Menu
Garik Baghdasarian

Wyjątkowe stylizacje niczym ze światowych wybiegów

20 listopada miało miejsce oficjalne otwarcie Atelier Garik Baghdasaryan i Salonu Prestige Optique. Wieczór poprowadził Rafał Maślak. Atrakcją eventu był pokaz mody, prezentujący suknie ślubne Salonu Mody Mona Liza. Modelki wystąpiły w stylizacjach nowego warszawskiego Atelier i okularach marki Prestige Optique

Dyrektorem artystycznym święta nowo otwartych salonów i modowego show był Ariel Banaszewski, uznany stylista gwiazd, kreator wizerunku i dziennikarz modowy.

Garik Baghdasarian

Atelier Garik Baghdasaryan to salon mistrzowskiego fryzjerstwa szczycący się najwyższą jakością usług Couture Exclusive Hair, za którymi stoi zespół profesjonalistów w swojej dziedzinie. Oferowane usługi reprezentują już nie tylko poziom ogólnopolskiej klasy, lecz także zdobywają uznanie na rynkach zagranicznych i stają się marką światową. To miejsce na mapie Warszawy warto zapamiętać.

Marka Prestige Optique to z kolei salony optyczne, które gwarantują luksus dobrego widzenia. Oprócz kolekcji wybitnych projektantów, takich jak Tom Ford, Gucci, Dita, Dior i wielu innych, w salonie można liczyć na usługi optometryczne i porady stylistyczne. Wielką sztuką jest dobór oprawek, a dziś okulary są na światowych rynkach modowych formą biżuterii.

Garik Baghdasarian

Podczas otwarcia gwoździem programu był pokaz kreacji Salonu Mody Mona Liza, oferującego suknie wieczorowe i ślubne prosto ze światowych wybiegów. Każdy projekt jest niepowtarzalny. O wyjątkowości marki decydują również dodatki, które zdobią każdą kreację: kamienie Swarovskiego, cekiny, koronki, diamenty i wszystko to, co kochają kobiety.

Fot. Atelier Garik Baghdasaryan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij

Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Magazyn VIP 2022