między innymi od charakteru danej osoby, jej aktualnej sytuacji materialnej i rodzinnej, osobistych zainteresowań itp. Jeśli jednak szukasz prezentu, o którym bliski Ci człowiek nie zapomni przez wiele lat, może warto pomyśleć o zapewnieniu mu ekstremalnych przeżyć?

Takie atrakcje jak skok na bungee, lot balonem czy podwodne nurkowanie na długo wryją się w pamięć szczęśliwego jubilata. Problem w tym, że nie każdy gustuje w tego typu rozrywkach. A przecież głównym celem wręczania upominków jest sprawienie radości obdarowanemu, czyż nie? Jeśli masz zatem uzasadnione podejrzenia, że Twojemu dziecku, rodzicowi, ukochanej lub przyjacielowi nie spodoba się zbyt ekstremalny podarunek, lepiej zastanów się, w jaki inny sposób moglibyście wspólnie uczcić jego bądź jej święto.

Spokojnie nie znaczy mało ciekawie

Nie musisz od razu rezygnować z prezentów o niematerialnym charakterze. Przeanalizuj gust solenizanta i zastanów się, co najbardziej wywołałoby szeroki uśmiech na jego twarzy? Może wyjście do kina na ulubiony film albo romantyczna kolacja we dwoje przy blasku świec? Młodym ludziom i dzieciom z całą pewnością przypadnie do gustu możliwość pójścia do zoo lub lunaparku. Z kolei bardziej pragmatyczne osoby bez wątpienia ucieszą się z wykupionych dla nich kursów językowych i/lub komputerowych. Możliwości obdarowania ukochanej osoby oraz serdecznego przyjaciela jest naprawdę bardzo dużo.

„Zwykłe” upominki – nuda wykluczona

Niematerialne podarunki mają swoje zalety oraz jedną zasadniczą wadę – ulotność. Doświadczone w trakcie danego zdarzenia emocje nigdy się już nie powtórzą (a przynajmniej nie w tym samym miejscu i czasie). Może więc dobrym rozwiązaniem okażą się tradycyjne, rzeczowe upominki? Nie obawiaj się, że będą one tak nieciekawe, że beneficjent zapomni o nich już w następnej chwili po wręczeniu prezentu. Nie będzie miał takich szans, jeśli w jego ręce trafią na przykład kolorowe skarpetki ze sklepu internetowego Many Mornings.

Ich niepospolita forma sprawia, że nie da się ich pomylić z produktami żadnej innej marki. Na pierwszy rzut oka podkolanówki wyglądają na niedopasowane do siebie, ale to tylko pozory. W rzeczywistości obie ukazują ten sam motyw, choć przedstawiony na innych płaszczyznach. Osoba, która otrzyma skarpetki w prezencie, zakocha się w nich bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Kto wie, może nawet zacznie je kolekcjonować, dzięki czemu będziesz miał pomysł na prezent dla niej także w kolejnych latach?

Jedna odpowiedź do “Wyjątkowe prezenty dla wyjątkowych osób – zrób bliskim wyjątkowy prezent”

  1. Talaria Resort pisze:

    Nie masz pomysłu na prezent polecam voucher do hotelu Talaria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2020